POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(36)
Engleska
(40)
Nemačka
(35)
Italija
(47)
Francuska
(32)
Srbija
(7)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(4)
Argentina
(31)
Australija
(3)
Austrija
(13)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(10)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(44)
Bugarska
(7)
Češka
(10)
Čile
(10)
Crna Gora
(4)
Danska
(11)
Egipat
(8)
Ekvador
(5)
Estonija
(4)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(15)
Gibraltar
(1)
Grčka
(11)
Gvatemala
(2)
Holandija
(14)
Honduras
(5)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(4)
Indija
(1)
Indonezija
(1)
Irak
(1)
Irska
(9)
Island
(6)
Izrael
(5)
Jamajka
(1)
Japan
(20)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(11)
Kamerun
(3)
Kanada
(1)
Katar
(6)
Kazahstan
(2)
Kina
(7)
Kipar
(6)
Kirgistan
(2)
Kolumbija
(13)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(3)
Letonija
(2)
Liban
(1)
Litvanija
(4)
Luksemburg
(7)
Malavi
(2)
Malta
(4)
Maroko
(3)
Mađarska
(13)
Meksiko
(9)
Moldavija
(1)
Nigerija
(4)
Nikaragva
(2)
Norveška
(18)
Oman
(3)
Panama
(2)
Paragvaj
(5)
Peru
(5)
Poljska
(14)
Portugalija
(19)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(12)
Rusija
(30)
SAD
(23)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Amerika
(2)
Sev. Makedonija
(5)
Singapur
(1)
Škotska
(24)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(32)
Tajland
(4)
Tajvan
(4)
Tunis
(3)
Turska
(30)
Ukrajina
(12)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(2)
Vels
(1)
Venecuela
(3)
Vijetnam
(1)
Zambija
(3)
Rezultati po danu
<
28.10.2017. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Estonija 1
Šilamae
1:3
Paide Linameskond
Viljandi Tulevik
1:3
Nome Kalju
Estonija 2
Elva
0:3
Santos Tartu
Filipini 1
Meralko Manila
1:0
Kaja
Seres - Negros
5:0
JPV Marikina
Finska 1
HJK Helsinki
2:3
RoPS Rovaniemi
IFK Mariehamn
0:1
Ilves
JJK Jivaskila
2:0
VPS Vasa
Kemi Kings
1:3
KuPS
Lahti
2:1
HIFK Helsinki
SJK Seinajoen
5:0
Inter Turku
Francuska 1
Avan Gengan
1:1
Amijen
Dižon
1:0
Nant
Kaen
1:0
Troa
Monpelje
0:1
Ren
Rasing Strazbur
2:2
Anže
Žirondins Bordo
0:2
Monako
Francuska 2
Klermon Fut
1:1
Ajačio
Lorien
2:0
Tur
Rems
3:0
Nansi Loren
Valensijen
1:2
Nim Olimpik
Francuska 3
Dankerk
1:3
Rodez
Red Star
3:1
Konkarno
Gibraltar 1
Gibraltar Junajted
3:1
Lajons Gibraltar
Mančester 62
0:3
Mons Kalpe
Grčka 1
Larisa
1:0
Levadijakos
Panatinaikos
1:0
Olimpijakos
PAS Janjina
2:1
Kerkira
Grčka 2
Aris
5:0
Aiginiakos
Gruzija 1
Čikhura
1:3
Dinamo Tbilisi
Dila Gori
1:0
Torpedo Kutaisi
Samtredia
0:2
Saburtalo
Holandija 1
Herakles
3:0
VVV Venlo
PEC Cvole
2:0
ADO Den Hag
Roda
1:1
Fejenord
Viljem II
1:3
Ajaks
Holandija 3
Ahiles 29
2:1
Lise
BVV Barendreht
0:0
HHC Hardenberg
Ekscelzior Masluis
3:0
Katvijk
GVVV
3:1
Ijselmervogels
Jong Sparta Roterdam
5:1
De Trefers
Koninklijke HFC
3:0
VVSB
Kozaken Bojs
1:2
Rijnsburgse Bojs
Hong Kong 1
Juen Long FK
1:2
Gvangdžu R i F II
Hrvatska 1
Dinamo Zagreb
3:1
Rijeka
Osijek
3:0
Lokomotiva Zagreb
Hrvatska 2
Dugopolje
1:1
Gorica Velika Gorica
Novigrad
0:0
Lučko
Varaždin
0:2
Hrvatski Dragovoljac
Indonezija 1
Borneo Samarinda
1:2
Persija
Grešik Junajted
0:3
PS TNI
Semen
3:1
Perseru Serui
Italija 1
Milan
0:2
Juventus
Roma
1:0
Bolonja
Italija 2
Bari
3:0
Askoli Kalčo 1898
Ćezena
2:2
Novara
Kremoneze
3:3
Peruđa
Palermo
2:0
Virtus Entela
Peskara
0:3
Breša
Salernitana
2:1
Empoli
Specija
0:0
Ćitadela
Venecija
1:1
Frozinone
Italija 3 B
Triestina
1:1
Santarkanđelo
Italija 3 C
Bišelje
0:3
Trapani
Fondi
0:0
Kasertana
Juve Stabija
1:0
Rende
Katancaro
0:0
Fidelis Andrija
Paganeze
0:1
Monopoli
Ređina
2:1
Katanija
Sićula Leoncio
2:0
Akragas
Sirakuza
1:0
Virtus Frankavila
Izrael 1 - 1.deo
Beitar Jerusalim
2:0
Hapoel Aškelon
Bnei Sahnin
0:0
Makabi Netanija
Hapoel Haifa
2:0
Hapoel Ranana
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
1:0
Makabi Haifa
Japan 2
Kjoto Sanga
2:2
Jokohama
Oita Trinita
1:2
Džef Junajted
Roaso Kumamoto
0:2
V-Varen Nagasaki
Tokio Verdi
0:0
Avispa Fukuoka
Tokušima Vortis
2:3
Mito Holihok
Japan 3
FK Tokio U-23
1:1
Fukušima Junajted
Jokohama SCC
4:1
Kagošima Junajted
Jermenija 1
Banants
1:1
Pjunik
Jordan 1
Al Ahli Aman
1:2
Al Vihdat
Al Akaba
1:1
Al Jarmuk Aman
Det Ras
0:1
Al Husein Irbid
Južna Afrika 2
Blek Leopards
0:1
Hajlends Park
Mbombela Junajted
0:2
Vitbenk Spars
Rojal Igls
0:1
Kejp Taun Ol Stars
Južna Afrika, Liga Kup
1/8 finala
Bidvest Vits
2:2
Fri Stejt Stars
4:2 nakon produžetaka.
Blemfontejn Seltik
2:2
Supersport Junajted
2:2 nakon produžetaka.
Penalima - 5:4.
Golden Erouz
0:1
Orlando Pajrats
Kajzer Čifs
3:0
AmaZulu
Polokvane Siti
0:0
Ajaks Kejptaun
0:0 nakon produžetaka.
Penalima - 4:3.
Južna Koreja 1 - 2.deo
Pohang Stilers
1:2
Daegu
Sangju Sangmu
0:0
Jeonam Dragons
Seul
3:0
Ulsan Hjundai Horang-i
Katar 1
Al Duhail Sports Klub
1:1
Al Garafa
Katar Sports Klub
1:5
Al Sailija
Kazahstan 1
Aktobe
2:0
Ordabasi
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
27.04.2024.
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno