POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(50)
Engleska
(105)
Nemačka
(68)
Italija
(60)
Francuska
(33)
Srbija
(24)
Alžir
(4)
Andora
(5)
Angola
(1)
Argentina
(36)
Australija
(5)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Bangladeš
(3)
Belgija
(15)
Belorusija
(1)
BIH
(8)
Bolivija
(2)
Brazil
(53)
Bugarska
(15)
Burundi
(1)
Češka
(17)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(18)
Egipat
(9)
Ekvador
(8)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(12)
Filipini
(3)
Finska
(23)
Gana
(2)
Grčka
(15)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(4)
Holandija
(14)
Hong Kong
(4)
Hrvatska
(8)
Indija
(1)
Indonezija
(1)
Irak
(3)
Irska
(8)
Island
(6)
Izrael
(8)
Japan
(20)
Jermenija
(2)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(12)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(3)
Katar
(8)
Kazahstan
(6)
Kina
(7)
Kipar
(7)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(4)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(6)
Malavi
(2)
Malta
(5)
Maroko
(6)
Mađarska
(14)
Meksiko
(9)
Moldavija
(2)
Nigerija
(2)
Norveška
(27)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(5)
Panama
(6)
Paragvaj
(5)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(19)
Rusija
(30)
SAD
(39)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(6)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(7)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(12)
Švedska
(61)
Tajland
(10)
Tunis
(3)
Turska
(32)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(13)
Uzbekistan
(2)
Venecuela
(4)
Zambija
(4)
Rezultati po danu
<
28.09.2014. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Italija 3 A
Mantova
0:1
Areco
Real Vićenca
2:2
Renate
Sasari Tores
2:0
Pordenone
Italija 3 B
Ćita Di Pontedera
0:0
Ređana
Pistojeze
3:2
Tutokuoio
Santarkanđelo
1:2
Teramo
Spal
2:0
Lukeze
Italija 3 C
Juve Stabija
2:1
Ređina
Kozenca
0:0
Katancaro
Matera
3:1
Lupa Roma
Mesina
1:5
Kasertana
Vigor Lamezija
1:1
Fođa
Izrael 1 - 1.deo
Makabi Haifa
3:1
Hapoel Petah Tikva
Jamajka 1
Kavalie
1:0
Montego Bej Junajted
Tivoli Gardens
2:3
Rivoli Junajted
Japan 2
Džef Junajted
0:0
Tokio Verdi
Džubilo Ivata
2:0
Ehim
Fađano Okajama
1:1
Mito Holihok
Kataler Tojama
1:2
Avispa Fukuoka
Kjoto Sanga
2:1
Jokohama
Macumoto Jamaga
1:2
Konsadole Saporo
Montedio Jamagata
4:0
Kamatamare Sanuki
Oita Trinita
1:1
V-Varen Nagasaki
Roaso Kumamoto
0:1
Giravanc Kitakjušu
Šonan Belmare
0:0
Gifu
Tespakusacu Gunma
2:0
Točiđi
Jermenija 1
Ararat
2:1
Alaškert
Banants
1:1
Širak
Južna Afrika 1
Platinum Stars
0:0
Pretorija Juniversiti
Polokvane Siti
0:3
Mamelodi Sandauns
Južna Koreja 1 - 1.deo
Jeonam Dragons
1:1
Ulsan Hjundai Horang-i
Pohang Stilers
2:2
Jeonbuk Hjundai Motors
Južna Koreja 2
Gvangju FK
1:2
Anjang
Suvon
1:1
Gojang Hi
Kamerun 1
Bamboutos
3:1
UMS de Loum
Jang Sports Akademi
1:0
Fovu Baham
Kenon Jaunde
2:3
APEJES Akademi
Kosmos de Bafia
1:1
Renaisans Ngomu
Les Astres
2:0
Pantere Bangangte
Sable
1:1
AK Duala
Tonere Jaunde
0:0
Nju Stars de Duala
Union Duala
2:1
Njala Kuan
Kanada 1
Astros Vašaš
4:1
Vaterlo Region
Barlington
0:0
Toronto Kroacija
Kazahstan 1 - 2.deo
Atirau
1:1
Spartak Semej
Irtiš
0:0
Taraz
Kairat
2:0
Aktobe
Kajzar
1:1
Astana
Šahtjor Karaganda
2:3
Ordabasi
Žetisu
0:0
Tobol
Kina 1
Guizou Rene
1:1
Šangaj SIPG
Gvangdžu R i F
3:4
Gvangdžu Evergrand
Liaoning Huvin
1:3
Beidžing Guoan
Tjenđin Teda
1:1
Henan Jianje
Kina 2
Čengdu Tiančeng
0:1
Šenjang Žongže
Kipar 1
Doksa Katokopia
1:1
NEA Salamina
Etnikos Ahna
1:0
Omonija
Kipar 2
Aris Limasol
1:0
ENAD Polis
Elpida Ksilofagou
0:2
Pafos
Kolumbija 2, 2.deo
Barankilja
4:2
Kortulua
Deportivo Rionegro
3:2
Deportivo Pereira
Ljaneros Viljavisensio
4:1
Bogota
Univerzitario Popajan
2:1
Atletiko Bukaramanga
Kolumbija, 2.deo
Alijanca Petrolera
1:1
Bojaka Patriotas
Atletiko Nasional
0:0
Onse Kaldas
Bojaka Čiko
1:2
Santa Fe
Deportivo Kali
1:1
Independiente Medeljin
Kostarika 1 Invierno
Alahuelense
5:0
Pumas Generalenja
Karmelita
1:0
Saprisa
Kartagines
1:0
Limon
Munisipal Perez Zeledon
4:2
Urugvaj de Koronado
Univerzidad Kostarika
2:1
Belen Bridžstoun
Letonija 1
Daugava Riga
1:4
Daugava
Liepaja
1:1
Ventspils
Liban 1
Al Nabi Šet
2:1
Tadamon Sur
Safa
1:0
Nejmeh
Litvanija 1
Atlantas
3:0
Granitas Klaipeda
Trakai
4:0
Banga Gargždai
Luksemburg 1
Ecela
2:3
Progres Niderkorn
Grevenmaher
0:2
UN Kerjeng 97
Hostert
2:1
Vilc 71
Mondorf le Ben
1:2
Ženes Kanah
Viktorija Rosport
1:2
F91 Didelanž
Ženes Eš
2:1
Rumelanž
Makedonija 1 - 1.deo
Bregalnica Štip
0:0
Pelister
Horizont Turnovo
0:1
Rabotnički
Metalurg Skoplje
3:0
Renova
Škendija 79
5:0
Teteks
Vardar
2:0
Sileks
Malta 1
Birkirkara
2:0
Mosta
Pieta Hotspars
0:2
Sliema Vonderers
Maroko 1
FAR Rabat
2:0
Itihad Hemiset
Hasania Agadir
4:2
Čabab Atlas Kenifra
Olimpik Huribga
0:1
Renaisans de Berkane
Vidad Kazablanka
4:2
FUS Rabat
Mađarska 1
Ferencvaroš
0:0
Sombathelj Haladaš
Videoton
2:1
Diožđer
Meksiko 1 (Apertura)
Gvadalahara Čivas
0:0
Puebla
Pumas UNAM
2:2
Čiapas
Moldavija 1
Akademija UTM
1:1
Milsami
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
27.04.2024.
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno