POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(52)
Engleska
(103)
Nemačka
(53)
Italija
(31)
Francuska
(35)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Alžir
(3)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(24)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(13)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(58)
Bugarska
(16)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(6)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(2)
Finska
(17)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(15)
Gruzija
(2)
Gvatemala
(2)
Holandija
(17)
Honduras
(2)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(3)
Irak
(5)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(11)
Izrael
(16)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(4)
Južna Afrika
(15)
Južna Amerika
(10)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(9)
Kipar
(7)
Kolumbija
(22)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Nigerija
(2)
Nikaragva
(1)
Norveška
(16)
Obala Slonovače
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(30)
Portugalija
(28)
Rumunija
(20)
Rusija
(24)
SAD
(40)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(10)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Singapur
(1)
Škotska
(23)
Slovačka
(6)
Slovenija
(8)
Švajcarska
(18)
Švedska
(46)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Rezultati po danu
<
15.05.2016. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Rusija 2
Tjumen
0:2
SKA Energija
Tom
2:0
Kamaz
Torpedo Armavir
2:0
Luč Energija
Tosno
6:1
Spartak Moskva II
Volgar Astrahan
2:1
Volga Nižnij Novgorod
Zenit II
4:3
Bajkal
SAD 1
Hjuston Dinamo
1:0
Real Solt Lejk
Portland Timbers
1:2
Njujork Siti
Sporting Kanzas Siti
2:1
Orlando Siti
SAD 2 Proleće
FK Edmonton
2:1
Nju Jork Kosmos
Salvador 1 Klausura Plej of
četvrtfinale
Alijanca San Salvador
1:0
Isidro Metapan
Škotska 1 - 2.deo
Aberdin
0:4
Ros Kaunti
Harts
2:2
Sent Džonston
Seltik
7:0
Madervel
Škotska 2 Plej of/aut
finale (r)
Er Junajted
0:0
Stranrer
0:0 nakon produžetaka, 3:1 penalima.
Slovačka 2 Plej of
MŠK Žilina B
0:2
FK VSS Košice
OFK Dunajska Lužnja
1:1
Spartak Trnava B
Sered
3:3
Partizan Bardejov
Španija 1
Betis
2:1
Hetafe
Espanjol
4:2
Eibar
Malaga
4:1
Las Palmas
Rajo Valjekano
3:1
Levante
Real Sporting Hihon
2:0
Viljareal
Španija 2
Alkorkon
0:1
Alaves
Atletik Bilbao B
0:0
Osasuna
Elče
1:1
Đirona
Himnastik
0:0
Leganjes
Hueska
2:1
Almerija
Ljagostera
1:0
Kordoba
Ponferadina
2:1
Lugo
Španija 3 I
Arandina
1:2
Kompostela
Atletiko Astorga
2:1
Rasing Ferol
Izara
1:2
Kasereno
Penja Sport
0:0
Tudeljano
Pontevedra
1:1
Burgos
Rasing Santander
1:0
Korukso
Real Sporting Hihon B
3:0
Guihuelo
Somozas
2:1
Kultural Leonesa
Španija 3 II
Amorebieta
0:0
Portugalete
Arenas
1:1
Barakaldo
Mensahero
5:0
Hetafe B
Rajo Mahadahonda
0:0
Deportivo Ebro
Real Madrid Kastilja
6:1
La Roda
Real Sosijedad B
3:1
Talavera
Real Union
0:1
Leioa
Sestao River
2:0
Gernika
Sokueljamos
3:2
Fuenlabrada
Toledo
1:1
Deportivo Gvadalahara
Španija 3 III
Espanjol B
1:1
Viljareal B
Hospitalet
0:0
Alkojano
Hurakan Valensija
0:1
Sabadelj
Službeni rezultat.
Kornelja
0:1
Reus
Ljosetense
0:2
Herkules
Olimpik Ksativa
1:0
Barselona B
Pobla de Mafumet
2:2
Ljeida
UE Olot
1:2
Levante B
Španija 3 IV
Algeciras
1:2
Mursija
Betis B
4:1
Viljanovense
Granada B
4:0
Melilja
Haen
0:1
Kadiz
Humila
0:0
Sevilja Atletiko
Kartagena
1:1
San Roke
Marbelja
1:1
La Hoja Lorka
Merida
3:3
Almerija B
Rekreativo Huelva
0:0
Linares
UCAM Mursija
3:1
Real Balompedika Linense
Srbija 1 - 2.deo
Jagodina
0:0
Javor Matis
Mladost Lučani
3:1
OFK Beograd
Novi Pazar
0:1
Spartak Subotica
Rad
1:1
Metalac G.Milanovac
Radnički Niš
1:0
Partizan
Srbija 3 (Beograd)
Brodarac
0:0
Stepojevac Vaga
Budućnost Dobanovci
2:1
Radnički Novi Beograd
Dorćol
2:3
GSP Polet
OFK Žarkovo
3:3
Crvena Zvezda MML
Srem Jakovo
2:3
Teleoptik
Turbina Vreoci
5:1
Radnički Obrenovac
Srbija 3 (Istok)
Bor
0:2
OFK Sinđelić
Jedinstvo Bošnjace
2:1
Dunav Prahovo
Moravac Orion
0:1
Sloga Despotovac
Radan
4:1
Car Konstantin
Temnić 1924
2:1
Trstenik PPT
Srbija 3 (Vojvodina)
Dolina
1:1
TSC Bačka Topola
Dunav
1:2
Radnički Sr. Mitrovica
Švedska 1
Erebro
1:0
Elfsborg
Falkenberg
1:4
Haken
IFK Norčeping
3:1
GIF Sundsval
Ostersunds
2:0
IFK Geteborg
Švedska 2
Atletik FK Junajted
1:1
Varbergs BoIS
Dalkurd FF
2:2
Degerforš
Ergrite
1:2
Sirius
IFK Vernamo
1:1
GAIS Geteborg
IK Frej
0:2
Treleborg
Sirianska Sodertalje
2:0
Atvidaberg
Švedska 3 (Jug)
Helvikens
1:1
Mjalbi
Oskarshamns AIK
2:1
Odevold
Trolhetan
0:0
Utsiktens
Švedska 3 (Sever)
Enskede
1:2
IFK Lulea
Nikeping
1:1
Tegs
Pitea
2:1
Sleipner
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno