TV prenosi fudbalskih utakmica:

11.04.2021 (Nedelja)
05:00 Japan 1 FK Tokio-Kavasaki Frontale Sport Klub 1
10:15 Holandija 1 Utreht-Fejenord Sport Klub 5
10:30 Italija 1 Inter-Kaljari B 92, Arena 1
11:00 Rusija 1 Arsenal Tula-Krasnodar Sport Klub 4
11:00 Engleska 1 Barnli-Njukastl Junajted Sport Klub 1
11:00 Francuska 1 Ren-Nant Arena Sport 5
11:00 Nemačka 3 Cvikau-Viktorija Keln Sport Klub 9
11:00 Ukrajina 1 Vorskla-Ljvov Sport Klub 6
12:00 Španija 1 Viljareal-Osasuna Sport Klub 7
12:00 Nemačka 3 Unterhahing-Dinamo Drezden Sport Klub 3
12:00 Litvanija 1 Kauno Žalgiris-Žalgiris Sport Klub HD
12:30 Holandija 1 VVV Venlo-PSV Ajndhoven Sport Klub 10
12:30 Austrija 1 - 2.deo LASK-Volfsberger AC Sport Klub 8
13:00 Švedska 1 Halmštad-Haken Sport Klub 4
13:00 Italija 1 Juventus-Đenova Arena Sport 3
13:00 Italija 1 Sampdorija-Napoli Arena Sport 2
13:00 Italija 1 Helas Verona-Lacio Arena Sport 4
13:00 Francuska 1 Sent Etjen-Žirondins Bordo Arena Sport 5
13:00 Srbija 1 Javor Matis-Crvena Zvezda Arena Sport 1
13:05 Engleska 1 Vest Hem Junajted-Lester Siti Sport Klub 1
13:30 Rusija 1 Dinamo Moskva-Ural SK 10 (2.pol.)
13:30 Rusija 1 PFC Soči-Zenit Sport Klub 6
13:30 Nemačka 1 Šalke 04-Augsburg Eurosport 2
14:00 Slovačka 1 - 2.deo DAC 1904 Dunajska Streda-Slovan Bratislava Sport Klub 3
14:00 Ukrajina 1 Ruh Ljvov-Minai Sport Klub 9
14:15 Španija 1 Valensija-Real Sosijedad Sport Klub 7
14:15 Grčka 1 - 2.deo Asteras Tripolis-PAOK Sport Klub 5
14:45 Holandija 1 RKC Valvajk-Ajaks Sport Klub 8
15:00 Austrija 1 - 2.deo Rapid-Red Bul Salcburg Sport Klub 4
15:00 Crna Gora 1 Zeta-Jezero Arena Sport 4
15:05 Hrvatska 1 Istra 1961-Hajduk Split Arena Sport 4
15:30 Engleska 1 Totenhem Hotspur-Mančester Junajted Sport Klub 1
16:00 Rusija 1 Lokomotiva Moskva-Spartak Moskva Sport Klub 3
16:00 Nemačka 1 Keln-Majnc 05 Eurosport 2
16:00 Italija 1 Roma-Bolonja Arena Sport 3
16:00 Turska 1 Erzurumspor-Bešiktaš Sport Klub 6
16:30 Španija 1 Valjadolid-Granada Sport Klub 7
16:30 Češka 1 Slavija Prag-Sparta Prag Arena Sport 5
16:30 Grčka 1 - 2.deo Olimpijakos-Panatinaikos Sport Klub HD
16:30 Ukrajina 1 Olimpik Donjeck-Kolos Kovalivka Sport Klub 9
17:00 Danska 1 - 2.deo AGF Arhus-Midtilend Sport Klub 10
17:00 Italija 2 Venecija-Kozenca Sport Klub 4
17:00 Srbija 1 Partizan-Radnički Niš B 92, Arena 1
17:10 Hrvatska 1 Lokomotiva Zagreb-Dinamo Zagreb Arena Sport 4
17:15 Izrael 1 - 2.deo Makabi Tel Aviv-Makabi Petah Tikva Sport Klub 8
18:00 Engleska 1 Šefild Junajted-Arsenal Sport Klub 3
18:30 Rumunija 1 - 1.deo KSU Krajova-CFR 1907 Kluž Sport Klub HD
18:45 Italija 1 Fiorentina-Atalanta Arena Sport 2
19:00 Španija 1 Betis-Atletiko Madrid Sport Klub 1
19:00 Francuska 1 Olimpik Lion-Anže Arena Sport 3
19:00 Španija 2 Espanjol-Leganjes Sport Klub 4
19:00 Portugalija 1 Sporting Lisabon-Famalikao Arena Sport 5
21:30 Argentina, LK - 1.deo Union Santa Fe-Boka Juniors Arena Sport 2
22:00 Brazil, Karioka Guanabara Fluminense-Nova Iguaku Sport Klub 2
12.04.2021 (Ponedeljak)
00:00 Argentina, LK - 1.deo River Plata-Kolon Arena Sport 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno