POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(12)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(12)
Austrija
(35)
Azerbejdžan
(5)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(23)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(14)
Crna Gora
(1)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(1)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(38)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(9)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kazahstan
(2)
Kina
(12)
Kipar
(9)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(5)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(12)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(48)
Tajland
(7)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
25.10.2009. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Meksiko 2 (Apertura)
Alakranes de Durango
2:0
La Piedad
Gereros
1:2
Korekaminos UAT
Irapuato
1:2
Kruz Azul Hidalgo
Nekaksa
5:1
Potros Neza
Tiburones Rohos de Verakruz
1:0
Albinegros de Orizaba
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
1:0
Dorados Sinaloa
Nemačka 1
Bohum
1:4
Verder
Herta
0:0
Volfsburg
Šalke 04
3:3
Hamburger SV
Nemačka 2
Alemanija Ahen
1:4
Union Berlin
Karlsrue
1:1
Rot Vajs Oberhauzen
Sent Pauli 1910
1:1
Energi Kotbus
Nemačka 3
Unterhahing
3:1
Karl Cajs Jena
Nemačka 4 (Jug)
Nirnberg II
1:1
Bajern Alzenau
Nemačka 4 (Sever)
Hamburger SV II
4:0
Sent Pauli 1910 II
Plauen
2:1
Hanover 96 II
ZFK Mojzelvic
3:1
Kemnicer
Nemačka 4 (Zapad)
Boner SK
1:1
Majnc 05 II
Verl
3:2
Šalke 04 II
Nikaragva 1 (Apertura)
Ksilotepelt
4:3
Činandega FK
Real Esteli
2:2
Deportivo Valter Fereti
Real Madriz
1:0
Deportivo Okotal
VKP Činandega
1:0
Dirangen
Norveška 1
Fredrikštad
1:2
Molde
Lilestrem
3:1
Bran
Od Grenland
4:1
Lin
Rozenborg
2:1
Alesund
Stabek
2:0
Bodo/Glimt
Stromsgodset
2:1
Viking
Tromso
3:1
Start
Valerenga
1:2
Sandefjord
Norveška 2
Brine
1:0
Notoden
Lov Ham
0:0
Alta
Mjondalen
2:1
Honefoš
Nibergsund
0:2
Mos
Sarpsborg 08
1:0
Ham Kam
Skeid
0:4
Haugesund
Sogndal
1:1
Stavanger
Tromsdalen
3:0
Kongsvinger
Novi Zeland 1
Okland Siti
5:0
Vajkato
Obala Slonovače 1
ASK Ouragahio
0:0
Isia Vazi
JK Abidžan
1:1
Denguele d Odien
Stad Abidžan
0:0
Afrika Sports
Pakistan 1
Habib Benk Limitid
1:1
Pakistan Internešnl Erlajns
Karači Port Trast
2:1
Baloč
Nešnl Benk ov Pakistan
1:0
Afgan
Pak Elektron Limitid
1:1
Voter i Pauer Divelopment Autoriti
Pakistan Er Fors
0:1
Pakistan Armi
Pakistan Nejvi
1:1
Kan Risrč Laboratoris
Panama 1 Klausura
Arabe Unido
3:0
Alijanca Panama
Atletiko Veraguense
1:2
Atletiko Čiriki
Paragvaj 1 (Klausura)
Olimpija Asunsion
2:2
Rubio Nu
Sero Portenjo
0:1
Sol de Amerika
Sportivo Lukenjo
1:0
3 de Febrero
Peru 1 - 2.deo
Alijanca Atletiko
2:1
Univ. San Martin
Sijensijano
2:0
Koronel Bolonjezi
Total Čalako
5:1
Sport Huankajo
Univ. Cezar Valjeho
2:2
Alijanca
Poljska 1
Lehija Gdanjsk
0:0
Leh Poznanj
Odra
1:0
Krakovija
Poljska 2
Flota Svinoujšcije
2:0
GKP Gorzov Velkopolski
Gornjik Lečna
1:2
Varta
Viđev
7:0
Žnic Pruškov
Portugalija 1
Maritimo
3:1
Pasoš Fereira
Porto
3:2
Akademika
Vitoria Setubal
1:0
Leikšoeš
Portugalija 2
Freamunde
1:2
Feirense
Karegado
1:1
Sporting Kovilja
Portugalija 3 Centar
Akademiko Vizeu
4:5
Pampiljoza
Elektriko
0:1
Mafra
Esmoriz
3:1
Operario
Marinense
2:0
Grupo Desportivo Rekreativo Monsanto
Oliveira Bairo
1:4
Tondela
Turizense
1:0
Prajense
Uniao Sera
0:0
Arouka
Vitoria Piko
3:1
Sertanense
Portugalija 3 Jug
Estrelja Amadora
2:1
Mineiro Aljustrelense
Kamača
2:0
Santana
Maritimo B
3:1
Luletano
Odivelaš
1:2
Atletiko Lisabon
Orijental
2:1
Igreja Nova
Pontasolense
1:3
Atletiko Reguengoš
Real Keluž
0:1
Lagoa
Uniao Madeira
1:1
Pinjalnovense
Portugalija 3 Sever
Aliadoš Lordelo
0:0
Ribeirao
Boavišta
1:0
Gondomar
Ešpinjo
4:3
Vianense
Lusitanija
2:0
Padroense
Moreirense
1:0
Merelinense
Paredeš
1:2
Tirsense
Rumunija 1
CFR 1907 Kluž
0:0
FK Temišvar
Dinamo Bukurešt
1:1
Glorija Bistrica
Internacional Kurtea Arđeš
2:1
Astra Ploešti
Igrano u Mioveniju.
Steaua
1:1
Rapid Bukurešt
Rumunija 2 I
Dunarea Đurđiu
1:1
Glorija Buzau
Farul
5:0
Bakau
Konkordija Čiajna
1:0
Steaua II
Rusija 1
Amkar
0:0
Tom
CSKA Moskva
1:3
FK Moskva
Kubanj
1:1
Dinamo Moskva
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
29.03.2024.
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno