POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(5)
Španija
(52)
Engleska
(19)
Nemačka
(32)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Srbija
(6)
Albanija
(2)
Argentina
(35)
Australija
(2)
Austrija
(15)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(10)
Belorusija
(10)
Brazil
(52)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(7)
Crna Gora
(2)
Danska
(19)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(9)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(13)
Holandija
(19)
Hrvatska
(11)
Irak
(2)
Iran
(3)
Irska
(10)
Island
(8)
Izrael
(7)
Japan
(19)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(28)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(6)
Katar
(1)
Kazahstan
(4)
Kina
(8)
Kipar
(6)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Maroko
(1)
Mađarska
(16)
Meksiko
(8)
Norveška
(24)
Oman
(2)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rumunija
(16)
Rusija
(22)
SAD
(52)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(11)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(8)
Slovačka
(6)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(33)
Tajland
(10)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(5)
Rezultati po danu
<
25.03.2017. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
SAD 2 Proleće
Nort Karolina
1:1
Majami
Portoriko FK
0:0
Nju Jork Kosmos
Salvador 1 Klausura
Agvila
1:1
Isidro Metapan
Deportivo Dragon
2:0
Universidad de El Salvador
FAS
1:0
Pasakvina
Munisipal Limenjo
1:0
Sonsonate
Severna Irska 1 - 1.deo
Ards
1:0
Glenavon
Belinamalard Junajted
1:2
Linfild
Kliftonvil
2:1
Balimena Junajted
Kolrejn
1:0
Krusejders
Portadaun
0:1
Dangenon Svifts
Severna Irska 2 - 2.deo
Anag Junajted
4:4
Armag Siti
Belikler Komrejds
1:0
Vorenpoint Taun
Dergvju
1:5
Institut
Harlend i Volf Velders
1:1
Larn
Lafgal
2:0
PSNI
Nokbreda
1:2
Largan Seltik
Škotska 2
Er Junajted
2:1
Dambarton
Grinok Morton
0:1
Danfermlajn Atletik
Hibernijan
2:1
Falkirk
Rejt Rovers
1:1
Kvin of Saut
Škotska 3
Aloa Atletik
2:2
Kvins Park
Brešin Siti
2:1
Ist Fajf
Livingston
4:2
Erdrioniens
Piterhed
2:2
Stranrer
Stenhausmir
0:3
Albion Rovers
Škotska 4
Anan Atletik
1:0
Kaudenbit
Edinburg Siti
3:0
Eldžin Siti
Erbrot
0:1
Montrouz
Forfar Atletik
2:3
Bervik Rendžers
Klajd
2:3
Stirling Albion
Škotska, Čelendž Kup
finale
Dandi Junajted
2:1
Sent Miren
Igrano u Madervelu.
SP, Kval. S. Amerika 3.deo
Meksiko
2:0
Kostarika
SAD
6:0
Honduras
SP, Kvalifikacije Evropa
Andora
0:0
Farska Ostrva
Belgija
1:1
Grčka
Bosna i Hercegovina
5:0
Gibraltar
Bugarska
2:0
Holandija
Kipar
0:0
Estonija
Luksemburg
1:3
Francuska
Portugalija
3:0
Mađarska
Švajcarska
1:0
Letonija
Švedska
4:0
Belorusija
SP, Kvalifikacije Okeanija 3.deo
Fidži
0:2
Novi Zeland
Španija 2
Almerija
3:1
Alkorkon
Majorka
1:1
Levante
Numansija
0:0
Rajo Valjekano
Real Oviedo
2:0
Đirona
Valjadolid
1:2
Himnastik
Španija 3 I
Union Deportiva Mutilvera
0:0
Korukso
Španija 3 II
Amorebieta
4:1
Sokueljamos
Leioa
1:2
Rajo Mahadahonda
Real Madrid Kastilja
2:1
Barakaldo
Real Sosijedad B
1:0
Atletik Bilbao B
Španija 3 III
Espanjol B
0:2
Viljareal B
Levante B
0:1
Atletiko Saguntino
Ljagostera
1:1
Sabadelj
Valensija Mestalja
0:4
Barselona B
Srbija 2
Jagodina
2:0
BSK Borča
Mačva
1:1
Radnički Pirot
OFK Beograd
1:0
Sinđelić
Sloboda Point
3:1
Proleter Novi Sad
Srbija 3 (Beograd)
IMT
2:0
GSP Polet
Radnički Obrenovac
0:1
Brodarac
Srbija 3 (Istok)
Dunav Prahovo
2:0
Jedinstvo Paraćin
Jedinstvo Bošnjace
5:1
Radnički Svilajnac
OFK Sinđelić
0:1
Pukovac
Ozren
3:0
Tabane 1970
Trstenik PPT
0:0
Timok
Srbija 3 (Vojvodina)
Bačka 1901
1:0
Cement
Bratstvo Prigrevica
2:0
Sloga Temerin
Omladinac Novi Banovci
3:1
Radnicki Šid
Radnički Sr. Mitrovica
1:0
Dunav
Radnički Zrenjanin
0:1
Radnički N.Pazova
TSC Bačka Topola
2:1
Borac Sakule
Srbija 3 (Zapad)
FAP
1:1
Mokra Gora
Jošanica
1:1
Radnički 1923
Karađorđe
1:1
Mihajlovac 1934
Loznica
0:2
Budućnost Krušik 2014
Sloga Požega
3:1
Železnicar Lajkovac
Smederevo 1924
0:0
Zlatibor
Šumadija 1903
3:1
Šapine
Tajland 2
Armi Junajted
1:1
Kasetsart
Nongbua Pičaja
1:0
Pračuap
Songkla Junajted
3:1
Čiangmai
Tunis 1 - 2.deo
Bizertin
2:3
Avenir Sportif de Gabes
Esperans Zarzis
1:4
Hamam Lif
Stad Gabesin
1:0
Kairounas
Ukrajina 2
Arsenal Kijev
1:0
Mikolaiv
Avangard Kramatorsk
1:0
Veres
Desna
0:0
Bukovina
Girnik Sport Komsomolsk
5:2
Čerkaski Dnjepar
Ingulec Petrove
1:3
Naftovik-Ukrnafta
Kolos Kovalivka
4:1
Ternopolj
Poltava
0:2
Iličivec
Skala Strij
0:1
Helios Harkov
Urugvaj 1 (Apertura)
Defensor Sporting
2:2
Penjarol
Mont. Vonderers
2:1
Boston River
Rampla Juniors
0:3
Rasing Montevideo
Sentro Atletiko Feniks
2:1
El Tanke Sisli
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno