POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(49)
Engleska
(43)
Nemačka
(70)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(17)
Albanija
(5)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(7)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(24)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(4)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(6)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(3)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(4)
Malta
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(1)
Moldavija
(2)
Norveška
(27)
Obala Slonovače
(2)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(31)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(2)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(61)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(2)
Tunis
(4)
Turska
(34)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(16)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
16.10.2015. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Albanija 1
Skenderbeu
2:2
Teuta
Alžir 1
ASM Oran
0:2
Entente Setif
Mouloudija Alžir
3:1
Ženes Sportiv de Kabilie
USM El Harah
3:1
RC Arba
Argentina 1
Hurakan Buenos Aires
3:0
Sarmiento
Krusero del Norte
0:4
Independiente
Argentina 3, Torneo Federal A-Plej aut gr. B
Ameriko Tesorieri
2:3
Libertad Sunčales
Atletiko Velez Sarsfild
3:1
Sarmiento Resistensija
Australija 1
Adelejd Junajted
1:1
Vestern Sidnej Vonderers
Austrija 2
Austrija Klagenfurt
2:2
LASK
Austrija Luštenau
1:0
Floridsdorfer
Austrija Salcburg
2:2
Lifering
Kapfenberger SV
0:1
Viener Nojštat
Vaker Insbruk
1:3
Sent Pelten
Austrija 3 Centar
Union Sent Florian
1:1
Union Gurten
Valern
1:3
ATSV Stadl-Paura
Austrija 3 Istok
Amšteten
3:2
Švehat
Austrija Beč Am.
2:0
Ricing
First Viena 1894
1:1
Rapid Am.
Ibrajsdorf
3:1
Obervart
Austrija 3 Zapad
Kufštajn
0:0
Švac
Zikirhen 1945
2:0
Pincgau Salfelden
Azerbejdžan 1
Ravan
0:2
Kapaz
Belgija 1
Rojal Muskron-Peruvelc
1:2
Gent
Belgija 2
Lirs
2:2
Patro Ajsden
Belorusija 1
Vitebsk
0:2
BATE
Bolivija 1 (Apertura)
Nasional Potosi
4:0
Klub Petrolero
Brazil 2
Boa
2:2
Sampajo Korea
Vitoria Baija
1:1
Parana
Češka 1
Dukla
1:1
Mlada Boleslav
Češka 2
Usti nad Labem
3:3
Opava
Čile 1 (Apertura)
San Luis Kiljota
6:2
Palestino
Danska 1
Midtilend
2:1
Randers
Danska 3 1.deo
Hvidovre
1:1
Tarnbi
Ekvador 1 - II deo
Deportivo Kuenka
1:0
Deportivo Kito
Engleska 2
Bristol Siti
2:0
Notingem Forest
Estonija 2
Nome Kalju II
1:0
Levadia Talin II
Francuska 1
Monako
1:1
Olimpik Lion
Francuska 2
Burž Peron
4:2
Nim Olimpik
Kretej Lusitanos
0:2
Brest
Mec
2:2
Klermon Fut
Pariz
0:0
Ajačio
Red Star
0:1
Nansi Loren
Šamoa Nior
2:3
Okser
Sošo Monbeliar
0:0
Tur
Valensijen
0:1
Avr
Francuska 3
Amijen
0:0
Vendi Lukon
Avranšez
2:2
Konzolat Marsej
Belfor
1:0
Šambli
Bezije
2:0
Frejus
Dankerk
2:1
Kolmar
Orlean
3:2
Epinal
Rasing Strazbur
2:0
Bulonj
Serkl Atletik Bastija
0:2
Berišon Šateru
Vendi Les Herbiers
2:2
Sedan Arden
Gibraltar 1
Linkoln Red Imps
7:0
Gibraltar Junajted
Grčka 2
Agrotikos Asteras
1:0
Zakintos
Gruzija 1
Saburtalo
2:1
Sapovnela
Gvatemala 1 Apertura
CSD Munisipal
1:0
Koban Imperial
Holandija 2
Ajndhoven
1:4
Helmond Sport
Emen
4:1
Go Ahed Igls
Fortuna Sitard
1:1
Jong PSV
RKC Valvajk
0:1
Dordreht
VVV Venlo
1:2
Telstar
Hong Kong 1
Saut Čajna
2:1
Vong Tai Sin
Hrvatska 1
Dinamo Zagreb
4:1
Zagreb
Hrvatska 2
Gorica Velika Gorica
1:0
Hrvatski Dragovoljac
Indija 1 - Superliga
Mumbai Siti
0:2
Čenaijin
Irak 1 - 1.deo
Al Talaba
0:1
Al Zavra
Iran 1
Fulad
1:2
Traktor Sazi
Gostareš Fulad
1:1
Naft Teheran
Padideh Horasan
1:1
Esteglal Teheran
Persepolis
1:1
Saba Kom
Rah Ahan
5:0
Esteglal Ahvaz
Saipa
0:1
Zob Ahan
Sepahan
1:1
Siah Jamegan
Irska 1
Dandalk
0:0
Galvej Junajted
Kork Siti
2:3
Longford Taun
Sent Patriks Atletik
2:1
Drogeda Junajted
Italija 2
Avelino
3:3
Breša
Izrael 2 - 1.deo
Hapoel Afula
4:0
Hapoel Jerusalim
Hapoel Katamon Jerusalim
0:2
FK Ironi Ašdod
Hapoel Nir Ramat HaŠaron
2:1
Makabi Ahi Nazaret
Hapoel Petah Tikva
1:0
Hapoel Rišon LeZion
Južna Afrika, Liga Kup
1/8 finala
Orlando Pajrats
1:1
Pretorija Juniversiti
2:1 nakon produžetaka.
Kolumbija, 2.deo
Bojaka Patriotas
2:2
Kortulua
Kuvajt 1
Al Džahra
0:1
Al Salmija
Kazma
0:4
Kuvajt Klub
Liban 1
Rasing Bejrut
1:3
Safa
Tripoli
1:1
Al Ansar Bejrut
Luksemburg 1
Progres Niderkorn
0:1
Diferdanž 03
Meksiko 1 (Apertura)
Tiburones Rohos de Verakruz
0:3
Santos Laguna
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
0:2
Klub Amerika
Meksiko 2 (Apertura)
Kafetaleros de Tapačula
1:0
Venados
Kimarones de Sonora
1:2
Nekaksa
Koras De Tepik
1:3
Huarez
Korekaminos UAT
1:1
Atletiko San Luis
Mursielagos
2:1
Lobos BUAP
Universidad de Guadalahara
2:2
Mineros Zakatekas
Nemačka 1
Majnc 05
0:2
Borusija Dortmund
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno