POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(45)
Engleska
(44)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(48)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(1)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(14)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irak
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Mađarska
(16)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(25)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(2)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
07.04.2018. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
8
Nemačka 2
Holštajn Kil
0:0
Darmštat 98
Nirnberg
3:2
Hajdenhajm 1846
Union Berlin
0:0
Duizburg
Nemačka 3
Hanza
1:1
Unterhahing
Magdeburg
2:0
Karlsrue
Paderborn 07
6:0
Karl Cajs Jena
Projsen Minster
1:0
Vehen Vizbaden
Sonenhof Grosaspah
1:1
Sportfrojnde Lote
Vircburger Kikers
1:0
Fortuna Keln
Nemačka 4 (Bajern)
Ajhštat
4:0
Šalding-Hajning
Garhing
1:1
Ingolštat 04 II
Grojter Firt II
2:1
SV Seligenporten
Oberfranken Bajrojt
2:0
Nirnberg II
Pipinsrid
0:0
1860 Rozenhajm
Švajnfurt 05
1:3
1860 Minhen
Unterforing
0:3
Ilertisen
Nemačka 4 (Jugozapad)
Ajntraht Stadtalendorf
0:2
Ofenbaher Kikers
Frajburg II
2:0
Rohling Volklingen
Frankfurt 1899
0:3
Ulm 1846
Majnc 05 II
0:0
Hesen Kasel
Vormatija Vorms
3:2
Štajnbah
Nemačka 4 (Sever)
Hanover 96 II
0:0
Sent Pauli 1910 II
Vejče Flensburg 08
2:0
Germanija Egestorf/Langreder
Nemačka 4 (Severoistok)
Berlin Ankaraspor 07
1:1
ZFK Mojzelvic
FSV 63 Lukenvalde
0:3
Oberlauzic Nojgersdorf
Herta II
1:1
Auerbah
Viktorija 1889
1:1
BSG Hemi Lajpcig
Nemačka 4 (Zapad)
Keln II
3:2
Alemanija Ahen
KFC Irdingen
4:2
Rot Vajs Oberhauzen
Rot Vajs Esen
1:2
Rodinghauzen
Vatenšajd 09
2:0
Bor. Menhen. II
Videnbrik 2000
2:0
Vestfalija Rajnern
Vupertaler SV
0:4
Erntebrik
Nikaragva 1 (Klausura)
Deportivo Valter Fereti
2:1
Deportivo Okotal
Norveška 1
Valerenga
1:4
Stromsgodset
Obala Slonovače 1
Buake
2:2
Tanda
Sporting Gagnoa
0:0
Akad. F. Amadu Dialo
OFC Liga Šampiona
četvrtfinale
Nalkutan
1:2
Marist
Tim Velington
11:0
Toti Siti
Panama 1 Klausura
Arabe Unido
1:0
Alijanca Panama
Plaza Amador
1:2
Sporting San Migelito
Santa Hema
1:1
El Čorilo
Tauro
2:1
San Francisko La Čorera
Paragvaj 1 (Apertura)
Nasional Asunsion
0:0
Olimpija Asunsion
Peru 1 Verano
Akademija Deportiva Kantolao
1:1
Deportivo Munisipal
Melgar
1:2
Real Garsilaso
Union Komersio
1:1
Sport Bojs
Poljska 1 - 1.deo
Jagielonija
1:3
Visla Plock
Krakovija
2:2
Zaglebje Lubin
Legija Varšava
3:0
Pogon
Leh Poznanj
3:1
Gornjik Zabže
Lehija Gdanjsk
4:2
Arka
Pjast
1:1
Termalika Bruk-Bet
Sandecja Novi Sac
0:0
Visla Krakov
Šlonsk Vroclav
1:1
Korona
Poljska 2
Bitovija Bitov
0:2
Miedž Legnica
Črobri Glogov
3:1
Puša Njepolomice
GKS Tihi
2:2
Hojničanka
Ruh Hožov
0:0
Olimpija Grudžadž
Stal Mjelec
2:3
Rakov Čestohova
Stomil Olštin
0:2
Pogon Siedlice
Vigri Suvalki
0:2
GKS Katovice
Poljska 3
Garbarnija
4:1
MKS Klucbork
Gvardija Kožalin
2:1
Siarka Tarnobržeg
Legionovia
2:2
GKS Belhatov
LKS Lođ
0:2
Žnic Pruškov
Olimpija Elblag
0:1
GKS 1962 Jastrzebje
Radomjak
0:1
Gruf Vejherovo
Visla Pulavi
1:3
Blekitni Stargard
Portugalija 1
Estoril Praia
1:1
Maritimo
Feirense
2:2
Sporting Braga
Tondela
2:2
Portimonense
Vitoria Setubal
1:2
Benfika
Portugalija 2
Akademiko Vizeu
2:2
Real Keluž
Arouka
0:1
Vitoria Gimaraeš B
Famalikao
2:0
Žil Visente
Leikšoeš
1:0
Santa Klara
Nasional Madeira
1:0
Akademika
Oliveirense
4:2
Sporting Lisabon B
Penafiel
1:1
Benfika B
Porto B
2:1
Uniao Madeira
Sporting Kovilja
2:0
Varzim
Portugalija 3 A
Kamara de Lobos
0:3
Vizela
Republika Srpska 1 - 1.deo
Kozara
0:0
Napredak Donji Šepak
Rudar Prijedor
1:0
Drina Zvornik
Slavija Srpsko Sarajevo
1:0
Podrinje
Sloboda Mrkonjić Grad
1:6
Zvijezda 09
Sloga Doboj
2:2
Sutjeska Foča
Željezničar Banja Luka
1:1
Tekstilac Derventa
Rumunija 1 - 2.deo
Botošani
1:0
Voluntari
Dinamo Bukurešt
3:1
Konkordija Čiajna
Rusija 1
Arsenal Tula
2:1
Ufa
Rubin
3:2
Akhmat Grozni
SKA-Habarovsk
0:2
Amkar
Zenit
1:2
Krasnodar
Rusija 2
Avangard Kursk
0:0
Dinamo Sankt Peterburg
Himki
0:1
Orenburg
Krila Sovjetov
5:1
Spartak Moskva II
Kubanj
1:0
Zenit II
Luč Energija
0:1
Jenisej
1
2
3
4
5
6
7
8
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno