POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(10)
Španija
(31)
Engleska
(136)
Nemačka
(53)
Italija
(34)
Francuska
(42)
Srbija
(5)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(5)
Argentina
(36)
Australija
(12)
Austrija
(25)
Azerbejdžan
(1)
Bahrein
(4)
Bangladeš
(2)
Belgija
(18)
Belorusija
(8)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(31)
Bugarska
(9)
Češka
(17)
Čile
(16)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(11)
Grčka
(11)
Holandija
(20)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Irak
(1)
Iran
(4)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(19)
Jermenija
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(13)
Kamerun
(1)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(9)
Kipar
(7)
Kolumbija
(22)
Kostarika
(3)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(7)
Mađarska
(15)
Meksiko
(18)
Nikaragva
(1)
Norveška
(11)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(5)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(21)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(26)
Rusija
(22)
SAD
(14)
Saud. Arabija
(9)
Severna Irska
(7)
Škotska
(23)
Slovačka
(9)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(28)
Tajland
(9)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(1)
Venecuela
(1)
Zambija
(3)
Rezultati po danu
<
17.11.2018. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Alžir 1
AS Ain Mlila
1:0
USM Bel Abes
Mouloudija Olimpik Bejaia
1:1
Mouloudija Alžir
Argentina 1
Boka Juniors
1:0
Patronato
Argentina 2
Fero Karil Oeste
1:3
Sentral Kordoba Santjago del Estero
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Deportivo Riestra
1:1
Almirante Braun
Flandria
2:1
Atletiko Feniks
KA Atlanta
3:1
J.J. Urkiza
Taljeres Remedios
0:0
Komunicasiones Buenos Aires
Tristan Suarez
1:1
Kolegiales
UAI Urkiza
0:1
Ol Bojs
Argentina 3, Torneo Federal A
Sportivo Belgrano
2:1
Huventud Unida Universitario
Austrija 3 Istok
Parndorf
1:2
Rapid Am.
Štadlau
4:0
Nojzidl Am Zi
Belgija 2 - 2.deo
Mehelen
3:2
Lomel SK
Tubize
3:2
Ruselar
Belgija 3
Dajnce
1:1
Tes Sport
Dizel Sport
3:0
ASV Gel
Ekscelzior Virton
3:1
Rupel Bum
Osterzonen
2:2
RVDM47
Serenž Junajted
2:2
Hajst
Belorusija, Kup
1/8 finala
BATE
0:0
Gorodeja
0:0 nakon produžetaka.
Penalima - 4:2.
Bolivija 1 (Klausura)
Rojal Pari
1:1
Distrojers
Bosna i Hercegovina 2
Bosna Visoko
1:4
Čapljina
Bratstvo Gračanica
1:2
Jedinstvo Bihać
Goražde
3:1
Vitez
Igman Konjic
0:1
Velež
Metalleghe BSI Jajce
2:0
Slaven Živinice
Novi Travnik
2:1
TOŠK Tešanj
Zvijezda Gradačac
1:6
Rudar Kakanj
Brazil 1
Atletiko Mineiro
1:0
Baija
Korintijans
1:0
Vasko da Gama
Vitoria Baija
1:2
Atletiko Paranaense
Brazil 2
CSA
0:1
Avai
FK Vila Nova
2:2
Krikiuma
Gremio Esportivo Brazil
1:1
Guarani
Oeste
1:3
Gojas
Sampajo Korea
1:0
Boa
Češka 2
Prostejov
0:1
Trinec
Čile, Kup
finale (r)
Palestino
3:2
Audaks Italijano
Engleska 3
Akrington Stenli
0:2
Barnsli
Barton Albion
1:0
Koventri Siti
Bristol Rovers
1:2
Skantorp Junajted
Donkaster Rovers
2:1
AFC Vimbldon
Flitvud Taun
0:0
Volsol
Luton Taun
5:1
Plimut Argajl
Oksford Junajted
1:0
Gilingem
Piterboro Junajted
1:1
Bradford Siti
Sanderlend
1:1
Vikomb Vonderers
Sautend Junajted
1:2
Blekpul
Šruzberi Taun
3:2
Ročdejl
Engleska 4
Buri
4:0
Stivenidž
Egziter Siti
2:2
Nortempton Taun
Forest Grin Rovers
0:1
Morkamb
Grimzbi Taun
1:0
Krouli Taun
Kru Aleksandra
3:2
Tranmer Rovers
Mensfild Taun
1:0
Port Vejl
Milton Kejns Dons
2:0
Meklsfild
Njuport Kaunti
2:0
Kolčester Junajted
Nots Kaunti
0:3
Čeltnem Taun
Oldam Atletik
3:1
Kembridž Junajted
Svindon Taun
0:4
Karlajl Junajted
Engleska 5
Berou
0:3
Istli
Boreham Vud
0:0
Ebsflit Junajted
Breintri Taun
0:3
Solihal Murs
Česterfild
0:0
Havant i Voterluvil
Dagenhem i Redbridž
2:1
Fajld
Gejtshed
0:0
Saton Junajted
Halifaks Taun
1:0
Dover Atletik
Lejton Orijent
3:1
Bromli
Salford Siti
4:0
Alderšot Taun
Engleska 6 (Jug)
Bat Siti
1:0
Istburn Boro
Čelmsford Siti
0:2
Truro Siti
Čipenhem Taun
3:1
Veldstoun
Dulvič Hamlet
0:1
Oksford Siti
Gloster Siti
0:0
Sent Olbens Siti
Hangerford Taun
2:2
Bilerikej Taun
Hempton i Ričmond Boro
0:1
Dartford
Ist Tarok Junajted
1:2
Hemel Hempsted Taun
Slou Taun
0:1
Voking
Torki Junajted
4:1
Konkord Rendžers
Veling Junajted
3:1
Veston Super Mer
Engleska 6 (Sever)
Alfreton Taun
3:1
Naniton Taun
Altrinčem
3:0
Jork Siti
Blajt Spartans
3:2
Kurzon Ešton
Boston Junajted
1:2
Sautport
Bradford Park Avenju
3:2
Ešton Junajted
Darlington
2:2
Hereford FC
Guisli
1:1
Spenimur Taun
Junajted of Mančester
1:2
Telford Junajted
Kiderminster Harijers
0:4
Čorli
Limington
1:0
Čester FK
Stokport Kaunti
1:1
Brekli Taun
Engleska 7 (Central)
Alvečerč
3:2
St Neots Taun
Barvel
1:3
Kings Lin Taun
Kolvil Taun
1:1
Banberi Junajted
Liston
0:1
Rašal Olimpik
Nidem Market
2:1
Stratford Taun
Rašden i Dajmonds
3:1
Bedvort Junajted
Redič Junajted
4:2
Lovestoft Taun
Rojston Taun
0:1
Ketering Taun
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
12.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno