POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(20)
Engleska
(24)
Nemačka
(28)
Italija
(29)
Francuska
(30)
Srbija
(4)
Alžir
(1)
Argentina
(17)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Belgija
(9)
Brazil
(33)
Bugarska
(8)
Češka
(6)
Čile
(3)
Danska
(11)
Egipat
(5)
Ekvador
(4)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(4)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(20)
Hrvatska
(3)
Iran
(5)
Irska
(15)
Island
(1)
Izrael
(4)
Jamajka
(1)
Japan
(30)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(1)
Kenija
(1)
Kina
(1)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(3)
Litvanija
(5)
Mađarska
(8)
Meksiko
(4)
Nigerija
(1)
Norveška
(8)
Paragvaj
(3)
Peru
(5)
Poljska
(17)
Portugalija
(15)
Rumunija
(4)
Rusija
(15)
SAD
(28)
Saud. Arabija
(13)
Severna Irska
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(13)
Slovačka
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(13)
Tajland
(6)
Turska
(21)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(3)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
10.10.2010. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Španija 3 IV
Esiha Balompi
1:1
Puertoljano
Jeklano Deportivo
1:1
Mursija
Lorka Atletiko
1:0
Karavaka
Lukena
0:1
Humila
Polideportivo Ehido
3:2
Kadiz
Seuta
1:1
Roketas
Union Estepona
2:1
Alkala Guadaira
Srbija 2
Dinamo Vranje
0:2
Zemun
Kolubara
1:1
Banat
Mladost Lučani
0:0
Novi Pazar
Proleter Novi Sad
3:1
BASK
Srbija 3 (Beograd)
Grafičar
1:0
Beograd
Kovačevac
2:0
Dorćol
Radnički Obrenovac
0:1
Hajduk Beograd
Resnik
0:1
OFK Mladenovac
Šumadija Jagnjilo
0:0
Sinđelić
Srbija 3 (Istok)
Hajduk Veljko
1:0
Timok
Radnički Pirot
2:1
Dubočica
Rudar Alpos
1:1
Trstenik PPT
Vlasina
2:0
Radnički Niš
Srbija 3 (Vojvodina)
Dolina
2:1
Sloga Temerin
Senta
0:0
Palić
Srbija 3 (Zapad)
Radnički Stobeks
3:2
Sloga Požega
Sloboda Čačak
1:0
Vujić Voda
Sloga Kraljevo
1:0
Partizan Bumbarevo Brdo
Železnicar Lajkovac
0:0
Sloga Petrovac
Švedska 3 (Jug)
IF Silvia
5:2
Iterbi IS
Kviding
4:1
Sleipner
Lunds
5:0
Torslanda
Skevde
2:0
Limhamn Bunkeflo 2007
Švedska 3 (Sever)
Dalkurd FF
2:0
Vasalunds IF
Grendals
2:0
Forvard
Karlstad Junajted
1:0
Sirianska Kerburan
Sirius
3:1
Sirianska Botkirka IF
Valsta Sirianska
1:0
Umea
Tajland 1
Pataja Junajted
1:2
Bangkok Junajted
Polis Junajted
2:3
Rajnavi Rejong
Samut Songkhram
1:0
Sisaket
Tajland 2
Čiangrai Junajted
4:0
Suphanburi
Honken
2:1
Songkla
PTT Rajong
2:0
Suvarnabumi Kastoms
Turska 2
Denizlispor
1:1
Kartalspor
Gacijantep
3:0
Čajkur Rizespor
Giresunspor
0:1
TKI Tavsanli Linitspor
Kajzeri Erđiješspor
1:1
Mersin Idman Jurdu
Karšijaka
1:1
Boluspor
Orduspor
1:2
Altaj
Turska 3 Crvena
Adana Demirspor
0:0
Sakarijaspor
Dardanelspor
1:0
Tarsus Idman Jurdu
Ejupspor
0:0
Kodžaelispor
Fethijespor
1:2
Elazigspor
Konja Sekerspor
3:1
Balikesirspor
Ofspor
0:1
Sanliurfaspor
Pendikspor
1:0
1461 Trabzon
Vanspor
0:1
Turk Telekomspor
UAE, Liga Kup gr.
Al Džazira
0:1
Al Šabab Dubai
Dubai Klub
2:2
Al Dafra
Šardža
0:0
Al Vasl
Ukrajina 2
Arsenal Bila Cerkva
3:2
Prikarpatija Ivano-Frankivsk
Energetik Burštin
1:1
Helios Harkov
Feniks-Iljičevec
1:2
Krimteplica
FK Ljvov
0:3
Oleksandrija
Zakarpatija
3:0
Niva Vinica
Zirka
3:3
Bukovina
Urugvaj 1 (Apertura)
Atletiko Sero
4:1
Nasional Montevideo
Bela Vista Montevideo
3:2
Takuarembo
El Tanke Sisli
3:2
Rampla Juniors
Mont. Vonderers
1:1
Danubio
Urugvaj 2
Atenas
2:0
Boston River
Vels 1 - 1.deo
Net
2:1
Karmarten Taun
Nju Sents
5:0
Ejberistvit Taun
Prestatin Taun
1:1
Erbas UK
Venecuela, Kup
četvrtfinale
Deportivo Anzoategui
1:1
Truhiljanos
Karabobo
4:0
Real Bolivar
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno