POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Sv. Prvenstvo
(1)
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(125)
Nemačka
(32)
Italija
(33)
Francuska
(34)
Alžir
(3)
Argentina
(22)
Australija
(6)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(1)
Belgija
(1)
Brazil
(12)
Bugarska
(19)
Češka
(10)
Čile
(10)
Ekvador
(9)
EP do 21
(16)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(15)
Gana
(1)
Grčka
(8)
Holandija
(21)
Hrvatska
(1)
Irska
(3)
Jamajka
(6)
Japan
(30)
Južna Koreja
(4)
Katar
(5)
Kina
(8)
Kipar
(2)
Kolumbija
(13)
KONKAKAF Liga Nacija
(4)
Kup Amerike
(6)
Mađarska
(15)
Meksiko
(17)
Poljska
(9)
Portugalija
(10)
Prijateljski (kl.)
(3)
Prijateljski (r)
(24)
Rumunija
(6)
Rusija
(22)
SAD
(24)
Severna Irska
(5)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(6)
Švedska
(16)
Turska
(10)
UEFA Liga Nacija
(1)
Ukrajina
(13)
Urugvaj
(5)
Venecuela
(3)
Rezultati po danu
<
19.01.2022. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Albanija 1
Kukeš
0:1
Dinamo Tirana
Andora 1 - 1.deo
Inter Eskaldes
4:2
KE Karoi
Sant Đulija
0:0
FK Santa Koloma
Australija 1
Brizbejn Rour
1:0
Pert Glori
Burundi 1
Budžumbura Siti
1:2
Rukinzo
Bumamuru
3:0
Flambo de l Est
Dinamik Budžumbura
1:1
Les Krokos
Egl Noar Makamba
1:1
Top Junior
Flambo du Sentr
0:1
Vital O
Le Mesažer
0:0
Olimpik Star
Engleska 1
Brentford
1:3
Mančester Junajted
Lester Siti
2:3
Totenhem Hotspur
Engleska 2
Hal Siti
2:0
Blekburn Rovers
Reding
0:2
Luton Taun
Engleska 7 (Istok)
Krej Vonderers
0:0
Literhed
Engleska 7 (Jug)
Gosport Borou
0:1
Hejs i Jeding Junajted
Tiverton Taun
0:1
Jejt Taun
Francuska 1
Klermon Fut
0:2
Rasing Strazbur
Lil Metropol
3:1
Lorien
Monpelje
0:1
Troa
Francuska 2
Amijen
0:1
Ajačio
Tuluz
4:0
Nansi Loren
Grčka 1 - 1.deo
Volos
1:0
Apolon Smirnis
Grčka 2
AEK II
1:1
Egaleo
Almopos
0:0
Niki Volos
Apolon Pontu
1:1
Iraklis 1908
Asteras Vlakioti
0:0
Kalamata
Irodotos
0:1
Episkopi
Kifisija
3:0
Zakintos
Panatinaikos II
3:1
Jerapetra
Pierikos
1:2
Olimpijakos II
Tesprotos
0:0
Larisa
Grčka, Kup
četvrtfinale
Panatinaikos
4:0
Anagenizi Kardicas 1904
Panetolikos
2:1
Olimpijakos
PAOK
0:0
AEK
Holandija, Kup
1/8 finala
Groningen
1:2
NEC Nijmegen
NAC Breda
2:1
PEC Cvole
Tvente
1:2
AZ Alkmar
Honduras 1 Klausura
Lobos UPNFM
3:0
Vida
Službeni rezultat. Originalno 1:1.
Indija 1 - Superliga
Goa
1:2
Ist Bengal
Italija 3 A
Leko
0:0
Pro Verćeli
Italija, Kup
1/8 finala
Inter
2:2
Empoli
3:2 nakon produžetaka.
Sasuolo
1:0
Kaljari
Kenija 1
Gor Mahia
1:1
Bidko Junajted
Nzoia Šugar
2:3
Talanta
Polis Najrobi
0:0
Ulinzi Stars
Posta Rendžers
1:1
KCB
Sofapaka
0:0
Kariobangi Šarks
Kipar 2
Olimpijada Limpion
1:1
Omonija Aradipou
Kipar, Kup
1/8 finala
APOEL
2:1
Olimpijakos Nikozija
Enozis Neon Paralimni
5:0
Ermis Aradipos
Karmiotisa
0:1
Onsilos Sotira
Pafos
1:3
Anortozis
Kup Afrike - Po grupama
Egipat
1:0
Sudan
Igrano u Jaundeu, Kamerun.
Gvineja Bisao
0:2
Nigerija
Igrano u Garui, Kamerun.
Kuvajt, Kup Princa
1/8 finala
Al Džahra
0:1
Al Fahahel
Libija 1 - 1.deo
Al Sadaka
1:0
Kalij Sirt
Al Tavun Adždabija
1:0
Al Tahadi
Malta 1 - 1.deo
Birkirkara
3:2
Balzan Juts
Santa Lučija
0:3
Gudža Junajted
Meksiko 2 (Klausura)
Klub Selaja
1:1
Atlante
Korekaminos UAT
0:0
Mineros Zakatekas
Tlakskala
1:0
Kimarones de Sonora
Nemačka, Kup
1/8 finala
1899 Hofenhajm
1:4
Frajburg
Hanover 96
3:0
Bor. Menhengladbah
Herta
2:3
Union Berlin
RB Lajpcig
2:0
Hanza
Nigerija 1
Dakada
0:1
Viki Turist
Katsina Junajted
0:0
Lobi Stars
Mauntajn of Fajer end Mirikls
1:3
Rivers Junajted
Niger Tornados
2:0
Šuting Stars
Plato Junajted
3:2
Nasarava Junajted
Sanšajn Stars
2:0
Gombi Junajted
Oman, Kup
četvrtfinale
Dofar
1:0
Al Suvaik
Sur Klub
0:0
Al Sib
Portugalija 2
Akademika
1:2
Rio Ave
Portugalija 3 1.deo
Oliveirense
1:0
Montalegre
Saudijska Arabija 2
Al Akhdud
1:1
Al Vehda Meka
Al Kavkab
0:1
Al Adal
Al Sahel Anak
1:1
Al Šoala
Sirija 1
Al Džaiš Damask
0:0
Džabala
Španija 1
Selta
2:0
Osasuna
Valensija
1:1
Sevilja
Španija 2
Lugo
2:1
Almerija
Španija, Kup
1/8 finala
Real Sosijedad
2:0
Atletiko Madrid
Tajland, Kup
1/8 finala
Bangkok Junajted
0:1
Polis Tero
Buriram Junajted
4:1
Čiangrai Junajted
Čiangmai Junajted
2:3
Suphanburi
Nakhon Račasima
3:1
Lampang
Songkla
0:0
Samut Prakan Siti
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 10:9.
Turska 1
Čajkur Rizespor
2:1
Antalijaspor
Fenerbahče
2:1
Altaj
Goztep
2:1
Sivasspor
Kajzerispor
1:0
Istanbul Bašakšehir
Trabzonspor
1:1
Giresunspor
Zambija 1
Prizon Leopards
0:0
Zanako
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
18.03.2024.
17.03.2024.
16.03.2024.
15.03.2024.
14.03.2024.
13.03.2024.
12.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno