POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(52)
Engleska
(106)
Nemačka
(85)
Italija
(61)
Francuska
(36)
Srbija
(13)
Afrika
(2)
Alžir
(7)
Andora
(1)
Angola
(2)
Argentina
(37)
Australija
(5)
Austrija
(30)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(14)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(58)
Bugarska
(16)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(5)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(9)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(19)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(15)
Gruzija
(2)
Holandija
(15)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(1)
Irak
(2)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(16)
Japan
(30)
Jermenija
(3)
Jordan
(4)
Južna Afrika
(15)
Južna Koreja
(17)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kazahstan
(4)
Kina
(13)
Kipar
(7)
Kolumbija
(18)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(5)
Liban
(2)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Maroko
(4)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Nigerija
(3)
Norveška
(21)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(27)
Rumunija
(20)
Rusija
(28)
SAD
(40)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Singapur
(1)
Škotska
(23)
Slovačka
(7)
Slovenija
(10)
Švajcarska
(12)
Švedska
(59)
Tajland
(8)
Tunis
(2)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Venecuela
(2)
Zambija
(2)
Rezultati po danu
<
13.12.2008. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Albanija 1
Besa
2:0
Škumbini
Elbasani
2:2
Dinamo Tirana
Lušnja
1:1
Bilis
Igrano u Pećinu.
Partizani
0:0
Teuta
Tirana
3:0
Apolonija
Vlaznija
1:0
Fljamurtari
Argentina 1 (Apertura)
Estudijantes La Plata
1:1
River Plata
Himnazia Huhuj
1:1
Himnazia La Plata
Hurakan Buenos Aires
3:0
Velez Sarsfild
Argentina 2
Belgrano
0:1
Ol Bojs
Fero Karil Oeste
3:1
Taljeres
Kilmes
2:0
Olimpo
Los Andes
1:1
Tiro Federal
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Almirante Braun
2:2
Sportivo Italijano
Flandria
2:0
Deportivo Armenio
Kolegiales
2:0
Braun
Nueva Čikago
2:0
San Telmo
Tristan Suarez
3:0
Komunicasiones Buenos Aires
Argentina 3, Torneo Argentino A- 1.deo
Patronato
1:2
Libertad Sunčales
Real Arojo Seko
2:1
9 de Julio de Rafaela
Sentral Kordoba
0:1
Huventud Unida Universitario
Službeni rezultat, meč je završen rezultatom 0:0.
Union Sunčales
1:2
Himnazia Esgrima
Australija 1
Central Koust Mariners
2:1
Sidnej
Velington Feniks
1:1
Pert Glori
Austrija 1
Matersburg
0:2
Austrija Beč
Rid
3:0
Kapfenberger SV
Šturm
3:1
Rajndorf Altah
Bahrein 1
Al Tadamun Buri
0:2
Al Itifak Makaba
Rifa
4:2
Al Šabab Manama
Belgija 1
Dender EH
1:1
Sporting Lokeren
Gent
1:1
Kortrijk
Rasing Genk
1:0
Sporting Šarlroa
Tubize
2:1
Mons
Vasterlo
1:2
Serkl Briž
Zulte Varegem
2:1
Ekscelzior Muskron
Belgija 2
Brisel
0:0
Sent Truden
Ekscelzior Virton
0:0
Beveren
Heverle Leuven
0:2
Rons
Namur
1:2
RFC Turnai
Red Star Vasland
1:2
Ostende
Rojal Antverp
4:1
Dajnce
Engleska 1
Aston Vila
4:2
Bolton Vonderers
Liverpul
2:2
Hal Siti
Mančester Siti
0:1
Everton
Midlzbro
1:1
Arsenal
Sanderlend
4:0
Vest Bromvič Albion
Stouk Siti
0:0
Fulam
Totenhem Hotspur
0:0
Mančester Junajted
Vigan Atletik
3:0
Blekburn Rovers
Engleska 2
Barnli
3:2
Sautempton
Ipsvič Taun
1:2
Kardif Siti
Kristal Palas
2:1
Donkaster Rovers
Notingem Forest
0:0
Blekpul
Plimut Argajl
1:1
Kvins Park Rendžers
Preston Nort End
1:0
Birmingem Siti
Reding
2:0
Norič Siti
Šefild Venzdi
0:0
Bristol Siti
Svonsi Siti
1:1
Šefild Junajted
Votford
2:1
Koventri Siti
Vulverhempton Vond.
2:0
Barnsli
Engleska 3
Bristol Rovers
2:0
Tranmer Rovers
Hereford Junajted
1:1
Hartlpul Junajted
Jeovil Taun
2:4
Stokport Kaunti
Karlajl Junajted
1:2
Lester Siti
Kru Aleksandra
1:0
Svindon Taun
Lejton Orijent
1:2
Čeltnem Taun
Lids Junajted
1:2
Kolčester Junajted
Piterboro Junajted
2:2
Oldam Atletik
Sautend Junajted
0:1
Hadersfild Taun
Skantorp Junajted
4:4
Nortempton Taun
Volsol
1:2
Milvol
Engleska 4
Barnet
2:2
Gilingem
Brentford
2:1
Bradford Siti
Buri
3:0
Port Vejl
Čester Siti
2:0
Nots Kaunti
Grimzbi Taun
1:0
Šruzberi Taun
Morkamb
1:0
Darlington
Ročdejl
1:1
Bornmaut
Vikomb Vonderers
0:0
Luton Taun
Engleska 6 (Jug)
Dorčester Taun
4:3
Tarok
Engleska, FA Trofej
1.kolo
Aksbridž
2:1
AFC Vimbldon
Altrinčem
1:4
Sautport
Berou
2:1
Skelmersdejl Junajted
Boston Junajted
1:2
Telford Junajted
Durhem Siti
2:0
Herogejt Taun
Forest Grin Rovers
5:1
Hemel Hempsted Taun
Histon
2:3
Kembridž Siti
Kembridž Siti
1:4
Ketering Taun
Njuport Kaunti
1:1
Rašden i Dajmonds
Reksem
2:1
Mensfild Taun
Sadberi
0:2
Oksford Junajted
Stivenidž Boro
4:1
Sent Olbens Siti
Tim Bat
1:2
Luvs
Torki Junajted
2:0
Bat Siti
Vorkington
4:3
Kings Lin
Francuska 1
Le Man Union 72
1:3
Žirondins Bordo
Nansi Loren
2:0
Grenobl Fut 38
Okser
1:2
Pari Sen Žermen
Ren
0:0
Nant
Sošo Monbeliar
2:2
Kaen
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno