POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(45)
Engleska
(44)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(48)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(1)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(14)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irak
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Mađarska
(16)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(25)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(2)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
29.04.2018. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Grčka 1
Asteras Tripolis
2:1
Apolon Smirnis
Kerkira
0:0
AEK
Ksanti
1:0
Larisa
Lamia
2:1
PAS Janjina
Levadijakos
0:1
Atromitos
Olimpijakos
4:0
Panetolikos
Panatinaikos
0:3
PAOK
Platanias
1:2
Panionios
Grčka 2
AE Karaiskakis
0:2
Aris
Aiginiakos
1:1
Anagenizi Kardicas 1904
Apolon Larisa
1:3
Doksa Drama
Apolon Pontu
0:1
OFI Krit
Ergotelis
3:0
Verija
Službeni rezultat.
Panahaiki
3:0
Aharnaikos
Službeni rezultat.
Trikala
2:1
Panseraikos
Gvatemala 1 Klausura
Antigva
2:0
Deportivo Sanarate
CSD Munisipal
4:1
Markense
Deportivo Guastatoja
1:0
Petapa
Kselahu MC
3:1
Komunikasiones
Malakateko
2:0
Deportivo Sikuinala
Sučitepekez
1:0
Koban Imperial
Holandija 1
ADO Den Hag
3:3
PSV Ajndhoven
Ajaks
3:0
AZ Alkmar
Fejenord
3:1
Sparta Roterdam
Groningen
4:0
Ekscelzior Roterdam
Herakles
2:2
Utreht
NAC Breda
3:0
Herenven
PEC Cvole
0:1
Viljem II
Vitese
5:0
Tvente
VVV Venlo
1:4
Roda
Holandija 3
ASV De Dijk
4:2
Linden
Honduras 1 Klausura Plej of
polufinale
Olimpija Tegusigalpa
0:0
Motagva
Real Espanja
0:1
Maraton
Hong Kong 1
Drims FK
2:2
Li Men
Vufu Tai Po
2:0
Gvangdžu R i F II
Hrvatska 1
Rudeš
3:2
Cibalia
Slaven Belupo
0:0
Hajduk Split
Hrvatska 2
Dinamo Zagreb II
0:2
Hajduk Split II
Indonezija 1
Mitra Kukar
3:1
Persebaja
Persela
4:1
PSMS
Perseru Serui
1:0
PSIS
Irak 1.
Al Mina
4:2
Divanija
Al Zavra
0:0
Al Bahri
Naft Misan
0:1
Al Naft
Iran 2
Aluminijum Arak
0:2
Oksin Alborz
Fajr Šepasi
6:1
Saba Kom
Gol Gohar
3:2
Šardari Mašar
Iranjavan Bušer
2:0
Sanat Mes
Koneh Be Koneh
2:1
Barg Širaz
Malavan
3:0
Šardari Tabriz
Mašin Sazi Tabriz
2:1
Baderan Teheran
Naft Masdžed Solejman
2:2
Mes Rafsanjan
Rah Ahan
0:6
Nasaji Mazandaran
Italija 1
Atalanta
3:1
Đenova
Benevento
3:3
Udineze
Bolonja
1:2
Milan
Fiorentina
3:0
Napoli
Helas Verona
1:3
Spal
Krotone
4:1
Sasuolo
Sampdorija
4:1
Kaljari
Torino
0:1
Lacio
Italija 3 B
Fano
0:0
Teramo
Feralpi Salo
4:1
Triestina
Mestre
0:4
Santarkanđelo
Ravena
1:2
Sudtirol
Renate
2:0
Fermana
Ređana
1:1
Padova
Sambenedeteze
0:1
AlbinoLefe
Vićenca
2:2
Basano Virtus 55
Italija 3 C
Akragas
0:3
Fondi
Bišelje
2:1
Kasertana
Juve Stabija
1:0
Sirakuza
Leće
1:0
Paganeze
Matera
2:1
Katanija
Rende
1:1
Fidelis Andrija
Sićula Leoncio
1:1
Ređina
Trapani
2:2
Monopoli
Virtus Frankavila
1:5
Kozenca
Izrael 1 - 2.deo
FK Ironi Ašdod
1:0
Hapoel Aškelon
Hapoel Haifa
2:2
Makabi Tel Aviv
Japan 1
Gamba Osaka
3:0
Sagan Tosu
Japan 3
Fukušima Junajted
2:0
Fudžieda MYFC
Giravanc Kitakjušu
0:1
Tespakusacu Gunma
Jokohama SCC
3:2
Rjukju
Kataler Tojama
1:4
Blaublic Akita
Jermenija 1
Pjunik
1:2
Širak
Južna Afrika 2
Džomo Kosmos
3:2
Super Igls
Hajlends Park
2:1
Blek Leopards
Kejp Taun Ol Stars
1:1
Rojal Igls
Mčača Baks
0:2
Real Kings
Pretorija Juniversiti
2:3
Stelenboš
Ričards Bej
2:1
Ubuntu Kejp Taun
Tsakuma Tsa Madzivhandila
2:1
Utongati
Vitbenk Spars
1:0
Mbombela Junajted
Južna Koreja 1 - 1.deo
Gangvon
0:0
Pohang Stilers
Inčeon Junajted
2:3
Gjeongnam
Jeonbuk Hjundai Motors
2:0
Suvon Samsung Bluvings
Južna Koreja 2
Asan Mugungva
1:2
Gvangju FK
Seul E-Land
2:1
Ansan Griners
Suvon
1:2
Dedžon Sitizen
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno