POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(14)
Engleska
(12)
Nemačka
(13)
Italija
(15)
Francuska
(11)
Srbija
(7)
Afrika
(1)
Albanija
(1)
Andora
(3)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Belgija
(6)
Belorusija
(2)
BIH
(7)
Bolivija
(4)
Brazil
(38)
Bugarska
(12)
Češka
(13)
Čile
(12)
Danska
(10)
Egipat
(8)
Ekvador
(4)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(12)
Gana
(3)
Grčka
(4)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(1)
Holandija
(9)
Honduras
(1)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Iran
(1)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Jamajka
(1)
Japan
(19)
Jermenija
(5)
Jordan
(6)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(2)
Katar
(1)
Kazahstan
(1)
Kina
(8)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(2)
Malavi
(3)
Mađarska
(11)
Meksiko
(1)
Nigerija
(1)
Norveška
(17)
Oman
(6)
Paragvaj
(4)
Peru
(6)
Poljska
(15)
Portugalija
(8)
Rumunija
(2)
Rusija
(12)
SAD
(13)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(4)
Slovenija
(4)
Švajcarska
(11)
Švedska
(21)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Tunis
(3)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(6)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(1)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
05.09.2015. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Republika Srpska 1 - 1.deo
Mladost Velika Obarska
3:0
Vlasenica
Sloboda Novi Grad
0:3
Tekstilac Derventa
Sutjeska Foča
2:1
Leotar
Rumunija 2 I - 1.deo
Berćeni
1:1
Akademika Klinćeni
Ocelul
0:1
Dunarea Kalaraš
Rapid Sućeava
2:1
Bukovina Sućeava
SC Bakau
0:1
Dačija Unirea Braila
Rumunija 2 II - 1.deo
Brašov
0:1
Karansebeš
Gaz Metan Mediaš
2:1
Unirea Tarlungeni
Olimpija Satu Mare
2:1
Bihor Oradea
Ramnicu Valčea
3:2
Metalul Resita
Soimi Pankota
1:4
Baja Mare
Univerzitatea Kluž
0:1
UTA Arad
SAD 1
Montreal Impakt
4:3
Čikago Fajer
Nju Ingland Revolušn
3:0
Orlando Siti
San Hoze Ertkvejks
1:2
Filadelfija Junion
Sijetl Saunders
2:1
Toronto
SAD 2 Jesen
Indi Ileven
3:0
Džeksonvil Armada
San Antonio Škorpions
0:1
Otava Fjuri
Tampa Bej Roudis
2:0
Nju Jork Kosmos
Salvador 1 Apertura
Sonsonate
2:1
Čalatenango
Saudijska Arabija 2
Al Batin
5:0
Al Rijad
Al Hazm
1:1
Al Džil
Al Vatani
0:0
Al Tai
Damk
1:1
Ohod
Severna Irska 1 - 1.deo
Belinamalard Junajted
0:1
Linfild
Dangenon Svifts
0:3
Kolrejn
Glentoran
1:3
Balimena Junajted
Kerik Rendžers
1:2
Vorenpoint Taun
Kliftonvil
0:1
Krusejders
Severna Irska 2
Anag Junajted
1:3
Ards
Armag Siti
3:0
Lisburn Distileri
službeni rezultat.
Bangor
2:2
Lafgal
Belikler Komrejds
1:1
Dergvju
Harlend i Volf Velders
6:2
Donegal Seltik
Institut
1:1
Larn
Largan Seltik
2:1
Nokbreda
Škotska 2
Dambarton
0:2
Aloa Atletik
Kvin of Saut
0:2
Sent Miren
Livingston
2:4
Grinok Morton
Rendžers
5:0
Rejt Rovers
Škotska 3
Erdrioniens
3:2
Kaudenbit
Forfar Atletik
0:4
Danfermlajn Atletik
Piterhed
1:1
Albion Rovers
Stranrer
1:0
Brešin Siti
Škotska 4
Anan Atletik
2:0
Ist Fajf
Bervik Rendžers
1:0
Kvins Park
Erbrot
0:1
Klajd
Ist Stirlingšajr
2:3
Stirling Albion
Montrouz
2:0
Eldžin Siti
Slovačka 2 Istok
Lokomotiva Cvolen
1:2
Partizan Bardejov
Spišska Nova Ves
0:4
Haniška
Tatran
1:0
FK VSS Košice
Tatran Liptovski Mikulaš
0:0
Poprad
Slovačka 2 Zapad
Nitra
6:1
Slovan Bratislava B
Nove Mesto nad Vahom
0:2
TJ Iskra Borčice
Senec
2:0
Dukla Banska Bistrica
Sered
1:1
MŠK Žilina B
Slovan Duslo Šala
4:0
Pohronie
Slovenija 2
Ankaran Hrvatini Mas Tech
1:0
Triglav
Roltek Dob
2:2
Veržej
Tolmin
0:2
Radomlje
Španija 2
Himnastik
1:0
Đirona
Hueska
1:1
Tenerife
Mirandes
1:1
Lugo
Numansija
0:0
Elče
Španija 3 I
Arandina
1:1
Rasing Santander
Real Sporting Hihon B
1:0
Lealtad
Selta B
0:1
Atletiko Astorga
Somozas
3:1
Kasereno
Union Deportiva Logronjes
3:0
Korukso
Španija 3 II
Amorebieta
3:2
La Roda
Arenas
5:0
Leioa
Real Union
2:1
Deportivo Ebro
Španija 3 III
Espanjol B
3:2
Barselona B
Levante B
2:1
Alkojano
Olimpik Ksativa
1:2
Atletiko Baleares
Španija 3 IV
Marbelja
1:1
San Roke
UCAM Mursija
0:1
Merida
Srbija 2
BSK Borča
5:2
Radnički 1923
ČSK Pivara
1:0
Zemun
Dinamo Vranje
3:0
Donji Srem
Napredak
2:1
Sloboda Point
Proleter Novi Sad
1:1
Loznica
Sinđelić
0:1
Bačka B.Palanka
Sloga Petrovac
1:1
Kolubara
Srbija 3 (Beograd)
IM Rakovica
0:1
GSP Polet
Radnički Novi Beograd
0:1
Teleoptik
Srbija 3 (Istok)
Dunav Prahovo
1:3
Car Konstantin
Jedinstvo Bošnjace
0:0
Ozren
OFK Sinđelić
0:0
Radnički Pirot
Sloga Despotovac
0:1
Tabane 1970
Timočanin
0:1
Trstenik PPT
Srbija 3 (Vojvodina)
Banat
0:0
Dolina
Odžaci
4:2
Sloga Temerin
Radnički N.Pazova
1:0
Vršac
Radnicki Šid
0:0
Senta
Radnički Sr. Mitrovica
0:0
Bačka 1901
Srbija 3 (Zapad)
Jedinstvo Putevi
1:2
Jedinstvo Ub
Karađorđe
4:1
FAP
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
19.05.2024.
18.05.2024.
17.05.2024.
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno