Prijateljski (kl.), Club Friendly

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
16.01. (Sre) 11:00 Černo More-Černom. Balčik 1.31 4.82 7.58 2.55 1.42 (3)
16.01. (Sre) 11:00 Spartak Moskva-Lokomotiv Taškent 1.45 4.09 5.93 2.13 1.61 (9)
16.01. (Sre) 11:00 UTA Arad-Bekeščaba Elore 2.71 3.51 2.23 2.32 1.49 (6)
16.01. (Sre) 11:00 Zemplin Mihalovce-Slavoj Trebišov 1.31 5.08 6.87 3.20 1.30 (8)
16.01. (Sre) 12:00 Opava-Prostejov 1.45 4.47 5.25 2.72 1.39 (10)
16.01. (Sre) 12:00 Senica-Dukla B. Bistrica 1.48 4.43 5.05 2.51 1.44 (6)
16.01. (Sre) 12:00 Senica-MFK Banska Bistrica 1.56 4.08 4.50 2.48 1.44 (4)
16.01. (Sre) 12:00 Sered-Vac FK 1.40 4.25 6.30 2.25 1.53 (5)
16.01. (Sre) 12:00 Sered-Dunakanjar Vac 1.40 4.40 6.50 2.24 1.56 (2)
16.01. (Sre) 12:00 Škendija 79-Renova 5.60 4.35 3.50 2.06 1.64 (3)
16.01. (Sre) 12:00 Union Furstenvalde-Berlin Ankaraspor 07 3.10 3.94 1.90 3.60 1.22 (5)
16.01. (Sre) 12:00 Varnsdorf-Črudim 2.10 3.53 2.86 2.55 1.43 (9)
16.01. (Sre) 12:00 Đer ETO-Cegled 1.81 3.46 3.82 1.97 1.72 (10)
16.01. (Sre) 12:30 Horsens-Fredericija 1.73 3.47 4.30 1.91 1.78 (11)
16.01. (Sre) 12:30 Visla Krakov-Visla Sandomjež 1.09 8.50 16.50 4.45 1.16 (2)
16.01. (Sre) 13:00 Kelantan-Terenganu II 1.55 3.75 4.75 2.30 1.55 (1)
16.01. (Sre) 13:00 Skalica-Spartak Trnava 2.05 3.65 3.45 2.25 1.56 (10)
16.01. (Sre) 13:00 ViOn-MFK Dubnica 1.62 3.81 4.37 2.28 1.55 (10)
16.01. (Sre) 13:30 Gorica-Krško 1.22 5.65 9.19 3.00 1.34 (6)
16.01. (Sre) 13:30 Gorica V.G.-Krško 1.26 5.47 8.67 2.97 1.34 (3)
16.01. (Sre) 14:00 Austrija Beč-Viener Nojštat 1.33 4.98 6.80 2.97 1.33 (10)
16.01. (Sre) 14:00 Bohum-CSKA Sofija 2.51 3.75 2.30 2.43 1.45 (1)
16.01. (Sre) 14:30 Olhanense-Servet 2.73 3.51 2.18 1.95 1.73 (10)
16.01. (Sre) 14:30 Portimonense-Duizburg 1.78 3.54 3.83 2.10 1.65 (10)
16.01. (Sre) 15:00 Čonburi-Selangor 2.01 4.32 5.64 2.28 1.56 (5)
16.01. (Sre) 15:00 Lozana Sport-Beidžing Rene 1.36 4.80 6.15 2.37 1.52 (2)
16.01. (Sre) 15:00 Maribor-Sombathelj Haladaš 1.21 5.84 10.28 2.72 1.39 (10)
16.01. (Sre) 15:00 Sent Pauli 1910-Vehen Vizbaden 1.56 4.12 4.81 2.59 1.42 (10)
16.01. (Sre) 16:00 Anagenisis D.-Gornjik Zabže 7.20 4.65 1.32 2.58 1.41 (2)
16.01. (Sre) 16:00 Dukla-Sokol Živanice 1.16 6.30 11.00 3.85 1.20 (1)
16.01. (Sre) 16:00 Slovan Bratislava-Sigma Olomouc 1.74 3.87 3.76 2.61 1.42 (11)
16.01. (Sre) 16:00 Triglav-Roltek Dob 1.42 4.58 5.66 3.11 1.30 (5)
16.01. (Sre) 17:00 Oldenburg-Sportfrojnde Lote 3.28 3.54 1.94 2.30 1.53 (9)
16.01. (Sre) 17:35 Mardu Starbunker-Nome Kalju 14.50 7.60 1.10 3.65 1.21 (2)
16.01. (Sre) 18:00 Firstenfeld-TSV Hartberg 26.00 11.00 1.01 6.75 1.06 (1)
16.01. (Sre) 18:00 Fortuna Keln-Boner SK 1.45 4.22 5.79 2.34 1.52 (9)
16.01. (Sre) 18:00 Šalke 04 II-Švarc-Vajs Esen 1.13 6.90 12.00 3.85 1.20 (1)
16.01. (Sre) 18:30 Krins-Šam 1.66 3.73 4.12 2.30 1.52 (6)
16.01. (Sre) 19:00 Angostura-Aragva 2.83 3.25 2.51 1.94 1.74 (3)
16.01. (Sre) 19:00 Leiknir-IR Rejkjavik 1.54 4.03 4.87 2.43 1.47 (10)
16.01. (Sre) 19:30 Kukuta Deportivo-KD Lara 2.59 3.01 2.56 1.68 2.01 (6)
16.01. (Sre) 19:30 Sent Meris-Kork Siti 13.00 7.30 1.11 3.60 1.23 (1)
16.01. (Sre) 21:00 Fjolnir-Valur 6.62 5.09 1.32 2.73 1.38 (9)
16.01. (Sre) 22:30 Deportivo Tačira-Alijanca Petrolera 2.24 3.05 3.01 1.69 2.00 (7)
17.01. (Čet) 00:00 Zamora Barinas-Ljaneros 1.56 3.70 5.10 1.92 1.72 (1)
17.01. (Čet) 01:10 Boka Juniors-Union Santa Fe 1.76 3.36 4.46 1.67 2.06 (7)
17.01. (Čet) 12:00 Tatran-Banjik Ostrava 10.00 7.00 1.15 3.35 1.25 (1)
17.01. (Čet) 15:00 Bazel-Puškaš Akademija 1.63 4.35 3.90 2.35 1.48 (1)
18.01. (Pet) 00:00 Santa Fe-Atletiko Nasional 2.70 2.67 2.87 1.34 3.13 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno