POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(14)
Engleska
(12)
Nemačka
(13)
Italija
(15)
Francuska
(11)
Srbija
(7)
Afrika
(1)
Albanija
(1)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Belgija
(6)
Belorusija
(2)
BIH
(7)
Bolivija
(4)
Brazil
(38)
Bugarska
(12)
Češka
(13)
Čile
(12)
Danska
(10)
Egipat
(8)
Ekvador
(4)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(12)
Gana
(3)
Grčka
(4)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(1)
Holandija
(9)
Honduras
(1)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Iran
(1)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Jamajka
(1)
Japan
(19)
Jermenija
(5)
Jordan
(6)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(2)
Katar
(1)
Kazahstan
(1)
Kina
(8)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(2)
Malavi
(3)
Mađarska
(11)
Meksiko
(1)
Nigerija
(1)
Norveška
(17)
Oman
(6)
Paragvaj
(4)
Peru
(6)
Poljska
(15)
Portugalija
(8)
Rumunija
(3)
Rusija
(12)
SAD
(13)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(4)
Slovenija
(4)
Švajcarska
(11)
Švedska
(21)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Tunis
(3)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(6)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(1)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
09.03.2011. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Austrija 1
Kapfenberger SV
0:0
Vaker Insbruk
Azerbejdžan, Kup
četvrtfinale (r)
Turan
1:1
AZAL
Bosna i Hercegovina 2
Bosna Visoko
1:2
Goražde
Čapljina
2:0
Krajišnik Velika Kladuša
Gradina Srebrenik
3:0
SAŠK Napredak
Iskra Bugojno
1:1
GOŠK Gabela
Krajina Cazin
2:0
Igman Konjic
Omladinac Mionica
2:0
Slaven Živinice
Orašje
2:0
Jedinstvo Bihać
Rudar Kakanj
1:0
Radnik Hadžići
Brazil, Karioka 2.deo
Amerikano
2:1
Makae
Fluminense
3:1
Amerika Rio de Žaneiro
Kabofriense
2:1
Rezende
Nova Iguaku
0:1
Botafogo
Olaria
2:0
Boavišta Sakuarema
Vasko da Gama
4:2
Duke de Kaksijas
Brazil, Paulista
Botafogo Ribeirao Preto
1:1
Sao Kaetano
Gremio Prudente
2:4
Bragantino
Korintijans
0:1
Ponte Preta
Mogi Mirim
0:1
Atletiko Linense
Noroeste
1:2
Palmeiras
Santo Andre
1:0
Amerikana
Santos
3:0
Portugeza Sao Paulo
Sao Bernardo
4:1
Mirasol
Crna Gora 1
Dečić
0:2
Budućnost Podgorica
Lovćen
2:2
Mornar
Mladost Podgorica
2:0
Rudar Pljevlja
OFK Bar
1:0
Grbalj
Petrovac
0:0
Mogren
Sutjeska
1:1
Zeta
Ekvador 1 - I deo
Deportivo ESPOLI
2:0
Imbabura
Deportivo Kito
3:1
Olmedo Riobamba
El Nasional
1:0
Independiente del Valje
LDU Loha
0:0
Barselona Gvajakil
Engleska 1
Everton
1:1
Birmingem Siti
Engleska 6 (Sever)
Korbi Taun
0:2
Gloster Siti
Finska, Liga Kup gr.
KuPS
3:0
VPS Vasa
Tampere Junajted
3:2
JJK Jivaskila
Francuska 3
Frejus
2:1
Alfortvil
Grčka 1
PAOK
2:0
Ergotelis
Grčka 3 Sever
Aetos Skudra
1:0
Doksa Kranoulas
Etnikos Filipiadas
2:3
Fokikos
Jordaikos 2007
0:1
Turnavos 2005
Makedonikos
0:1
Niki Volos
Nafpaktiakos Asteras
2:1
Zakintos
Odiseas
4:1
Kozani
Pontioi Katerini
1:0
Anagenizi Janica
Gvatemala 1 Klausura
CSD Munisipal
4:0
Kselahu MC
Heredija
2:1
Markense
Ksinabahul
0:0
Huventud Retalteka
Miktlan
1:1
Komunikasiones
Sučitepekez
4:3
Penjarol La Mesilja
Universidad San Karlos
2:0
Malakateko
Indija 1
Čurčil Braders
3:1
Mumbai
Ist Bengal
3:0
JCT
ONGC
1:2
Er Indija
Indonezija 1
Persela
4:1
Persisam
Irak 1
Al Kuva Al Džavija
2:1
Al Talaba
Duhok
3:2
Pešmarga
Južna Afrika, Kup
1/16 finala
AmaZulu
5:0
Real Madrid FK
Baroka
2:0
Majti Mega Fors
Blek Leopards
2:1
Tanda Rojal Zulu
Supersport Junajted
1:1
Golden Erouz
3:1 nakon produžetaka.
Kamerun 1
Les Astres
1:4
Tiko Junajted
Unisport Bafang
0:0
Kotonsport Garua
Kipar, Kup
četvrtfinale
AEK Larnaka
1:2
Anortozis
Alki
0:3
Etnikos Ahna
Olimpijakos Nikozija
1:1
Apolon Limasol
Kolumbija, Kup gr.
Amerika Kali
1:2
Pacifiko
Atletiko Bukaramanga
2:2
Bojaka Čiko
Atletiko Uila
2:0
Deportes Tolima
Bogota
0:0
Santa Fe
Bojaka Patriotas
1:0
Alijanca Petrolera
Deportivo Pasto
2:1
Depor Aguablanka
Deportivo Pereira
2:2
Deportes Kindio
Ekspreso Roho
2:2
Fortaleza Zipakira
Envigado
0:0
Atletiko Nasional
Junior
2:1
Barankilja
Kortulua
2:3
Deportivo Kali
Kukuta Deportivo
4:0
Real Santander
Miljonarios
4:2
Kentauros Viljavićensio
Onse Kaldas
2:1
Itagui Ditaires
Real Kartagena
2:1
Valedupar
Union Magdalena
2:2
Universidad Autonoma
Kopa Libertadores - I faza
Gvarani Asunsion
1:2
Estudijantes La Plata
Orijente Petrolero
1:2
Junior
Penjarol
1:0
LDU Kito
Universidad Katolika
1:3
Karakas
Kostarika 1 Verano
Saprisa
3:0
AD Bario Meksiko
Službeni rezultat.
Liga Šampiona - II faza
1/8 finala (r)
Šalke 04
3:1
Valensija
Totenhem Hotspur
0:0
Milan
Mađarska, Kup
četvrtfinale
Budapešt Honved
1:1
Videoton
Kečkemet TE
5:1
Bodajk Šiofok
Nemačka 4 (Jug)
Hesen Kasel
0:1
Grojter Firt II
Nirnberg II
1:1
Memingen
Štutgarter Kikers
2:0
Fulendorf
Nemačka 4 (Sever)
Halešer
3:1
Plauen
Hanover 96 II
2:1
Hamburger SV II
Havelse
0:0
RB Lajpcig
Herta II
2:2
Energi Kotbus II
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
19.05.2024.
18.05.2024.
17.05.2024.
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno