POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(5)
Španija
(52)
Engleska
(19)
Nemačka
(32)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Srbija
(6)
Albanija
(2)
Argentina
(35)
Australija
(2)
Austrija
(15)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(10)
Belorusija
(10)
Brazil
(51)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(7)
Crna Gora
(2)
Danska
(19)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(9)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(13)
Holandija
(19)
Hrvatska
(11)
Irak
(2)
Iran
(3)
Irska
(10)
Island
(8)
Izrael
(7)
Japan
(19)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(23)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(6)
Katar
(1)
Kazahstan
(4)
Kina
(8)
Kipar
(6)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Maroko
(1)
Mađarska
(16)
Meksiko
(8)
Norveška
(24)
Oman
(2)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rumunija
(16)
Rusija
(22)
SAD
(51)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(11)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(8)
Slovačka
(6)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(33)
Tajland
(10)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(5)
Rezultati po danu
<
02.04.2011. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Afrička LŠ kval.
1/16 finala (r)
Djoliba
1:1
Diaraf
Grupo Desportivo Interklub
2:0
Al Merih Omdurman
2:0 nakon produžetaka, 3:2 penalima.
Jang Bafalos
0:2
Zesko Junajted
Radža Kazablanka
1:0
Stade Malien
Rekreativo Kala
1:1
Al Hilal Omdurman
Supersport Junajted
1:0
Al Ahli Kairo
Afrički Kup Konfederacije kv.
1/16 finala (r)
ASC Tevrag Zeina
1:2
Ženes Sportiv de Kabilie
Dedebit
1:1
Haras El Hodud
Difa El Žadida
3:0
Olimpik Beđa
Misile
2:1
Al Nil Al Hasahesa
Nčanga Rendžers
0:2
Sen Eloa Lupopo
Sofapaka
4:0
Ismaili
Toure Kunda Futpro
2:1
FUS Rabat
Albanija 1
Kastrioti
0:2
Skenderbeu
Teuta
1:1
Fljamurtari
Alžir 1
Čabab Ahli Bordž Bu Areridž
2:0
Mouloudija Saida
Khroub
0:0
Mouloudija El Eulma
USM Anaba
2:1
USM El Harah
Angola 1
Akademika Petroleos Sojo
1:0
Onze Bravos
Sagrada Esperansa
0:1
Benfika Luanda
Argentina 1 (Klausura)
Njuels Old Bojs
2:2
Arsenal Sarandi
Ol Bojs
0:0
Lanus
Olimpo
1:2
Velez Sarsfild
Rasing Klub
1:2
Tigre
Argentina 2
Aldosivi
0:3
Atletiko Tukuman
Almirante Braun
3:1
Boka Unidos
Atletiko Rafaela
5:1
C.A.I. Komodoro Rivadavia
Defensa Husticia
2:0
Instituto
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Akasuso
1:1
Flandria
Kolegiales
0:0
Deportivo Espanjol
Komunicasiones Buenos Aires
0:0
Braun
Nueva Čikago
0:1
KA Atlanta
Tristan Suarez
0:2
Defensores Belgrano
Argentina 3, Torneo Argentino A-Plej aut
Rivadavia Linkoln
0:0
Kipoleti
Austrija 1
Austrija Beč
2:0
Kapfenberger SV
Magna Viener Nojštat
2:2
Vaker Insbruk
Rid
1:1
Matersburg
Šturm
3:3
Rapid
Austrija 3 Centar
Glajnštaten
4:2
Feldkirhen
Austrija 3 Istok
Kolumbija Floridsdorf
1:4
Baumgarten
Austrija 3 Zapad
Austrija Salcburg
2:0
Bregenc
Hard
2:0
Sent Johan
Hehst
1:4
Rajhenau
Svarovski Vatens
2:1
Anif
TSV Nojmarkt 1922
1:1
Dornbirn 1913
Union Insbruk
1:3
Kufštajn
Azerbejdžan 1 - 2.deo
Baku
0:0
Hazar-Lankaran
Gabala
1:1
Ganca
MOIK Baku
0:0
Mugan
Belgija 1 Plej aut
Eupen
3:2
Sporting Šarlroa
Belgija 1 Plej of
Gent
1:1
Klub Briž
Mehelen
1:1
Sent Truden
Serkl Briž
0:0
Lirs
Vasterlo
3:0
Kortrijk
Žerminal Beršot
2:0
Zulte Varegem
Belgija 2
Hajst
3:0
Dender EH
Heverle Leuven
3:0
RFC Turnai
Ostende
0:2
Vasland - Beveren
Rojal Busu Dur Borinaž
2:1
Lomel Junajted
Standard Veteren
0:0
Tienen
Tubize
4:0
Turnout
Belorusija 1
BATE
1:1
Neman
Dinamo Brest
3:0
Vitebsk
Dinamo Minsk
3:1
Belšina Bobruisk
Dnjepar Mogilev
0:2
Minsk
Naftan
1:1
Gomelj
Torpedo Žodino
1:0
Šahtjor Soligorsk
Bolivija 1
Strongest
2:0
Univerzitario Sukre
Bosna i Hercegovina 1
Čelik
2:1
Rudar Prijedor
Drina Zvornik
1:2
Zvijezda Gradačac
Leotar
0:1
Željezničar
Sarajevo
2:0
Budućnost Banovići
Široki Brijeg
2:1
Travnik
Sloboda Tuzla
0:1
Zrinjski
Velež
3:0
Olimpik Sarajevo
Bosna i Hercegovina 2
Bosna Visoko
1:0
Slaven Živinice
Čapljina
1:0
Radnik Hadžići
Goražde
2:1
Igman Konjic
Krajina Cazin
1:0
GOŠK Gabela
Krajišnik Velika Kladuša
2:1
Jedinstvo Bihać
Orašje
0:0
Iskra Bugojno
Rudar Kakanj
3:0
SAŠK Napredak
Brazil, Karioka 2.deo
Duke de Kaksijas
0:2
Flamengo
Madureira
2:0
Amerika Rio de Žaneiro
Makae
2:1
Boavišta Sakuarema
Nova Iguaku
3:2
Kabofriense
Volta Redonda
1:2
Fluminense
Brazil, Paulista
Atletiko Linense
0:2
Amerikana
Ituano
2:3
Oeste
Paulista Jundiai
2:3
Mogi Mirim
Portugeza Sao Paulo
0:2
Noroeste
Sao Kaetano
6:1
Sao Bernardo
Bugarska 1
Akademik
0:3
Liteks
Igrano na stadionu Slavija Sofije.
Levski
2:0
Vidima-Rakovski
Lokomotiva Plovdiv
1:1
Slavija Sofija
Minjor Pernik
1:0
Kaliakra
Pirin Bl. Blagoevgrad
3:0
Montana
Bugarska 2 (Istok)
Brestnik 1948
0:0
Svetkavica Trgovište
Dobrudža
0:1
Nesebar
Dorostol 2003
0:0
Ludogorec Razgrad
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno