POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(13)
Austrija
(32)
Azerbejdžan
(5)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(23)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(14)
Crna Gora
(1)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(2)
Holandija
(37)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(9)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jermenija
(4)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kazahstan
(2)
Kina
(12)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(20)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(4)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(13)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(45)
Tajland
(7)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
03.12.2017. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Nikaragva 1 (Apertura) plej of
finale (r)
Deportivo Valter Fereti
0:0
Managva
Norveška, Kup
finale
Lilestrem
3:2
Sarpsborg 08
Novi Zeland 1
Hamilton Vonderers
2:2
Sautern Junajted
Houkiz Bej Junajted
1:3
Vejtejker Junajted
Tasman Junajted
0:2
Velington Feniks II
Tim Velington
2:0
Kenterberi Junajted
Obala Slonovače 1
Akad. F. Amadu Dialo
1:0
San Pedro
ASEK Mimosas
4:1
Tanda
Seve Sport
0:0
Indeni Abenguru
Panama 1 (Apertura) - Plej of
finale
El Čorilo
5:1
Arabe Unido
Paragvaj 1 (Klausura)
Sportivo Lukenjo
3:0
General Dijaz
Peru 1 (Klausura)
Ajakučo
1:1
Deportivo Munisipal
Akademija Deportiva Kantolao
1:0
Univerzitario
Alijanca
2:0
Komersijantes Unidos
Melgar
4:0
Sport Huankajo
Real Garsilaso
2:1
Univ. San Martin
Sport Rozario
2:0
Huan Aurih
Sporting Kristal
2:0
Union Komersio
UTC Kahamarka
2:0
Alijanca Atletiko
Poljska 1 - 1.deo
Pjast
0:0
Leh Poznanj
Visla Krakov
2:3
Gornjik Zabže
Portugalija 1
Feirense
0:1
Desportivo Aveš
Sporting Braga
3:0
Pasoš Fereira
Vitoria Setubal
1:2
Vitoria Gimaraeš
Portugalija 2
Akademika
1:1
Famalikao
Kova da Piedad
1:0
Sporting Kovilja
Penafiel
1:1
Leikšoeš
Santa Klara
1:1
Nasional Madeira
Uniao Madeira
5:3
Akademiko Vizeu
Varzim
1:0
Real Keluž
Portugalija 3 A
Atletiko Arkos
0:0
Merelinense
Braganca
2:2
AD Oliveirense
Fafe
2:0
Mirandela
Kamara de Lobos
1:2
Sao Martinjo
Minas de Argozelo
2:4
Viljaverdense
Mondinense
0:1
Pedras Salgadas
Montalegre
0:1
Vizela
Torkatense
2:0
Aroeš
Portugalija 3 B
Felgeiraš
1:2
Kinfaeš
Freamunde
0:1
Koimbroeš
Gondomar
3:0
Amarante
Kamača
2:0
Kanelas 2010
Kesarense
1:1
Ešpinjo
Salgeiroš 08
2:0
Alijansa de Gandra
Sousense
2:1
Sanžoanense
Trofense
1:2
Pedras Rubras
Portugalija 3 C
Agueda
4:1
Fereira de Aveš
Anadia
1:1
Oleiroš
Benfica Kastelo Branko
1:0
Uniao Leiria
Gafanja
1:2
Lusitano Villdemoinhos
Marinense
1:0
Maritimo B
Mortagva
1:0
Agiaš do Moradal
Sertanense
0:1
Nogueirense
Sourenze
1:1
Fornos de Algodres
Portugalija 3 D
1. Dezembro
2:2
Viljafrankense
Elektriko
2:3
Koručense
Fatima
3:0
Sintrense
Kaldas
0:0
Prajense
Lusitanija
0:1
Pero Pinjeiro
Mafra
4:0
Sporting Gvadalupe
Sakavenense
0:1
Loureš
Torense
0:0
Atletiko Alkanenense
Portugalija 3 E
Almansilense
2:2
Kastrense
Armasenense
1:2
Olhanense
Luletano
0:1
Orijental
Monkarapašense
3:3
Estrelja Vendas Novas
Moura
2:0
Ideal
Olímpiko Montiho
0:0
Farense
Operario
0:0
Luzitano VRSA
Pinjalnovense
1:0
Kasa Pia
Prijateljski (rep.)
Laos
2:1
Istočni Timor
Sent Kristofer i Nevis
1:0
Grenada
Tajvan
3:0
Filipini
Rumunija 1 - 1.deo
CSM Politehnika Jaši
1:0
Astra Đurđiu
FCSB
4:0
Juventus Bukurešt
Rumunija 2
Balotešti
0:3
Hermanštad
UTA Arad
2:1
Čindia Targovište
Rusija 1
Anži
4:0
SKA-Habarovsk
Krasnodar
3:2
Akhmat Grozni
Ufa
3:0
Amkar
Salvador 1 Apertura Plej of
četvrtfinale (r)
Alijanca San Salvador
4:0
Pasakvina
FAS
1:1
Agvila
Isidro Metapan
2:3
Čalatenango
Santa Tekla
0:0
Munisipal Limenjo
San Marino 1
Domanjano
0:0
Virtus Akvaviva
Juvenes Dogana
0:3
Folđore
La Fiorita
3:1
Libertas
Škotska 1 - 1.deo
Aberdin
1:2
Rendžers
Slovenija 1
Domžale
1:0
Olimpija
Krško
3:1
Celje
Slovenija 2
Radomlje
0:3
Mura
Španija 1
Eibar
3:1
Espanjol
Hetafe
1:0
Valensija
Las Palmas
1:0
Betis
Leganjes
3:1
Viljareal
Španija 2
Almerija
2:1
Tenerife
Kadiz
2:0
Albasete Balompi
Kultural Leonesa
2:2
Alkorkon
Real Sporting Hihon
0:1
Saragosa
Sevilja Atletiko
1:1
Lugo
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno