POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(42)
Engleska
(69)
Nemačka
(44)
Italija
(32)
Francuska
(32)
Srbija
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(1)
Argentina
(36)
Australija
(6)
Austrija
(19)
Azerbejdžan
(2)
Azija
(3)
Belgija
(15)
Belorusija
(3)
BIH
(4)
Bolivija
(2)
Brazil
(42)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(4)
Danska
(13)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(16)
Gibraltar
(1)
Grčka
(11)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(5)
Hrvatska
(5)
Indija
(1)
Indonezija
(2)
Irska
(10)
Island
(5)
Izrael
(9)
Japan
(29)
Južna Afrika
(6)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(10)
Kamerun
(2)
Kanada
(6)
Katar
(6)
Kina
(9)
Kipar
(5)
Kolumbija
(17)
Kostarika
(8)
Kup Amerike
(8)
Litvanija
(7)
Luksemburg
(4)
Mađarska
(8)
Meksiko
(13)
Nikaragva
(2)
Norveška
(16)
Paragvaj
(6)
Peru
(10)
Poljska
(19)
Portugalija
(28)
Rumunija
(23)
Rusija
(30)
SAD
(40)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(13)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(6)
Singapur
(1)
Škotska
(21)
Slovačka
(9)
Slovenija
(8)
Švajcarska
(12)
Švedska
(42)
Tajland
(6)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(1)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(9)
Uzbekistan
(2)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
04.03.2017. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Kina 1
Gvangdžu R i F
2:0
Tjenđin Kuandžian
Šandong Luneng
2:0
Tjenđin Teda
Šangaj SIPG
5:1
Čangčun Jatai
Kipar 1
AE Zakaki
0:4
Doksa Katokopia
APOEL
2:1
Omonija
Aris Limasol
3:1
Etnikos Ahna
NEA Salamina
1:3
Karmiotisa
Kipar 2
ASIL Lusi
2:2
PAEEK
Enozis Neon Paralimni
3:2
ENAD Polis
Olimpijakos Nikozija
2:0
Akritas Hlorakas
Omonija Aradipou
1:1
Etnikos Ašia
Otelo Atinou
3:3
Alki
Kolumbija 1, 1.deo
Atletiko Bukaramanga
0:1
Tigres Bogota
Deportivo Pasto
1:0
Alijanca Petrolera
Junior
3:3
Atletiko Uila
Santa Fe
0:0
Bojaka Patriotas
Kolumbija 2, 1.deo
Bogota
0:1
Ljaneros Viljavisensio
Orsomarso
1:0
Deportes Kindio
Kostarika 1 Verano
Belen Bridžstoun
0:1
Munisipal Perez Zeledon
Liban 1
Al Ahed
1:0
Salam Zgarta
Al Nabi Šet
1:2
Al Ansar Bejrut
Litvanija 1
Atlantas
1:2
Žalgiris
Siduva
3:3
Jonava
Makedonija 1
Rabotnički
0:0
Renova
Makedonija 2
Metalurg Skoplje
0:0
Euromilk Gorno Lisiče
Novaci
0:1
Akademija Pandev
Teteks
0:0
Skoplje
Vlazrimi 77
0:2
Vardar Negotino
Malezija 1
Felda Junajted
2:0
Saravak
Kedah
4:0
Melaka Junajted
Kelantan
4:2
PBDKT T-Tim
PKNS
1:1
Pulau Pinang
Selangor
0:1
Perak
Malta 1
Hamrun Spartans
1:3
Gzira Junajted
Sent Endrjus
0:0
Florijana
Sliema Vonderers
1:2
Hibernijans Paola
Tarksien Rejnbouz
0:1
Birkirkara
Maroko 1
Difa El Žadida
1:0
Kavkab Marakeš
Renaisans de Berkane
1:0
Magreb Tetuan
Mađarska 1
Debrecin
3:0
Diožđer
Mezekevešd
0:2
Vašaš
MTK
1:2
Pakš
Ujpešt
0:1
Ferencvaroš
Videoton
3:0
Budapešt Honved
Ðirmot
1:2
Sombathelj Haladaš
Meksiko 1 (Klausura)
Kruz Azul
2:0
Čiapas
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
2:3
Pačuka
Meksiko 2 (Klausura)
Kimarones de Sonora
1:5
Dorados Sinaloa
Koras De Tepik
0:1
Oaksaka
Lobos BUAP
2:1
Zakatepek
Mursielagos
1:1
Venados
Potros UAEM
1:1
Korekaminos UAT
Moldavija 1
Šerif
4:0
Petrokub
Speranta
0:1
Zaria Balti
Nemačka 1
1899 Hofenhajm
5:2
Ingolštat 04
Bor. Menhengladbah
4:2
Šalke 04
Borusija Dortmund
6:2
Bajer Leverkuzen
Keln
0:3
Bajern Minhen
Majnc 05
1:1
Volfsburg
Verder
2:0
Darmštat 98
Nemačka 2
1860 Minhen
1:2
Sent Pauli 1910
Karlsrue
2:0
Hanover 96
Nemačka 3
Hanza
1:1
Alen
Holštajn Kil
2:1
Paderborn 07
Jan Regenzburg
2:0
Sportfrojnde Lote
Magdeburg
1:2
Majnc 05 II
Projsen Minster
1:1
Halešer
Rot Vajs Erfurt
1:3
Cvikau
Sonenhof Grosaspah
3:1
Frankfurt 1899
Vehen Vizbaden
2:1
Osnabrik
Nemačka 4 (Bajern)
Augsburg II
0:1
Unterhahing
Bajern Hof
0:1
Ilertisen
Garhing
0:2
1860 Rozenhajm
Memingen
0:1
1860 Minhen II
Šalding-Hajning
0:0
Buhbach
Nemačka 4 (Jugozapad)
07 Elversberg
2:0
Hesen Kasel
Kajzerslautern II
3:0
Štajnbah
Štutgarter Kikers
0:1
TuS Koblenc
Teutonija Vacenborn-Štajnberg
3:2
Astorija Valdorf
Valdhof 07
3:1
Ulm 1846
Nemačka 4 (Sever)
Hamburger SV II
6:0
Švarc-Vajs Reden
Volfsburg II
2:1
Drohtersen/Asel
Nemačka 4 (Severoistok)
Šonberg 95
2:0
Oberlauzic Nojgersdorf
Viktorija 1889
2:1
Vaker 90 Nordhauzen
Nemačka 4 (Zapad)
Fortuna 95 Dizeldorf II
4:3
Rodinghauzen
Rot Vajs Oberhauzen
3:1
Keln II
TSG 1881 Šprokhovel
1:0
Šalke 04 II
Vatenšajd 09
3:0
Sportfrojnde Zigen
Videnbrik 2000
1:1
Borusija Dortmund II
Viktorija Keln
3:1
Rot Vajs Ahlen
Vupertaler SV
0:0
Verl
Nikaragva 1 (Klausura)
Juventus Managva
3:1
Nandasmo
Novi Zeland 1
Velington Feniks II
0:2
Vejtejker Junajted
Obala Slonovače 1
SO Armi
0:2
Afrika Sports
OFC Liga Šampiona gr.
Hindžen Sport
3:1
Puaikura
Tim Velington
8:0
Ba
Panama 1 Klausura
Alijanca Panama
1:2
Arabe Unido
Atletiko Nasional de Panama
1:1
Sporting San Migelito
El Čorilo
1:1
Atletiko Veraguense
Tauro
1:1
San Francisko La Čorera
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
18.04.2024.
17.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno