POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(45)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(16)
Crna Gora
(1)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(2)
Holandija
(37)
Hrvatska
(9)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(8)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(20)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(13)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(44)
Tajland
(5)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(5)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
22.05.2022. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Engleska 1
Kristal Palas
1:0
Mančester Junajted
Lester Siti
4:1
Sautempton
Liverpul
3:1
Vulverhempton Vond.
Mančester Siti
3:2
Aston Vila
Norič Siti
0:5
Totenhem Hotspur
Engleska, FA Trofej
finale
Reksem
0:1
Bromli
Igrano na Vembliju.
Estonija 2
Elva
1:1
Nome Junajted
FK Alijans
0:4
Levadia Talin II
Parnu Jalgpaliklubi
2:3
Vimsi MRJK
Farska Ostrva 1
B36 Toršavn
1:2
AB Argir
B68 Toftir
0:1
EB/Strejmur
HB Toršavn
3:0
07 Vestur
Vikingur Gotu
0:0
KI Klaksvik
Finska 1 - 1.deo
HJK Helsinki
4:1
Haka
Lahti
0:2
AC Oulu
Finska 3 B
Grankula IFK
2:4
HJS Akademija
Honka II
2:0
SalPa
Finska 3 C
GBK Kokola
2:2
KajHa
Kometat
1:2
JBK Jakobstad
OLS Oulu
3:2
RoPS Rovaniemi
OTP
0:2
Vasa IFK
Gana 1
Akra Lajons
0:0
Aduana Stars
Asante Kotoko
0:1
Berekum Čelzi
Bekem Junajted
0:0
Legon Sitis
Bibiani Gold Stars
2:0
Real Tamale Junajted
Drims Akra
1:1
Vest Afrika Futbol Akademi
Elmina Šarks
1:3
Ašanti Gold
Karela Junajted
1:1
King Fejsal Bejbs
Gruzija 1
Gagra
1:2
Sioni
Saburtalo
0:2
Dila Gori
Gvatemala 1 Klausura Plej of
polufinale (r)
CSD Munisipal
1:1
Deportivo Guastatoja
Komunikasiones
0:0
Malakateko
Holandija 1 Kon.L. Plej of
polufinale (r)
AZ Alkmar
2:0
Herenven
Vitese
2:0
Utreht
3:0 nakon produžetaka.
Honduras 1 Klausura Plej of
finale
Motagva
3:0
Real Espanja
Hrvatska 2
Bijelo Brdo
2:3
Kustošija
Dinamo Zagreb II
0:2
Inter Zaprešić
Kroacija Zmijavci
1:5
Orijent
Varaždin
2:1
Dugopolje
Iran 2
Arman Gohar
2:1
Kaspijan Kazvin
Esteglal Kuzestan
1:2
Mes Kerman
Kaškai
1:1
Šardari Astara
Malavan
1:2
Esteglal Molasani
Mašin Sazi Tabriz
3:3
Saipa
Raika Babol
1:0
Mes Šar-e Babak
Šahin Bušer
0:2
Kejbar Koramabad
Šardari Hamedan
1:1
Koše Tali
Vista Turbin
1:1
Pars Jonoubi Jam
Island 1 - 1.deo
Breidablik
4:3
Fram
Keflavik
2:1
FH Hafnarfjardar
Valur
1:3
Vikingur Rejkjavik
Italija 1
Inter
3:0
Sampdorija
Salernitana
0:4
Udineze
Sasuolo
0:3
Milan
Specija
0:3
Napoli
Venecija
0:0
Kaljari
Italija 2 Plej of
polufinale (r)
Monca
2:1
Breša
Jamajka 1
Hambl Lajons
1:0
Vere Junajted
Maunt Plezent Akademi
4:1
Tivoli Gardens
Japan 1
Džubilo Ivata
1:2
Hokaido Konsadole Saporo
Japan 2
Mačida Zelvia
2:0
Tespakusacu Gunma
Renofa Jamaguči
1:2
V-Varen Nagasaki
Jermenija 1
Noravank
1:1
Alaškert
Urartu
1:2
Ararat Jermenija
Južna Koreja 1 - 1.deo
Daegu
3:0
Gangvon
Jeju Junajted
0:0
Suvon Samsung Bluvings
Suvon
0:1
Jeonbuk Hjundai Motors
Južna Koreja 2
Anjang
0:0
Seul E-Land
Gimpo Sitizen
1:0
Busan I`Park
Gjeongnam
2:2
Gvangju FK
Južna Koreja 3
Čeongdžu
0:3
Hvaseong
Gangneung Siti
1:2
Čangvon Siti
Jangžu Sitizen
1:0
Gimhae
Mokpo
0:0
Ulsan Sitizen
Kanada 1
FK Edmonton
1:2
Atletiko Otava
Kazahstan 1
Kaspij
2:1
Taraz
Kizilžar
2:0
Akžajik
Tobol
4:2
Makutaral Žetisu
Kenija 1
Kariobangi Šarks
0:2
Bandari
Tusker
2:2
Nzoia Šugar
Vihiga Bulets
0:0
Ulinzi Stars
Kipar 1 - plej of
Apolon Limasol
0:1
AEK Larnaka
Pafos
3:1
APOEL
Kolumbija 1, 1.deo Plej of
Junior
1:1
Atletiko Nasional
Miljonarios
1:0
Atletiko Bukaramanga
Kolumbija 2, 1.deo Plej of
Ljaneros Viljavisensio
3:3
Itagui Leones
Letonija 1
Spartaks Jurmala
2:0
BFC Daugavpils
Litvanija 1
Šiauliai
1:1
Banga Gargždai
Žalgiris
1:2
Kauno Žalgiris
Luksemburg 1
Diferdanž 03
2:0
Progres Niderkorn
Fola Eš
1:1
Mondorf le Ben
Ham Benfika
1:3
Ženes Eš
Rodanž 91
2:3
Hostert
Svift Hesperanž
2:0
Rasing Union
UNA Strasen
2:2
Union Titus Petanž
Viktorija Rosport
0:3
Ecela
Vilc 71
0:3
F91 Didelanž
Malavi 1
Mojale Baraks
1:2
Dedža Dajnamos
Ramfi Junajted
0:4
Majti Vonderers
Sable Farming
2:2
Silver Strajkers
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno