POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(51)
Italija
(63)
Francuska
(38)
Srbija
(9)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(11)
Crna Gora
(1)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(11)
Indija
(5)
Indonezija
(7)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(7)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(5)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(14)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(48)
Tajland
(4)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(1)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
07.12.2008. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Nemačka 3
Štutgarter Kikers
3:2
Verder II
Unterhahing
1:0
Karl Cajs Jena
Nemačka 4 (Jug)
Ajntraht Frankfurt II
2:0
Fulendorf
Nemačka 4 (Sever)
Babelsberg 03
0:0
Plauen
Holštajn Kil
1:1
Zahsen Lajpcig
Obernojland
1:2
Magdeburg
Nemačka 4 (Zapad)
Kajzerslautern II
1:0
Ajntraht Trir
Šalke 04 II
1:2
Klopenburg
Nikaragva 1 (Apertura) plej of
polufinale
Dirangen
2:0
Deportivo Okotal
VKP Činandega
3:1
Real Esteli
Novi Zeland 1
Kenterberi Junajted
2:2
Tim Velington
Okland Siti
3:1
Houkiz Bej Junajted
Vajkato
2:0
Jang Hart Manavatu
Paragvaj 1 (Klausura)
Gvarani Asunsion
2:0
12 de Oktobre
Libertad
4:1
Sol de Amerika
Sero Portenjo
2:2
3 de Febrero
Takuari
0:0
Nasional Asunsion
Peru 1 (Klausura)
Alijanca
1:0
Sporting Kristal
Huan Aurih
3:0
Alijanca Atletiko
Melgar
2:1
Hoze Galvez
Sijensijano
2:2
Koronel Bolonjezi
Sport Ankaš
2:2
Atletiko Minero
Sport Bojs
0:0
Univerzitario
Univ. San Martin
0:1
Univ. Cezar Valjeho
Poljska 1
Arka
2:1
Krakovija
Leh Poznanj
3:0
Polonija Bitom
Portugalija 1
Maritimo
0:6
Benfika
Rio Ave
2:0
Naval
Portugalija 2
Beira Mar
2:1
Oliveirense
Estoril Praia
3:1
Sporting Kovilja
Freamunde
1:3
Olhanense
Gondomar
2:1
Varzim
Portimonense
1:3
Feirense
Santa Klara
3:1
Boavišta
Uniao Leiria
1:1
Desportivo Aveš
Žil Visente
1:1
Vizela
Portugalija 3 Grupa A, 1.deo
Atletiko Valdevez
1:0
Tirsense
Kanikal
2:3
Maritimo B
Moreirense
3:0
Maria da Fonte
Ribeira Brava
0:1
Pontasolense
Šaveš
2:1
Mirandela
Vianense
0:0
Ribeirao
Portugalija 3 Grupa B, 1.deo
Amarante
1:1
Arouka
Esmoriz
1:0
Infesta
Ešpinjo
3:0
Santana
Lusitanija
2:0
Louzada
Sanžoanense
0:0
Aliadoš Lordelo
Uniao Madeira
1:2
Penafiel
Portugalija 3 Grupa C, 1.deo
Elektriko
1:1
Prajense
Fatima
0:1
Turizense
Oliveira Bairo
2:2
Uniao Sera
Operario
1:1
Grupo Desportivo Rekreativo Monsanto
Pampiljoza
1:1
Penalva do Kastelo
Portugalija 3 Grupa D, 1.deo
Atletiko Lisabon
2:2
Odivelaš
Beira Mar Monte Gordo
0:1
Torense
Lagoa
1:1
Real Keluž
Mineiro Aljustrelense
0:1
Mafra
Orijental
1:2
Olivaiš Moskavide
Pinjalnovense
0:1
Karegado
Prijateljski (rep.)
Indonezija
0:4
Kambodža
Singapur
3:1
Mijanmar
Salvador 1 Apertura Plej of
polufinale
Čalatenango
3:0
Agvila
San Marino 1
Kailungo
0:0
Juvenes Dogana
Libertas
2:3
Faetano
Virtus Akvaviva
2:1
Kosmos
Škotska 1 - 1.deo
Hibernijan
2:0
Seltik
Slovenija 1
Domžale
2:2
Nafta
Labod Drava
0:2
Celje
Primorje
0:3
Interblok
Španija 1
Betis
1:1
Espanjol
Deportivo La Korunja
2:0
Malaga
Majorka
2:3
Rekreativo Huelva
Numansija
2:1
Almerija
Osasuna
3:3
Valjadolid
Rasing Santander
1:1
Atletik Bilbao
Real Madrid
3:4
Sevilja
Španija 2
Herkules
2:0
Eibar
Mursija
2:2
Tenerife
Sevilja Atletiko
0:2
Kasteljon
Španija 3 I
Barakaldo
0:3
Marino Luanko
Kultural Leonesa
6:1
Rasing Santander B
Lugo
2:1
Dep. La Korunja B
Rasing Ferol
2:2
Selta B
Siudad Santjago
2:2
Pontevedra
Valjadolid B
1:4
Real Sporting Hihon B
Zamora
4:2
Ponferadina
Španija 3 II
Atletiko Madrid B
3:0
Vilja Santa Brigida
Kartagena
1:0
Real Madrid Kastilja
Lanzarote
0:0
Alkorkon
Las Palmas Atletiko
0:2
Merida
Navalkarnero
0:1
Agilas
Pahara Plajas
0:0
Lorka
Sangonera Atletiko
1:0
Alfaro
Siudad Lorkvi
2:1
Fuerteventura
Vesindario
0:0
Mursija B
Španija 3 III
Benidorm
1:1
Viljareal B
Gramenet
0:2
Sant Andreu
Sabadelj
1:1
Denia
Valensija Mestalja
1:1
Eivisa Ibica
Španija 3 IV
Deportivo Gvadalahara
0:1
Granada
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno