POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(13)
Austrija
(32)
Azerbejdžan
(5)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(23)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(14)
Crna Gora
(1)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(38)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(9)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kazahstan
(2)
Kina
(12)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(4)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(13)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(45)
Tajland
(7)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
19.10.2014. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Španija 3 I
Somozas
2:0
Marino Luanko
Tropezon
0:3
Langreo
Zamora
0:1
Mursija
Španija 3 II
Amorebieta
1:0
Konkuense
Barakaldo
1:1
Las Palmas Atletiko
Fuenlabrada
3:0
Sestao River
Hetafe B
0:1
Real Sosijedad B
Hueska
3:0
Toledo
Leioa
5:4
Rajo Valjekano B
Sokueljamos
0:0
Real Madrid Kastilja
Trival Valderas
2:2
Real Union
Španija 3 III
Atletiko Baleares
0:3
Herkules
Badalona
0:0
Valensija Mestalja
Elče Ilisitano
2:1
Reus
Eldense
3:0
Saragosa B
Himnastik
1:0
UE Olot
Hospitalet
3:0
Alkojano
Olimpik Ksativa
1:1
Kornelja
Sant Andreu
0:1
Ljeida
Viljareal B
2:2
Majorka B
Španija 3 IV
Betis B
3:1
Melilja
Haen
1:1
La Hoja Lorka
Kadiz
2:1
Kasereno
Kartagena
0:0
Almerija B
Kordoba B
0:2
San Roke
La Roda
0:1
UCAM Mursija
Lukena
0:0
El Palo
Marbelja
0:1
Granada B
Viljanovense
2:0
Sevilja Atletiko
Srbija 1
Borac Čačak
1:1
Vojvodina
Napredak
3:1
Radnički Niš
Rad
1:1
OFK Beograd
Srbija 3 (Beograd)
Dorćol
1:2
Železnik Lasta
Hajduk Beograd
2:2
BASK
OFK Žarkovo
1:2
Budućnost Dobanovci
Srbija 3 (Istok)
Bor
2:0
OFK Sinđelić
Kopaonik
2:2
Car Konstantin
Timočanin
3:0
Sloga Despotovac
Srbija 3 (Vojvodina)
Dolina
0:0
Bačka 1901
Dunav
0:1
Cement
Senta
2:0
PIK Prigrevica
Srbija 3 (Zapad)
Bane
1:3
Šumadija 1903
Jošanica
0:1
Sloga Požega
Pobeda Beloševac
4:2
Rudar Kostolac
Železnicar Lajkovac
2:1
Polet Ljubić
Sudan, Kup
finale
Al Merih Omdurman
3:1
Al Hilal Omdurman
Švajcarska 1
Grashopers
1:3
Cirih
Lucern
0:0
Vaduc
Sion
0:0
Tun
Švajcarska 2
Bil/Biene
4:1
Vil 1900
Lugano
2:0
Servet
Švedska 1
Gefle
1:2
IFK Norčeping
IF Bromapojkarna
0:4
AIK
IFK Geteborg
3:2
Haken
Švedska 2
Asiriska Fereningen
1:1
Landskrona BoIS
Engelholm
0:2
Sirius
Esters
0:1
GAIS Geteborg
Švedska 3 (Jug)
Trolhetan
3:0
Oskarshamns AIK
Švedska 3 (Sever)
Brage
1:1
Valsta Sirianska
Hudinge IF
1:2
Nikeping
Vasalunds IF
0:7
Umea
Tadžikistan 1
Hair Vahdat
3:0
Energetik Dušanbe
Hučand
0:2
Istiklol
Parvoz
1:0
Vahš
Ravšan Kulob
0:0
Regar-TadAZ
Tajland 1
BEC Tero Sasana
1:2
Ratčaburi
Buriram Junajted
2:2
Osotspa
Čonburi
2:1
Sisaket
Er Fors Sentral
1:1
Armi Junajted
Samut Songkhram
0:3
Čainat
Tunis 1
Avenir Sportif de Gabes
0:3
Stad Tunis
Bizertin
2:1
Etoal Sahel
El Gavafel Gafsa
0:4
Klub Afrikan
Esperans Tunis
1:0
ES Metloa
Esperans Zarzis
1:1
Avenir La Marsa
Kairounas
0:2
Klub Sportif Sfaksien
Union Monastirien
0:0
Đerba
Turska 1
Akhisar Beledijespor
2:0
Kasimpašaspor
Bešiktaš
3:2
Sivasspor
Bursaspor
2:2
Eskišehirspor
Trabzonspor
3:1
Mersin Idman Jurdu
Turska 2
Adanaspor
2:1
Adana Demirspor
Alanjaspor
1:1
Denizlispor
Boluspor
0:0
Altinordu
Elazigspor
2:0
Manisaspor
Kajzerispor
5:1
Bukaspor
Karšijaka
5:2
Gacijantep
Turska 3 Bela
Ajdinspor 1923
1:0
Turgutluspor
Bajrampašaspor
0:2
TKI Tavsanli Linitspor
Fatih Karagumruk
1:1
Kartalspor
Fethijespor
1:1
1461 Trabzon
Hacetepe
1:4
Umranijespor
Iskenderun Demir Čelikspor
0:1
Anadolu Selčukluspor
Jeni Malatijaspor
1:0
Tarsus Idman Jurdu
Menemenspor
1:1
Ofspor
Pendikspor
5:1
Tokatspor
Turska 3 Crvena
Altaj
1:0
Nazili Beledijespor
Bandırmaspor
3:1
Gumušanespor
Hatajspor
0:0
Gelbašispor
Kodžaelispor
0:0
Inegolspor
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno