POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(52)
Engleska
(90)
Nemačka
(40)
Italija
(30)
Francuska
(29)
Srbija
(8)
Andora
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(4)
Belgija
(12)
Belorusija
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(43)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(15)
Crna Gora
(1)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(13)
Grčka
(9)
Gvatemala
(4)
Holandija
(17)
Honduras
(4)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(4)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(14)
Izrael
(8)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(6)
Južna Amerika
(21)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Katar
(6)
Kina
(9)
Kipar
(6)
Kolumbija
(17)
Kostarika
(8)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Mađarska
(15)
Meksiko
(13)
Nigerija
(1)
Nikaragva
(3)
Norveška
(16)
Obala Slonovače
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(23)
Portugalija
(28)
Rumunija
(21)
Rusija
(17)
SAD
(40)
Salvador
(5)
Saud. Arabija
(10)
Sev. Amerika
(1)
Severna Irska
(6)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(12)
Švedska
(40)
Tajland
(6)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Rezultati po danu
<
02.08.2009. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Holandija 1
Groningen
0:2
Ajaks
PSV Ajndhoven
3:3
VVV Venlo
Honduras 1 Apertura
Motagva
1:2
Vida
Real Espanja
2:0
Olimpija Tegusigalpa
Real Huventud
3:1
CD Platense
Hrvatska 1
Cibalia
2:0
Slaven Belupo
Hajduk Split
0:1
Zadar
Igrano bez prisustva gledalaca.
Varteks
1:1
Rijeka
Irska 1
Šamrok Rovers
2:1
Deri Siti
Sent Patriks Atletik
1:0
Dandalk
Island, Kup
četvrtfinale
Valur
1:3
KR Rejkjavik
Italija, Kup
1.kolo
Areco
2:0
Kastelarano
Benevento
3:1
Prato
Fođa
3:1
Viterbeze
Kaveze
2:2
Vareze
2:2 nakon produžetaka, 3:4 penalima.
Kremoneze
2:0
Kjođia Sotomarina
Novara
1:0
Peskina
Pergokrema
0:1
Fiđline
Pro Patria
4:0
Đela
Ravena
3:2
Đulijanova
Real Marćanize
0:2
Alesandrija
Ređana
4:0
Sansepolkro
Rimini
1:1
Vico Ekuense
1:2 nakon produžetaka.
Spal
2:1
Komo
Taranto
1:3
Kozenca
Ternana
3:2
Renato Kuri Angolana
Izrael, Liga Kup gr.
Bnei Jehuda
1:1
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Petah Tikva
1:1
Hapoel Ber Ševa
Japan 1
Kašiva Rejsol
0:1
Visel Kobe
Montedio Jamagata
1:1
Gamba Osaka
Urava Red Dajmonds
0:1
Šimicu S-Puls
Japan 2
Avispa Fukuoka
0:0
Fađano Okajama
Kataler Tojama
1:0
Šonan Belmare
Serezo Osaka
3:0
Konsadole Saporo
Tespa Kusacu
1:3
Sagan Tosu
Tokio Verdi
3:0
Gifu
Ventforet Kofu
2:0
Jokohama
Jermenija 1
Banants
0:1
Gandzasar
MIKA
7:0
Širak
Južna Koreja 1
Gangvon
3:2
Inčeon Junajted
Seongnam Ilva Čunma
3:1
Jeonbuk Hjundai Motors
Kanada 1
Italija Šuters
3:1
Brampton Lajons
Portugal FC
0:4
Nort Jork Astros
Toronto Kroacija
1:0
TFC Akademi
Kazahstan 1
Atirau
3:2
Kajzar
Okžetpes
2:2
Taraz
Vostok
1:0
Ordabasi
Žetisu
1:0
Lokomotiv Astana
Kina 1
Čangčun Jatai
1:1
Čangša Ginde
Čengdu Blejds
2:0
Šanksi Žongksin
Ćingdao Jonun
1:1
Hangžu Lučeng
Čongking Lifan
3:2
Beidžing Guoan
Dalijen Šide
1:1
Tjenđin Teda
Gvangdžu Farmaceutikal
2:0
Henan Jianje
Šenžen
0:0
Šandong Luneng
Đangsu Seinti
2:2
Šangaj Šenhua
Kolumbija, 2.deo
Amerika Kali
1:1
Deportivo Pasto
Deportes Tolima
1:1
Kukuta Deportivo
Deportivo Pereira
1:1
Real Kartagena
Envigado
2:3
Santa Fe
Independiente Medeljin
1:0
Bojaka Čiko
Junior
4:2
Onse Kaldas
Kostarika 1 Invierno
Bruhas
0:1
Saprisa
Kartagines
2:1
Herediano
Munisipal Perez Zeledon
1:0
San Karlos
Letonija 1
Liepajas Metalurgs
4:1
FK Jurmala-VV
Litvanija 1
Banga Gargždai
0:1
Vetra
LKKA ir Teledema
0:3
Ekranas
Šiauliai
0:0
Kruoja
Tauras
1:0
Siduva
Luksemburg 1
Fola Eš
1:3
F91 Didelanž
Monderkanž
1:1
Progres Niderkorn
Rasing Union
0:1
Diferdanž 03
Rumelanž
0:1
Ženes Eš
UN Kerjeng 97
0:2
Svift Hesperanž
Union Titus Petanž
0:1
Ham Benfika
Makedonija 1
Rabotnički
1:1
Metalurg Skoplje
Malezija 2
Felda Junajted
1:0
Melaka
Harimau Muda
2:1
Kuala Lumpur Siti
Proton
0:2
Johor
Sabah
1:1
ATM
Šahzan Muda
1:1
PBDKT T-Tim
SDM Kepala Batas
0:5
Saravak
Mađarska 1
MTK
2:1
Budapešt Honved
Rakoci Kapošvar
3:0
Sombathelj Haladaš
Ujpešt
3:1
Kečkemet TE
Meksiko 1 (Apertura)
Klub Amerika
1:2
Monarkas Morelija
Puebla
1:1
Estudijantes Tekos
Pumas UNAM
0:3
Kruz Azul
Santos Laguna
1:0
Indios
Meksiko 2 (Apertura)
Albinegros de Orizaba
1:1
Pumas Morelos
Dorados Sinaloa
2:0
Gereros
Irapuato
3:1
Universidad de Guadalahara
Kruz Azul Hidalgo
2:0
Lobos BUAP
Nekaksa
1:0
Tiburones Rohos de Verakruz
Potros Neza
2:1
Alakranes de Durango
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
1:1
La Piedad
Moldavija 1
Akademija UTM
2:2
Zimbru
Dačija Kišinjev
1:1
Nistru Otaci
Iskra-Stal
5:0
CSCA-Rapid Kišinjev
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
18.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno