POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(184)
Nemačka
(42)
Italija
(63)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(3)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(16)
Crna Gora
(1)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(3)
Holandija
(37)
Hrvatska
(9)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(13)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(43)
Tajland
(5)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(5)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
24.11.2013. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Portugalija 2
Trofense
1:0
Akademiko Vizeu
Portugalija 3 A
Braganca
3:2
Viljaverdense
Fafe
1:1
Mirandela
Limianos
1:0
Pedras Salgadas
Santa Marija
0:2
Valensijano
Vianense
1:0
Ninense
Portugalija 3 B
Famalikao
0:1
Ribeirao
Felgeiraš
3:0
Varzim
Liksa
0:0
AD Oliveirense
Vitoria Gimaraeš B
1:0
Tirsense
Vizela
2:0
Žoane
Portugalija 3 C
Boavišta
2:0
Sousense
Gondomar
1:1
Koimbroeš
Kamača
0:1
Salgeiroš 08
Perafita
4:1
Amarante
Vilja Flor
1:4
Freamunde
Portugalija 3 D
Grižo
1:1
Anadia
Kesarense
2:2
Kinfaeš
Lusitanija Lourosa
0:0
Ešpinjo
Sao Žoao Ver
2:0
Eštareha
Sporting Klub Bustelo
5:0
Luzitano
Portugalija 3 E
Benfica Kastelo Branko
4:1
Nogueirense
Karapinjeirense
4:3
Agiaš do Moradal
Pampiljoza
3:0
Manteigaš
Sourenze
1:2
Naval
Portugalija 3 F
Atletiko Alkanenense
1:0
Kaldas
Karegado
0:1
Uniao Leiria
Mafra
5:0
Atletiko Riačense
Portomosense
2:2
Fatima
Torense
1:1
Lurinhanense
Portugalija 3 G
1. Dezembro
3:1
Elvaš
KF Benfika
0:0
Operario
Loureš
1:0
Kasa Pia
Orijental
1:2
Sintrense
Sporting Ideal
2:1
Prajense
Portugalija 3 H
Fereiraš
4:1
Almodovar
Kova da Piedad
1:0
Esperans Lagos
Kvarteirense
1:2
Pinjalnovense
Luletano
3:2
Uniao Montemor
Moura
2:1
Bareirense
Prijateljski (rep.)
Singapur
1:0
Kambodža
Rumunija 1
Astra Đurđiu
5:0
Botošani
Dinamo Bukurešt
1:0
Gaz Metan Mediaš
Rusija 1
Anži
0:0
Volga Nižnij Novgorod
Lokomotiva Moskva
1:0
Dinamo Moskva
Ural
1:1
Krila Sovjetov
SAD 1 Plej of
polufinale (r)
Portland Timbers
0:1
Real Solt Lejk
Salvador 1 Apertura
Alijanca San Salvador
4:2
L.A. Firpo
Deportivo Dragon
1:0
FAS
Huventud Independiente
2:1
Santa Tekla
Isidro Metapan
2:2
Agvila
Universidad de El Salvador
4:1
Atletiko Marte
San Marino 1
Folđore
1:1
Tre Penje
Kailungo
4:2
Domanjano
Tre Fiori
1:0
Juvenes Dogana
Saudijska Arabija 1
Al Ahli Džeda
1:2
AI Tavun
Al Etifak
0:0
Al Oruba
Al Fath
5:2
Nadžran
Al Šabab Rijad
6:0
Al Nahda Damam
Slovačka 1
Slovan Bratislava
2:1
MŠK Žilina
Španija 1
Elče
2:1
Valensija
Levante
0:3
Viljareal
Rajo Valjekano
1:4
Espanjol
Sevilja
4:0
Betis
Španija 2
Alkorkon
0:0
Mursija
Herkules
3:0
Sabadelj
Lugo
1:3
Real Sporting Hihon
Mirandes
3:1
Kordoba
Ponferadina
0:1
Deportivo La Korunja
Rekreativo Huelva
1:2
Eibar
Saragosa
1:0
Đirona
Tenerife
2:1
Haen
Španija 3 I
Guihuelo
2:1
Ourense
Kaudal Deportivo
1:0
Marino Luanko
Kultural Leonesa
3:0
Tropezon
Rasing Ferol
3:1
Real Sporting Hihon B
Rasing Santander
3:0
Noha
Real Aviljes
2:0
Korukso
SD Logronjes
3:0
Burgos
Selta B
2:2
Real Oviedo
Zamora
0:1
Union Deportiva Logronjes
Španija 3 II
Atletik Bilbao B
1:1
Real Union
Atletiko Madrid B
2:1
Konkuense
Hetafe B
2:0
Penja Sport
Las Palmas Atletiko
1:0
Puerta Bonita
Real C
2:0
Laudio
Sestao River
4:1
Hueska
Toledo
0:0
Fuenlabrada
Tudeljano
1:1
Leganjes
Španija 3 III
Espanjol B
1:1
Atletiko Baleares
Konstansija
1:1
Reus
Ljagostera
0:0
Himnastik
Ljeida
0:0
Olimpik Ksativa
Prat
1:3
Ontinjent
Sant Andreu
2:2
Hospitalet
Španija 3 IV
Albasete Balompi
4:1
Aroho
Algeciras
2:2
Atletiko Sanlukenjo
Deportivo Gvadalahara
3:1
La Roda
El Palo
1:1
Kordoba B
Esiha Balompi
0:5
Real Balompedika Linense
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno