POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(39)
Engleska
(132)
Nemačka
(73)
Italija
(61)
Francuska
(48)
Srbija
(13)
Afrika
(2)
Albanija
(3)
Alžir
(1)
Andora
(1)
Argentina
(36)
Australija
(11)
Austrija
(24)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(27)
Belorusija
(6)
BIH
(6)
Brazil
(30)
Bugarska
(16)
Češka
(17)
Čile
(16)
Crna Gora
(9)
Danska
(19)
Egipat
(8)
Ekvador
(4)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(25)
Gana
(1)
Grčka
(18)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(6)
Holandija
(29)
Honduras
(5)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Indonezija
(4)
Irak
(2)
Irska
(13)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(23)
Južna Afrika
(11)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(15)
Kanada
(3)
Katar
(6)
Kazahstan
(4)
Kenija
(9)
Kina
(11)
Kipar
(5)
Kolumbija
(23)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(2)
Malavi
(1)
Malta
(3)
Maroko
(7)
Mađarska
(15)
Meksiko
(18)
Nigerija
(1)
Norveška
(21)
Obala Slonovače
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(8)
Poljska
(23)
Portugalija
(20)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(24)
Rusija
(30)
SAD
(26)
Salvador
(6)
Saud. Arabija
(4)
Sev. Makedonija
(1)
Severna Irska
(9)
Singapur
(1)
Škotska
(23)
Slovačka
(10)
Slovenija
(10)
Švajcarska
(12)
Švedska
(55)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(1)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Vels
(6)
Venecuela
(6)
Zambija
(2)
Rezultati po danu
<
01.11.2009. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Nemačka 2
Augsburg
0:1
Alemanija Ahen
TuS Koblenc
0:3
Duizburg
Nemačka 4 (Sever)
Halešer
0:0
Plauen
Kemnicer
1:1
Magdeburg
Volfsburg II
0:0
ZFK Mojzelvic
Nikaragva 1 (Apertura)
Činandega FK
1:2
Real Madriz
Deportivo Okotal
0:0
Real Esteli
Deportivo Valter Fereti
0:0
VKP Činandega
Dirangen
2:3
Ksilotepelt
Norveška 1
Alesund
1:1
Stromsgodset
Bodo/Glimt
1:1
Od Grenland
Bran
1:1
Rozenborg
Lin
0:5
Fredrikštad
Molde
3:0
Lilestrem
Sandefjord
1:3
Stabek
Start
2:0
Valerenga
Viking
1:0
Tromso
Norveška 2
Alta
1:1
Nibergsund
Ham Kam
3:2
Skeid
Haugesund
3:0
Sarpsborg 08
Honefoš
0:0
Sogndal
Kongsvinger
2:0
Mjondalen
Mos
1:1
Brine
Notoden
4:0
Tromsdalen
Stavanger
2:2
Lov Ham
Obala Slonovače 1
Denguele d Odien
0:0
EF Jeo Martial
Isia Vazi
1:1
JK Abidžan
Seve Sport
1:0
SO Armi
Stela Klub Ađam
0:2
Sabe de Buna
USK Basam
3:0
ASK Ouragahio
Oman, Kup
četvrtfinale (r)
Al Suvaik
1:1
Al Oruba
Pakistan 1
Pakistan Armi
0:1
Pakistan Nejvi
Voter i Pauer Divelopment Autoriti
2:1
Pakistan Er Fors
Panama 1 Klausura
Plaza Amador
0:2
Arabe Unido
Paragvaj 1 (Klausura)
12 de Oktobre
1:0
Olimpija Asunsion
3 de Febrero
0:2
Nasional Asunsion
Sol de Amerika
3:1
Gvarani Asunsion
Sportivo Lukenjo
0:2
Libertad
Peru 1 - 2.deo
Alijanca Atletiko
2:1
Sport Huankajo
Sijensijano
1:4
Melgar
Portugalija 1
Nasional Madeira
2:1
Vitoria Setubal
Olhanense
0:1
Rio Ave
Pasoš Fereira
0:1
Uniao Leiria
Sporting Lisabon
1:1
Maritimo
Portugalija 2
Estoril Praia
1:1
Trofense
Fatima
2:2
Penafiel
Feirense
0:1
Žil Visente
Oliveirense
3:0
Karegado
Šaveš
1:1
Freamunde
Sporting Kovilja
1:2
Desportivo Aveš
Varzim
1:1
Beira Mar
Portugalija 3 Centar
Arouka
0:3
Turizense
Grupo Desportivo Rekreativo Monsanto
1:0
Akademiko Vizeu
Mafra
1:0
Esmoriz
Operario
0:2
Uniao Sera
Pampiljoza
2:1
Oliveira Bairo
Prajense
1:0
Marinense
Sertanense
1:0
Elektriko
Portugalija 3 Jug
Atletiko Lisabon
1:1
Kamača
Atletiko Reguengoš
2:1
Uniao Madeira
Igreja Nova
1:2
Odivelaš
Lagoa
0:1
Orijental
Luletano
1:0
Real Keluž
Mineiro Aljustrelense
3:3
Pontasolense
Pinjalnovense
1:3
Maritimo B
Santana
0:1
Estrelja Amadora
Portugalija 3 Sever
Gondomar
1:0
Louzada
Merelinense
3:0
Lusitanija
Padroense
2:1
Ešpinjo
Tirsense
1:2
Moreirense
Vianense
2:1
Boavišta
Republika Srpska 1
Sloga Trn
0:1
Drina Zvornik
Rumunija 1
FK Temišvar
0:1
Steaua
Politehnika Jaši
1:3
Dinamo Bukurešt
Rapid Bukurešt
3:0
Ocelul
Unirea Alba Julija
1:1
CFR 1907 Kluž
Vaslui
1:0
Internacional Kurtea Arđeš
Rumunija 2 I
Glorija Buzau
1:1
Konkordija Čiajna
Steaua II
1:2
Viktorija Branešti
Rumunija 2 II
Gaz Metan Krajova
3:2
Fortuna Kovači
Rusija 1
Spartak Moskva
5:1
Rostov
Spartak Naljčik
4:0
Kubanj
Tom
1:3
Lokomotiva Moskva
Rusija 2
Anži
0:0
Saljut Energija
Baltika
3:0
Nosta
Černomorec Novorosijsk
0:1
Alanija
Čita
0:1
Ural
Kamaz
2:0
Luč Energija
Krasnodar
1:0
Nižnji Novgorod
MVD Rusija
0:3
Sibir
Vitjaz
1:0
Šinjik
Volga Nižnij Novgorod
3:1
SKA Energija
Volgar Gazprom
1:1
Metalurg Lipeck
SAD 1 Plej of
polufinale - zapad
Deportivo Čivas
2:2
Los Anđeles Galaksi
SAD 1 Plej of
polufinale - istok
Nju Ingland Revolušn
2:1
Čikago Fajer
Salvador 1 Apertura
Alijanca San Salvador
1:2
FAS
San Marino 1
Faetano
1:1
Penjarosa
Murata
0:1
Kosmos
Tre Fiori
2:0
Fiorentino
Slovačka 1
MFK Košice
1:2
Slovan Bratislava
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
19.04.2024.
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno