POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(20)
Engleska
(24)
Nemačka
(28)
Italija
(29)
Francuska
(30)
Srbija
(4)
Alžir
(1)
Argentina
(17)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Belgija
(9)
Brazil
(33)
Bugarska
(8)
Češka
(6)
Čile
(3)
Danska
(11)
Egipat
(5)
Ekvador
(3)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(4)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(20)
Hrvatska
(3)
Iran
(5)
Irska
(15)
Island
(1)
Izrael
(4)
Jamajka
(1)
Japan
(30)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(1)
Kenija
(1)
Kina
(1)
Kipar
(8)
Kolumbija
(7)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(3)
Litvanija
(5)
Mađarska
(8)
Meksiko
(4)
Nigerija
(1)
Norveška
(8)
Paragvaj
(3)
Peru
(5)
Poljska
(17)
Portugalija
(15)
Rumunija
(4)
Rusija
(15)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(13)
Severna Irska
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(13)
Slovačka
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(13)
Tajland
(6)
Turska
(21)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(3)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
25.11.2006. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Engleska 5
Kiderminster Harijers
1:2
Stivenidž Boro
Krouli Taun
2:0
Halifaks Taun
Morkamb
1:1
Forest Grin Rovers
Nortvič Viktorija
1:2
Grejvsend i Nortflit
Oksford Junajted
2:1
Temvort
Rašden i Dajmonds
0:1
Alderšot Taun
Sautport
1:2
Kembridž Junajted
Staford Rendžers
2:2
Sent Olbens Siti
Voking
4:0
Vejmut
Francuska 1
Lil Metropol
1:1
Monako
Lorien
1:3
Sošo Monbeliar
Nica
2:2
Sedan Arden
Troa
1:1
Olimpik Marsej
Tuluz
1:0
Ren
Žirondins Bordo
1:0
Sent Etjen
Gana 1
Harts of Ouk
1:0
Bofoakva Tano
Grčka 1
Egaleo
1:2
AEK
Ergotelis
0:1
Aris
Grčka 2
Pantrakikos
3:2
Etnikos Pirej
Holandija 1
Ekscelzior Roterdam
6:1
Herakles
PSV Ajndhoven
5:0
Utreht
Viljem II
3:1
RKC Valvajk
Hong Kong 1
Hepi Veli
0:1
Hong Kong FK
Hong Kong Rendžers
2:4
Ksiangksue San Hei
Hrvatska 1
Cibalia
0:1
Šibenik
Hajduk Split
2:0
Slaven Belupo
Kamen Ingrad
0:2
Dinamo Zagreb
Međimurje
1:0
Pula 1856
Rijeka
2:2
Varteks
Zagreb
2:0
Osijek
Hrvatska 2
Belišće
2:2
Solin
Bjelovar
1:1
Koprivnica
Imotski
4:1
Moslavina
Inter Zaprešić
1:0
Hrvatski Dragovoljac
Kroacija Sesvete
2:1
Marsonia
Mosor
2:0
Čakovec
Vukovar 91
0:1
Zadar
Irska 1 Plej of/aut
Voterford Junajted
1:2
Dandalk
Italija 1
Kievo Verona
2:0
Udineze
Milan
1:0
Mesina
Italija 2
Bari
0:0
Triestina
Breša
2:2
Krotone
Ćezena
1:1
Rimini
Juventus
4:1
Leće
Peskara
0:1
Napoli
Pjaćenca
1:1
AlbinoLefe
Specija
0:1
Modena
Trevizo
1:1
Helas Verona
Vićenca
2:0
Areco
Izrael 1
Beitar Jerusalim
2:0
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Kfar Saba
2:1
Makabi Hercilija
Makabi Netanija
1:0
Hakoah Amidar Ramat Gan
Makabi Petah Tikva
1:0
Bnei Jehuda
Izrael 2
Hapoel Haifa
2:2
Hapoel Nazaret Ilit
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
2:3
Bnei Sahnin
Jordan, Kup
četvrtfinale
Al Arabi Irbid
2:3
Al Husein Irbid
Južna Afrika 1
Blek Leopards
1:3
Kajzer Čifs
Orlando Pajrats
1:1
Džomo Kosmos
Supersport Junajted
5:1
Golden Erouz
Južna Koreja 1 Plej of
finale (r)
Suvon Samsung Bluvings
1:2
Seongnam Ilva Čunma
Kipar 1
Anortozis
1:1
APOEL
Apolon Limasol
1:2
AEP Pafos
Enozis Neon Paralimni
1:1
Olimpijakos Nikozija
Omonija
3:0
AEK Larnaka
Kolumbija, 2.deo Plej of
Deportes Tolima
1:0
Atletiko Nasional
Kuvajt 1
Kadšia
2:1
Al Sahel
Kuvajt Klub
2:1
Al Fahahel
Kuvajt 2
Al Naser
6:3
Al Džahra
Al Šabab Kuvajt
2:0
Al Jarmuk
Libija 1
Al Ahli Tripoli
3:0
Al Šat
Makedonija 1
Rabotnički Kometal
8:0
Bregalnica Štip
Makedonija 2
Cementarnica 55
0:1
Belasica
Karaorman
1:1
Metalurg Skoplje
Madžari Solidarnost
1:1
Sloga Jugomagnat
Milano Kumanovo
2:2
Ilinden
Skoplje
3:0
Turnovo
Teteks
5:0
Vardar Dekamel
Malta 1 - 1.deo
Msida Sent Džozef
1:1
Sliema Vonderers
Valeta
1:0
Birkirkara
Mađarska 1
Diožđer
4:3
Đer ETO
Pakš
1:0
Rakoci Kapošvar
Pečuj MFK
1:1
Dunakanjar Vac
Rakošpalotaj EAC
2:0
Fehervar
Šopron
1:6
Debrecin
Zalaegeršeg
1:0
Tatabanja
Meksiko 1 (Apertura) - Plej of
četvrtfinale (r)
Kruz Azul
2:2
Gvadalahara Čivas
Meksiko 2 (Apertura)
Alakranes de Durango
1:1
Tiburones Rohos de Koacakoalkos
Dorados Sinaloa
1:1
Tampiko Madero
Pegaso Real Kolima
2:0
Lobos BUAP
Pumas Morelos
0:1
Santos Laguna II
Zakatepek
2:0
Tekos UAG II
Nemačka 1
Ajntraht Frankfurt
1:1
Borusija Dortmund
Hamburger SV
1:2
Bajern Minhen
Hanover 96
1:0
Majnc 05
Herta
2:1
Alemanija Ahen
Verder
3:0
Arminija Bilefeld
Volfsburg
1:1
Nirnberg
Nemačka 3 (Jug)
1860 Minhen II
1:1
1899 Hofenhajm
Fulendorf
5:2
Darmštat 98
Hesen Kasel
1:1
Bajern Minhen II
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno