POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(30)
Nemačka
(42)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(17)
Albanija
(5)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(45)
Australija
(1)
Austrija
(17)
Azerbejdžan
(3)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(4)
Bolivija
(1)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(13)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(11)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(5)
Finska
(24)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(19)
Honduras
(3)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(5)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(10)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(14)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Katar
(2)
Kazahstan
(2)
Kenija
(5)
Kina
(9)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(2)
Nigerija
(1)
Norveška
(24)
Obala Slonovače
(3)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(19)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(7)
Rusija
(28)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(17)
Slovačka
(10)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(9)
Švedska
(39)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(6)
Tajvan
(2)
Tunis
(5)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
03.03.2012. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Rusija 1 2.deo
CSKA Moskva
2:2
Zenit
Lokomotiva Moskva
2:0
Kubanj
Terek
1:0
Tom
Volga Nižnij Novgorod
1:0
Spartak Naljčik
Salvador 1 Klausura
Isidro Metapan
1:1
FAS
Vista Hermoza
2:2
Huventud Independiente
San Marino 1
Kosmos
1:0
Kailungo
La Fiorita
1:2
Tre Fiori
San Đovani
2:2
Libertas
Tre Penje
0:0
Juvenes Dogana
Saudijska Arabija 1
Al Fath
1:0
Hadžer
Nadžran
1:1
AI Tavun
Severna Irska 2
Belinamalard Junajted
5:1
Benbridž Taun
Gleb Rendžers
0:0
Institut
Harlend i Volf Velders
3:1
Vorenpoint Taun
Lafgal
2:1
Ards
Limavedi Junajted
2:1
Dergvju
Tobermor Junajted
3:1
Larn
Severna Irska, Kup
četvrtfinale
Donegal Seltik
1:1
Dangenon Svifts
Kolrejn
0:2
Krusejders
Linfild
4:0
Koa Junajted
Njuri Siti
1:2
Balimena Junajted
Singapur 1
Hougang Junajted
2:0
Džejlang Junajted
Škotska 1 - 1.deo
Aberdin
1:1
Seltik
Danfermlajn Atletik
0:2
Madervel
Hibernijan
0:0
Sent Miren
Kilmarnok
0:0
Sent Džonston
Rendžers
1:2
Harts
Škotska 2
Er Junajted
1:0
Falkirk
Livingston
2:3
FK Dandi
Partik Tistl
2:0
Hamilton Akademikal
Rejt Rovers
5:0
Grinok Morton
Ros Kaunti
2:1
Kvin of Saut
Škotska 3
Brešin Siti
2:2
Dambarton
Erbrot
2:2
Ist Fajf
Erdri Junajted
1:1
Kaudenbit
Forfar Atletik
1:2
Stenhausmir
Stirling Albion
3:0
Albion Rovers
Škotska 4
Anan Atletik
1:2
Aloa Atletik
Eldžin Siti
1:1
Kvins Park
Ist Stirlingšajr
6:3
Piterhed
Klajd
1:2
Montrouz
Stranrer
1:3
Bervik Rendžers
Slovačka 1
MŠK Žilina
2:1
MFK Ružomberok
Senica
3:1
Nitra
Slovan Bratislava
3:1
DAC 1904 Dunajska Streda
Spartak Trnava
1:0
ViOn
Tatran
0:1
MFK Košice
Slovenija 1
Domžale
1:0
Koper
Gorica
1:1
Celje
Nafta
0:6
Olimpija
Rudar Velenje
1:2
Mura 05
Slovenija 2
Interblok
0:1
Dravinja
Roltek Dob
3:1
Šmartno 1928
Simer Šampion
1:1
Krško
Španija 1
Barselona
3:1
Real Sporting Hihon
Hetafe
1:3
Malaga
Majorka
1:1
Osasuna
Rajo Valjekano
4:2
Rasing Santander
Sevilja
1:1
Atletiko Madrid
Španija 2
Herkules
1:0
Sabadelj
Hueska
0:0
Himnastik
Kartagena
0:2
Deportivo Gvadalahara
Kserez
1:2
Kordoba
Las Palmas
3:2
Đirona
Numansija
1:0
Mursija
Valjadolid
1:2
Selta
Viljareal B
4:3
Alkojano
Španija 3 II
Real Sosijedad B
3:0
Palensija
Real Union
0:0
Amorebieta
Španija 3 IV
Esiha Balompi
0:0
Kadiz
Srbija 1
Borac Čačak
1:0
Javor
Crvena Zvezda
1:0
Spartak Zlatibor Voda
Novi Pazar
1:1
Partizan
Sloboda Point
1:2
Jagodina
Švajcarska 1
Cirih
0:1
Sion
Tun
1:0
Servet
Švajcarska 2
Nion
0:3
St. Galen
Tunis 1
Klub Afrikan
0:0
Esperans Zarzis
Turska 1
Ankaraguču
2:5
Eskišehirspor
Antalijaspor
0:2
Samsunspor
Fenerbahče
6:1
Genčlerbirligi
Mersin Idman Jurdu
1:0
Orduspor
Turska 2
Kasimpašaspor
2:2
Giresunspor
Konjaspor
1:0
Denizlispor
TKI Tavsanli Linitspor
1:2
Čajkur Rizespor
Turska 3 Crvena
Kizilkahamamspor
2:1
Adijamanspor
Ukrajina 1
Černomorec Odesa
1:0
Iličivec
Metalist
1:0
Obolon
Oleksandrija
0:1
Volin
Zarja
5:1
Karpati
Urugvaj 1 (Klausura)
Penjarol
4:2
Sero Largo
Rampla Juniors
4:3
Rasing Montevideo
Sentro Atletiko Feniks
1:1
Danubio
Urugvaj 2
Deportivo Maldonado
0:0
Boston River
Hurakan Montevideo
2:0
Atenas
Miramar Misiones
0:2
Sentral Espanjol
Plaza Kolonija
1:2
Huventud Las Piedras
Progreso
1:0
Vilja Tereza
Takuarembo
0:0
Sud Amerika
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno