Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Copa De La Liga - Fase de clasificacion

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
26.02. (Pet) 22:15 Aldosivi-Arsenal Sarandi 2.32 3.15 3.05 1.73 2.03 (10)
26.02. (Pet) 22:15 Defensa Husticia-Patronato 1.49 3.83 6.93 1.74 2.01 (10)
27.02. (Sub) 00:30 Arg. Juniors-Velez Sarsfild 3.22 3.01 2.30 1.55 2.34 (10)
27.02. (Sub) 20:10 Banfild-Kolon 2.16 3.18 3.34 1.62 2.19 (10)
27.02. (Sub) 20:10 Taljeres-Njuels Old Bojs 2.39 3.07 3.00 1.59 2.25 (10)
27.02. (Sub) 22:20 Independiente-Himnazia La Plata 2.26 3.14 3.12 1.63 2.16 (9)
28.02. (Ned) 00:30 San Lorenco-Sentral Kordoba SdE 2.02 3.19 3.68 1.63 2.16 (9)
28.02. (Ned) 20:10 Platense-River Plata 7.53 4.37 1.39 1.93 1.79 (10)
28.02. (Ned) 22:20 Estudijantes LP-Rasing Klub 2.39 3.05 3.00 1.58 2.26 (10)
01.03. (Pon) 00:30 Boka Juniors-Sarmiento 1.40 4.30 7.53 1.86 1.86 (10)
01.03. (Pon) 22:15 Union Santa Fe-Lanus 3.12 3.24 2.17 1.73 2.01 (5)
02.03. (Uto) 00:30 Rozario Sentral-Godoj Kruz 2.47 3.21 2.72 1.74 2.00 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Zona 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kolon 2 2 0 0 5 : 0 (+5) 6
2 Banfild 2 2 0 0 4 : 0 (+4) 6
3 Estudijantes LP 2 2 0 0 4 : 1 (+3) 6
4 River Plata 2 1 0 1 4 : 2 (+2) 3
5 Platense 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
6 Godoj Kruz 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
7 San Lorenco 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
8 Sentral Kordoba SdE 2 1 0 1 2 : 4 (-2) 3
9 Rozario Sentral 2 1 0 1 2 : 4 (-2) 3
10 Aldosivi 2 0 1 1 3 : 4 (-1) 1
11 Rasing Klub 2 0 1 1 2 : 4 (-2) 1
12 Arg. Juniors 2 0 0 2 1 : 3 (-2) 0
13 Arsenal Sarandi 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kolon 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Banfild 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Estudijantes LP 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 2 : 0 3
4. River Plata 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
5. Platense 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
6. Godoj Kruz 1 0 0 1 0 : 2 0 1 1 0 0 2 : 1 3
7. San Lorenco 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 2 0
8. Sentral Kordoba SdE 1 0 0 1 0 : 3 0 1 1 0 0 2 : 1 3
9. Rozario Sentral 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 3 0
10. Aldosivi 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 1 0 2 : 2 1
11. Rasing Klub 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 0 1 0 : 2 0
12. Arg. Juniors 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 1 : 2 0
13. Arsenal Sarandi 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 1 : 2 0

Zona 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Lanus 2 2 0 0 3 : 1 (+2) 6
2 Velez Sarsfild 2 2 0 0 3 : 1 (+2) 6
3 Himnazia La Plata 2 1 1 0 5 : 2 (+3) 4
4 Boka Juniors 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
5 Defensa Husticia 2 1 0 1 4 : 4 (0) 3
6 Independiente 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
7 Taljeres 2 1 0 1 1 : 3 (-2) 3
8 Union Santa Fe 2 0 2 0 3 : 3 (0) 2
9 Atletiko Tukuman 2 0 1 1 3 : 4 (-1) 1
10 Hurakan B.Aires 2 0 1 1 3 : 4 (-1) 1
11 Sarmiento 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
12 Njuels Old Bojs 2 0 0 2 0 : 2 (-2) 0
13 Patronato 2 0 0 2 0 : 2 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Lanus 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Velez Sarsfild 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Himnazia La Plata 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 1 0 2 : 2 1
4. Boka Juniors 1 0 1 0 2 : 2 1 1 1 0 0 1 : 0 3
5. Defensa Husticia 1 1 0 0 3 : 2 3 1 0 0 1 1 : 2 0
6. Independiente 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 1 : 0 3
7. Taljeres 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 3 0
8. Union Santa Fe 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 1 0 1 : 1 1
9. Atletiko Tukuman 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 1 0 2 : 2 1
10. Hurakan B.Aires 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 2 : 3 0
11. Sarmiento 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Njuels Old Bojs 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 1 0
13. Patronato 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 1 0
Pobednik 2.dela - Kopa Libertadores
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno