POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(52)
Engleska
(103)
Nemačka
(53)
Italija
(31)
Francuska
(35)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Alžir
(3)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(24)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(13)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(58)
Bugarska
(16)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(6)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(2)
Finska
(17)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(15)
Gruzija
(2)
Gvatemala
(2)
Holandija
(17)
Honduras
(2)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(3)
Irak
(5)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(11)
Izrael
(16)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(4)
Južna Afrika
(15)
Južna Amerika
(10)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(9)
Kipar
(7)
Kolumbija
(22)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Nigerija
(2)
Nikaragva
(1)
Norveška
(16)
Obala Slonovače
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(30)
Portugalija
(28)
Rumunija
(20)
Rusija
(24)
SAD
(40)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(10)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Singapur
(1)
Škotska
(23)
Slovačka
(6)
Slovenija
(8)
Švajcarska
(18)
Švedska
(46)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Rezultati po danu
<
20.08.2020. (Četvrtak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Bahrein 1
Al Hala Muharak
2:1
Busaiten
Al Šabab Manama
1:3
Rifa
Brazil 1
Botafogo
2:1
Atletiko Mineiro
Korintijans
3:1
Koritiba
Brazil 2
Vitoria Baija
0:0
Nautiko Kapibaribe
Ekvador 1 - I deo
Emelek
2:0
Mušuk Runa
Estonija 2 - 1.deo
Flora II
0:0
Parnu Jalgpaliklubi
Kotla-Jarve JK Jarve
2:3
Vandra
Levadia Talin II
2:3
Tameka Tartu II
Mardu Starbunker
3:0
Nome Junajted
Parnu JK Vaprus
2:1
Elva
Iran 1
Fulad
1:0
Traktor Sazi
Mašin Sazi Tabriz
1:0
Sanat Naft
Naft Masdžed Solejman
1:0
Pars Jonoubi Jam
Pajkan
1:1
Sepahan
Persepolis
3:0
Saipa
Šahin Bušer
1:4
Esteglal Teheran
Šar Kodro
0:0
Nasaji Mazandaran
Zob Ahan
2:3
Gol Gohar
Island 1
Fjolnir
1:1
Vikingur Rejkjavik
Italija 2 Plej of
finale (r)
Specija
0:1
Frozinone
Jordan 1
Al Salt
1:2
Al Husein Irbid
Južna Afrika 1
Stelenboš
1:0
Kejp Taun Siti
Kanada 1 - 1.deo
HFX Vonderers
1:1
Forž
Katar 1
Al Kor
2:2
Al Šahanija
Al Sad
1:1
Al Garafa
Al Sailija
0:0
Um Salal
Kina 1
Gvangdžu Evergrand Taobao
2:1
Đangsu Suning
Šenžen FK
3:2
Dalijen Pro
Kuvajt 1
Al Jarmuk
1:1
Al Sahel
Al Šabab Kuvajt
2:2
Al Tadamon
Kuvajt 2
Kaitan
1:2
Al Džahra
Sulajbihat
1:3
Al Fahahel
Liga Evrope - Kval.
kvalifikacije
FK Santa Koloma
0:0
Iskra Danilovgrad
0:0 nakon produžetaka.
Penalima - 3:4.
Glentoran
1:0
HB Toršavn
Kolrejn
1:0
La Fiorita
NSI Runavik
5:1
Beri Taun
Sent Džozefs
1:2
B36 Toršavn
Litvanija 1
Panevežis
0:1
Kauno Žalgiris
Riteriai
2:2
Žalgiris
Meksiko 2 (Apertura)
Korekaminos UAT
0:0
Pumas Tabasko
Mineros Zakatekas
1:2
Tlakskala
Tepatitlan
2:2
Atletiko Morelia
SAD 2
Las Vegas Lajts
3:1
Tekoma Defajens
Luisvil Siti
4:1
Sporting Kanzas Siti II
Ril Monarks
0:2
Nju Meksiko Junajted
San Antonio FK
4:0
Oklahoma Siti Enerdži
Talsa
2:2
Ostin Bold
Saudijska Arabija 1
AI Tavun
1:4
Al Nasr Rijad
Al Adal
2:4
Al Vehda Meka
Al Ahli Džeda
2:1
Al Hilal Rijad
Al Feiha
0:0
Damk
Škotska 1 - 1.deo
Sent Džonston
0:1
Aberdin
Švedska 4 Z.Getaland
Varbergs GIF
1:1
IS Halmia
Ukrajina 2 Plej of/aut
Alians Lipova
1:0
Metalurg Zaporožje
Čerkasčina-Akademija Bilozorja
1:1
Veres
Urugvaj 1 (Apertura)
Atletiko Sero
2:2
Sentro Atletiko Feniks
Sero Largo
4:3
Liverpul Montevideo
Uzbekistan 1
Sogdijona
3:3
Bunedkor
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno