POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(13)
Austrija
(32)
Azerbejdžan
(5)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(15)
Crna Gora
(1)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Holandija
(37)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(9)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jermenija
(4)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(8)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(13)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(44)
Tajland
(7)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(5)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
04.09.2016. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Argentina 2
Boka Unidos
1:3
Fero Karil Oeste
Himnazia Huhuj
1:1
Daglas Heig
Huventud Unida
1:1
Atletiko Parana
Independiente Rivadavia
1:1
Ol Bojs
Nueva Čikago
2:1
Sportivo Estudijantes
Santamarina
2:0
Điljermo Braun
Sentral Kordoba Santjago del Estero
1:1
Almagro
Argentina 3, Primera B Metropolitana
KA Atlanta
3:2
Taljeres Remedios
Platense
2:1
Atletiko Feniks
San Telmo
0:0
Barakas Sentral
Tristan Suarez
0:3
Ekskurzionistas
Argentina 3, Torneo Federal A
Agropekuario Argentino
1:0
KA Alvarado
Atletiko Mitre
3:0
Sportivo Belgrano
Defensores Belgrano Vilja Ramaljo
1:1
Rivadavia Linkoln
General Belgrano
0:0
Fero Karil Oeste General Piko
Gutierez
0:0
Deportivo Maipu
Himnazia Esgrima
0:0
Sportivo Las Parehas
Himnazia Tiro de Salta
0:1
Huventud Antoniana
Kipoleti
4:1
Deportivo Roka
Libertad Sunčales
2:1
Union Sunčales
San Horhe Tukuman
0:1
Altos Hornos Zapla
Sarmiento Resistensija
1:1
Čako For Ever
Sol De Amerika Formoza
0:2
Guarani Antonio Franko
Union Akonkuiha
0:0
San Lorenco Alem
Union Vilja Krauze
3:1
Sportivo Desamparados
Vilja Mitre
1:0
Deportivo Madrin
Austrija 3 Istok
Sent Pelten Am.
0:4
First Viena 1894
Bahrein, Kup gr.
Al Ahli Manama
1:2
Al Had
Belgija 2 - 1.deo
Tubize
4:1
Ruselar
Union San Žil
1:1
Rojal Antverp
Bosna i Hercegovina 2
GOŠK Gabela
1:0
Bosna Visoko
Brazil 1
Botafogo
2:1
Gremio
Brazil 2
Krikiuma
1:1
Regatas Brazil
Sampajo Korea
4:3
Nautiko Kapibaribe
Seara
0:0
Avai
Brazil 3 - 1.faza
Amerika Natal
0:1
Kujaba
ASA
1:1
Fortaleza
Botafogo Paraiba
2:1
Konfianka
Guaratingueta
0:3
Makae
Ipiranga
0:0
Mogi Mirim
Portugeza Sao Paulo
0:2
Boa
Remo
1:1
Salgeiro
Češka 2
Varnsdorf
0:0
Viktorija Žižkov
Danska 2
AB Kopenhagen
0:2
Roskilde
Fredericija
0:0
Hobro
Danska 3 1.deo
Avarta
0:1
B 93
Greve
3:0
Sudvest 05
Holbek
2:2
Fredensborg
Hvidovre
2:1
HIK Helerup
Kjelerup
3:1
Vejgard
Ekvador 1 - II deo
Aukaš
1:3
Emelek
Barselona Gvajakil
3:1
Un. Katolika Kito
El Nasional
2:1
River Plata Ekvador
Mušuk Runa
1:0
Delfin
Engleska 3
Gilingem
1:2
Šefild Junajted
Nortempton Taun
3:2
Milton Kejns Dons
Finska 2
EIF Ekenas
1:2
Džez Pori
Grankula IFK
2:0
KTP Kotka
Finska 3 A
Kultsu
0:1
Sudet
MP Mikeli
0:0
Lahti Akatemia
Finska 3 B
EsPa
1:3
Kifen
Vikingit
1:3
Espo
Finska 3 C
AC Kajani
3:2
OPS Oulu
GBK Kokola
3:1
Džez Juniorit
JS Herkules
4:3
IPA Ilivieska
Kraft
5:0
Santa Klaus
Virkia Lapuan
1:5
TP 47 Tornio
Holandija 3
AFC
3:1
Koninklijke HFC
UNA
0:4
Linden
VVSB
3:1
Jong Vitese
Hrvatska 2
Sesvete
0:1
Novigrad
Italija 2
Karpi 1909
1:1
Benevento
Latina
0:0
Specija
Piza
1:0
Novara
Salernitana
1:1
Helas Verona
Spal
3:0
Vićenca
Trapani
1:1
Pro Verćeli
Virtus Entela
2:0
Avelino
Italija 3 A
Alesandrija
3:1
Livorno
Karareze
1:3
Areco
Kremoneze
3:2
Renate
Olbia
2:2
Lukeze
Pistojeze
1:2
Pro Pjaćenca 1919
Pjaćenca
3:2
Lupa Roma
Rasing Roma
1:0
Prato
Robur Siena
1:2
Đana Erminio
Tutokuoio
0:0
Viterbeze
Italija 3 C
Fidelis Andrija
0:0
Katanija
Juve Stabija
4:0
Melfi
Kasertana
0:1
Monopoli
Kozenca
0:1
Taranto
Leće
4:1
Akragas
Matera
2:1
Paganeze
Ređina
2:0
Mesina
Viboneze
1:0
Fondi
Virtus Frankavila
1:0
Katancaro
Jamajka 1
Arnet Gardens
0:0
Reno FK
Hambl Lajons
2:0
Bojs Taun
Juniversiti of Vest Indis Pelikans
1:0
Voterhaus
Montego Bej Junajted
1:2
Maverli/Hjudžhenden
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno