Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kipar, Second Division

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
27.11. (Sub) 12:30 Alki-Onsilos Sotira 1.88 3.24 3.71 1.92 1.75 (5)
27.11. (Sub) 12:30 Omonija Aradipou-ASIL Lusi 2.22 2.87 3.22 1.62 2.09 (5)
27.11. (Sub) 12:30 Otelo Atinou-NEA Salamina 5.13 3.41 1.61 1.80 1.85 (5)
27.11. (Sub) 12:30 PO Ksilotumbu-Ermis Aradipos 4.25 3.12 1.80 1.69 1.99 (5)
28.11. (Ned) 12:30 Ahironas Liopetriou-Enozis Neon 5.99 3.59 1.51 1.76 1.89 (5)
28.11. (Ned) 12:30 Olimpijada Limpion-Aja Napa 1.97 3.09 3.58 1.70 1.98 (5)
28.11. (Ned) 12:30 Omonija 29is-Anagenisis D. 1.92 3.13 3.71 1.69 1.99 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Karmiotisa 10 7 0 3 15 : 9 (+6) 21
2 Enozis Neon 9 6 2 1 14 : 3 (+11) 20
3 Ermis Aradipos 9 5 3 1 12 : 7 (+5) 18
4 Alki 9 5 2 2 12 : 8 (+4) 17
5 Akritas Hlorakas 10 5 1 4 13 : 10 (+3) 16
6 Onsilos Sotira 9 4 3 2 16 : 9 (+7) 15
7 NEA Salamina 9 4 2 3 16 : 9 (+7) 14
8 Olimpijada Limpion 9 4 2 3 8 : 9 (-1) 14
9 Ahironas Liopetriou 9 4 1 4 11 : 9 (+2) 13
10 Omonija 29is 9 3 2 4 8 : 9 (-1) 11
11 PO Ksilotumbu 9 3 2 4 8 : 7 (+1) 11
12 Anagenisis D. 9 2 2 5 6 : 10 (-4) 8
13 Aja Napa 9 2 2 5 10 : 16 (-6) 8
14 Omonija Aradipou 9 2 2 5 5 : 15 (-10) 8
15 Otelo Atinou 9 2 1 6 4 : 21 (-17) 7
16 ASIL Lusi 9 1 1 7 7 : 14 (-7) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Karmiotisa 4 2 0 2 4 : 5 6 6 5 0 1 11 : 4 15
2. Enozis Neon 5 2 2 1 4 : 1 8 4 4 0 0 10 : 2 12
3. Ermis Aradipos 4 3 1 0 7 : 3 10 5 2 2 1 5 : 4 8
4. Alki 5 3 0 2 8 : 7 9 4 2 2 0 4 : 1 8
5. Akritas Hlorakas 5 1 1 3 4 : 6 4 5 4 0 1 9 : 4 12
6. Onsilos Sotira 5 3 1 1 14 : 5 10 4 1 2 1 2 : 4 5
7. NEA Salamina 4 3 0 1 9 : 3 9 5 1 2 2 7 : 6 5
8. Olimpijada Limpion 4 0 2 2 0 : 2 2 5 4 0 1 8 : 7 12
9. Ahironas Liopetriou 5 2 1 2 7 : 5 7 4 2 0 2 4 : 4 6
10. Omonija 29is 5 1 1 3 2 : 6 4 4 2 1 1 6 : 3 7
11. PO Ksilotumbu 5 3 0 2 7 : 4 9 4 0 2 2 1 : 3 2
12. Anagenisis D. 5 1 0 4 3 : 7 3 4 1 2 1 3 : 3 5
13. Aja Napa 4 0 2 2 3 : 5 2 5 2 0 3 7 : 11 6
14. Omonija Aradipou 5 0 1 4 2 : 8 1 4 2 1 1 3 : 7 7
15. Otelo Atinou 4 1 1 2 3 : 9 4 5 1 0 4 1 : 12 3
16. ASIL Lusi 4 0 1 3 4 : 8 1 5 1 0 4 3 : 6 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno