POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(52)
Engleska
(106)
Nemačka
(53)
Italija
(41)
Francuska
(36)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Alžir
(7)
Angola
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(23)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(13)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(58)
Bugarska
(16)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(6)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(15)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(15)
Gruzija
(2)
Gvatemala
(1)
Holandija
(15)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(3)
Irak
(2)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(16)
Japan
(24)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(15)
Južna Amerika
(2)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(9)
Kipar
(7)
Kolumbija
(19)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Nigerija
(1)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(27)
Rumunija
(17)
Rusija
(21)
SAD
(40)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Singapur
(1)
Škotska
(23)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(18)
Švedska
(41)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Rezultati po danu
<
21.04.2014. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Engleska 6 (Jug)
Istburn Boro
3:1
Hejs i Jeding Junajted
Mejdenhed Junajted
1:0
Ebsflit Junajted
Saton Junajted
1:0
Konkord Rendžers
Engleska 6 (Sever)
Altrinčem
5:1
Voksol Motors
Boston Junajted
2:0
Nort Feribi Junajted
Bradford Park Avenju
1:1
Stalibridž Seltik
Brekli Taun
2:1
Oksford Siti
Gejnsboro Triniti
3:1
Histon
Gloster Siti
3:3
Limington
Hednsford Taun
4:0
Vorčester Siti
Herogejt Taun
3:1
Berou
Kolvin Bej
0:0
Stokport Kaunti
Solihal Murs
2:2
Telford Junajted
Vorkington
1:1
Guisli
Farska Ostrva 1
B68 Toftir
3:2
AB Argir
EB/Strejmur
0:0
NSI Runavik
HB Toršavn
2:2
Vikingur Gotu
IF Fuglafjordur
2:5
B36 Toršavn
KI Klaksvik
1:0
Skala
Francuska 2
Berišon Šateru
1:1
Rasing Lens
Holandija 2
Ajndhoven
1:0
De Grafšap
Den Boš
1:1
Dordreht
Fortuna Sitard
3:0
Almere Siti
Jong Ajaks
4:0
Helmond Sport
Jong PSV
2:1
VVV Venlo
Jong Tvente
1:2
Ekscelzior Roterdam
Os
2:1
MVV Mastriht
Sparta Roterdam
1:2
Emen
Viljem II
4:0
Telstar
Volendam
5:1
Ahiles 29
Hrvatska 1
Hajduk Split
2:2
Lokomotiva Zagreb
Istra 1961
3:3
Slaven Belupo
Indija 1
Dempo
2:4
Bengaluru
Rangdadžied Junajted
0:0
Šilong Ladžong
Indonezija 1 - 1.deo
Persik
2:1
Persija
Irska 1
Atlon Taun
0:1
Dandalk
Bohemijans
0:2
Slajgo Rovers
Deri Siti
0:0
Limerik FK
Drogeda Junajted
0:4
Sent Patriks Atletik
Šamrok Rovers
2:1
Brej Vonderers
UCD Dablin
0:1
Kork Siti
Island, Liga Kup
polufinale
KR Rejkjavik
1:1
FH Hafnarfjardar
2:4 penalima.
Tor
1:2
Breidablik
Izrael 1 - 2.deo
Bnei Sahnin
2:1
Makabi Tel Aviv
Hapoel Haifa
1:0
Beitar Jerusalim
Izrael 2 - 2.deo
Hakoah Amidar Ramat Gan
2:1
Makabi Hercilija
Hapoel Bnei Lod
1:1
Makabi Netanija
Hapoel Katamon Jerusalim
1:1
Makabi Javne
Jamajka 1
Montego Bej Junajted
0:1
Arnet Gardens
Južna Afrika 1
Blemfontejn Seltik
1:0
Orlando Pajrats
Kolumbija 2, 1.deo
Barankilja
1:2
Atletiko Bukaramanga
Real Kartagena
1:0
Deportivo Pereira
Malta 1 - 2.deo
Sliema Vonderers
0:0
Mosta
Valeta
1:0
Balzan Juts
Maroko 1
Hasania Agadir
2:2
Renaisans de Berkane
Nemačka 2
Keln
3:1
Bohum
Nemačka 4 (Jugozapad)
Ulm 1846
1:4
Kajzerslautern II
Valdhof 07
5:1
Fulendorf
Nemačka 4 (Severoistok)
Babelsberg 03
1:2
Plauen
Norveška 1
Alesund
1:2
Start
Bodo/Glimt
2:2
Rozenborg
Bran
2:0
Lilestrem
Molde
5:1
Sarpsborg 08
Od
2:1
Stabek
Sogndal
1:3
Stromsgodset
Valerenga
3:0
Sandnes Ulf
Viking
2:0
Haugesund
Norveška 2
Alta
2:2
Sandefjord
Berum
2:1
Nest Sotra
Fredrikštad
2:1
Hod
Ham Kam
0:0
Kristiansund
Honefoš
1:3
Tromso
Mjondalen
4:0
Stromen
Ranhajm
1:1
Brine
Tromsdalen
3:1
Ulensaker/Kisa
Norveška 3 I
Asker
0:1
Flekeroj
Kongsvinger
5:2
Vindbjart
Notoden
4:0
Holmen
Orn-Horten
2:0
Jerv
Pors Grenland
1:3
Birkebeineren
Norveška 3 II
Elverum
0:2
Bjasen
Nardo
2:2
Gjovik-Lin
Nibergsund
4:1
Herd
Rede
1:4
Raufoš
Valdres
0:2
Brumundal
Norveška 3 III
Asane
2:1
Forde
Egersund
1:1
Floro
Fana
4:2
Algard
Lin
1:2
Filingsdalen
Vard Haugesund
2:1
Stord
Norveška 3 IV
Folo
1:0
Medkila
Harstad
1:1
Eidsvold Turn
Kjelsas
3:1
Finsnes
Lorenskog
4:1
Drobak/Frogn
Mo
0:1
Mos
Skeid
0:2
KFUM Oslo
Paragvaj 1 (Apertura)
Sero Portenjo
7:0
Deportivo Kapiata
Portugalija 1
Porto
3:0
Rio Ave
Vitoria Setubal
1:1
Sporting Braga
Rumunija 1
ACS Poli Temišvar
1:2
Univerzitatea Kluž
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno