POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(52)
Engleska
(103)
Nemačka
(53)
Italija
(31)
Francuska
(35)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Alžir
(3)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(24)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(13)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(58)
Bugarska
(16)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(6)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(2)
Finska
(17)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(15)
Gruzija
(2)
Gvatemala
(2)
Holandija
(17)
Honduras
(2)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(3)
Irak
(5)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(11)
Izrael
(16)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(4)
Južna Afrika
(15)
Južna Amerika
(10)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(9)
Kipar
(7)
Kolumbija
(22)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Nigerija
(2)
Nikaragva
(1)
Norveška
(16)
Obala Slonovače
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(30)
Portugalija
(28)
Rumunija
(20)
Rusija
(24)
SAD
(40)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(10)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Singapur
(1)
Škotska
(23)
Slovačka
(6)
Slovenija
(8)
Švajcarska
(18)
Švedska
(46)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Rezultati po danu
<
30.04.2016. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
8
Crna Gora 1
Mornar
3:0
Iskra Danilovgrad
Petrovac
1:1
Grbalj
Rudar Pljevlja
0:1
Sutjeska
Zeta
2:0
Lovćen
Crna Gora 2
Jedinstvo B.Polje
2:0
Igalo
Danska 1
Hobro
1:2
Sonderjisk
Danska 3 2.deo
Arhus Fremad
1:1
Nikebing
B 1908
0:3
Oder
Brabrand
3:0
HIK Helerup
Jamerbugt
0:2
Svendborg
Midelfart
1:4
Bronshoj
Skovbaken
1:2
B 93
Tarnbi
2:0
Nesbi
Tisted
3:1
Frem
Ekvador 1 - I deo
Delfin
0:0
Un. Katolika Kito
Emelek
4:0
Aukaš
Engleska 1
Arsenal
1:0
Norič Siti
Everton
2:1
Bornmaut
Njukastl Junajted
1:0
Kristal Palas
Stouk Siti
1:1
Sanderlend
Vest Bromvič Albion
0:3
Vest Hem Junajted
Votford
3:2
Aston Vila
Engleska 2
Bolton Vonderers
1:0
Hal Siti
Brentford
3:0
Fulam
Bristol Siti
4:0
Hadersfild Taun
Ipsvič Taun
3:2
Milton Kejns Dons
Lids Junajted
1:2
Čarlton Atletik
Notingem Forest
1:1
Vulverhempton Vond.
Reding
1:2
Preston Nort End
Roteram Jun.
0:1
Blekburn Rovers
Šefild Venzdi
3:0
Kardif Siti
Engleska 3
Barnsli
2:2
Kolčester Junajted
Barton Albion
2:1
Gilingem
Blekpul
0:4
Vigan Atletik
Česterfild
3:0
Buri
Koventri Siti
3:1
Šefild Junajted
Kru Aleksandra
3:1
Donkaster Rovers
Milvol
3:0
Oldam Atletik
Ročdejl
2:2
Svindon Taun
Sautend Junajted
0:1
Bradford Siti
Skantorp Junajted
1:0
Port Vejl
Šruzberi Taun
3:4
Piterboro Junajted
Engleska 4
Barnet
3:4
Jeovil Taun
Dagenhem i Redbridž
3:0
Krouli Taun
Egziter Siti
1:1
Morkamb
Hartlpul Junajted
0:2
Portsmaut
Jork Siti
1:4
Bristol Rovers
Karlajl Junajted
0:2
Oksford Junajted
Kembridž Junajted
2:2
Plimut Argajl
Lejton Orijent
1:0
Mensfild Taun
Njuport Kaunti
0:1
Nots Kaunti
Nortempton Taun
2:0
Luton Taun
Stivenidž
0:0
AFC Vimbldon
Vikomb Vonderers
0:1
Akrington Stenli
Engleska 5
Berou
2:0
Reksem
Breintri Taun
3:0
Altrinčem
Bromli
1:3
Alderšot Taun
Čeltnem Taun
3:1
Linkoln Siti
Čester FK
4:2
Gejtshed
Dover Atletik
0:1
Forest Grin Rovers
Guisli
4:3
Torki Junajted
Halifaks Taun
1:1
Meklsfild
Sautport
3:4
Kiderminster Harijers
Tranmer Rovers
1:0
Grimzbi Taun
Veling Junajted
0:3
Boreham Vud
Voking
2:1
Istli
Engleska 6 (Jug)
Bat Siti
2:0
Margejt
Čelmsford Siti
0:2
Bejzingstouk Taun
Ebsflit Junajted
4:2
Istburn Boro
Gosport Borou
2:5
Hejs i Jeding Junajted
Havant i Voterluvil
1:1
Veston Super Mer
Hemel Hempsted Taun
0:3
Vajthok
Madstoun Junajted
1:1
Bišops Stortford
Mejdenhed Junajted
2:2
Konkord Rendžers
Oksford Siti
0:1
Saton Junajted
Sent Olbens Siti
4:0
Dartford
Truro Siti
1:2
Veldstoun
Engleska 6 (Sever)
Bradford Park Avenju
1:4
Gejnsboro Triniti
Brekli Taun
1:0
Temvort
Čorli
2:1
Telford Junajted
Herogejt Taun
5:0
Korbi Taun
Junajted of Mančester
2:2
Solihal Murs
Lovestoft Taun
1:1
Gloster Siti
Naniton Taun
3:0
Hednsford Taun
Nort Feribi Junajted
0:1
Alfreton Taun
Stalibridž Seltik
0:5
Boston Junajted
Stokport Kaunti
0:0
Kurzon Ešton
Vorčester Siti
2:2
Fajld
Engleska 7 (Sever) Plej of
finale
Salford Siti
3:2
Vorkington
Estonija 1
Infonet
0:0
Šilamae
Paide Linameskond
1:1
Nome Kalju
Estonija 2
Kohtla Jarve Alko
1:2
Viljandi Tulevik
Levadia Talin II
1:3
Mardu Starbunker
Filipini 1
Laos FK
2:10
Kaja
Lojola Meralko Sparks
3:2
Seres - Negros
Pasargad
0:6
JPV Marikina
Finska 3 B
Klubi 04 Helsinki
5:1
Aland
Francuska 1
Kaen
0:0
Bastija
Lorien
0:1
Lil Metropol
Monako
3:2
Avan Gengan
1
2
3
4
5
6
7
8
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno