Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Prijateljski (kl.), Club Friendly

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.07. (Sub) 08:00 Al Ain-UCAM Mursija 2.22 3.40 2.85 2.24 1.52 (1)
24.07. (Sub) 08:00 Čelaul-Foresta Sućeava 2.40 3.68 2.40 2.45 1.48 (3)
24.07. (Sub) 08:00 Espanjol-Rajo Valjekano 1.55 3.81 5.19 2.11 1.63 (5)
24.07. (Sub) 08:00 FCSB-Farul 1.52 4.50 4.75 2.70 1.41 (1)
24.07. (Sub) 08:00 GKS Tihi-GKS 1962 Jastrzebje 1.97 3.30 3.50 1.84 1.84 (3)
24.07. (Sub) 08:00 Hetafe-Atromitos 1.11 7.22 15.17 3.48 1.25 (3)
24.07. (Sub) 08:00 Vitese-Lomel SK 1.58 4.18 4.53 2.73 1.38 (2)
24.07. (Sub) 08:00 Vranov-Snina 1.83 4.00 3.20 3.70 1.23 (2)
24.07. (Sub) 08:30 Stal Režov-Siarka Tarnobržeg 1.45 4.23 5.52 2.62 1.42 (3)
24.07. (Sub) 09:00 Olimpija Grudžadž-Elana Torun 1.90 3.55 3.40 2.29 1.54 (3)
24.07. (Sub) 09:00 Pakš-Budafok 1.37 5.00 5.80 3.45 1.22 (1)
24.07. (Sub) 09:30 Amorebieta-UD Logronjes 2.46 3.10 2.70 1.68 1.97 (1)
24.07. (Sub) 10:00 B 93-FA 2000 1.70 3.95 3.85 2.60 1.39 (1)
24.07. (Sub) 10:00 Bronshoj-Roskilde 2.70 3.75 2.15 2.70 1.36 (1)
24.07. (Sub) 10:00 KKS Kališ-Hojničanka 3.00 3.60 2.05 2.26 1.52 (1)
24.07. (Sub) 11:00 Herakles-NEC Nijmegen 1.76 3.90 3.68 2.60 1.42 (2)
24.07. (Sub) 11:30 Bromli-Ebsflit Junajted 2.07 3.44 3.05 2.27 1.54 (4)
24.07. (Sub) 12:00 ADO Den Hag-Tvente 3.92 4.07 1.66 3.03 1.33 (3)
24.07. (Sub) 12:00 Bedford Taun-Veldstoun 6.43 4.83 1.34 3.01 1.32 (3)
24.07. (Sub) 12:00 De Grafšap-Telstar 1.40 4.58 5.80 2.93 1.34 (3)
24.07. (Sub) 12:00 Limington-Forest Grin R. 4.56 3.93 1.59 2.40 1.49 (4)
24.07. (Sub) 12:30 PEC Cvole-Kambur 2.71 3.53 2.24 2.33 1.52 (4)
24.07. (Sub) 13:00 Atlas Delmenhorst-Bremer SV 2.02 3.90 2.95 2.95 1.35 (1)
24.07. (Sub) 13:00 Čorli-Dorking Vonderers 2.39 3.71 2.40 2.65 1.41 (4)
24.07. (Sub) 13:00 Kliftonvil-Njuri Siti 1.27 5.15 8.73 2.46 1.46 (4)
24.07. (Sub) 13:30 Borusija MG-Mec 1.88 3.65 3.40 2.25 1.52 (1)
24.07. (Sub) 13:30 Torino-Bohum 2.17 3.21 3.01 2.06 1.66 (4)
24.07. (Sub) 14:00 Barton Albion-Lester Siti 6.91 4.64 1.35 2.35 1.51 (5)
24.07. (Sub) 14:00 Basford Junajted-Lik Taun 1.94 3.60 3.35 2.25 1.57 (1)
24.07. (Sub) 14:00 Bat Siti-Gloster Siti 2.63 3.38 2.32 2.30 1.52 (3)
24.07. (Sub) 14:00 Berou-Bolton Vond. 3.41 3.38 1.94 2.07 1.65 (4)
24.07. (Sub) 14:00 Bradford Siti-Blekburn Rovers 4.14 3.48 1.75 2.02 1.68 (4)
24.07. (Sub) 14:00 Bristol Rovers-Svonsi Siti 4.40 3.79 1.65 2.25 1.55 (4)
24.07. (Sub) 14:00 Čeltnem Taun-Koventri Siti 3.12 3.15 2.14 1.95 1.75 (3)
24.07. (Sub) 14:00 Fajld-Ročdejl 4.32 3.72 1.66 2.25 1.56 (3)
24.07. (Sub) 14:00 From Taun-Jejt Taun 3.05 3.75 2.02 2.62 1.43 (1)
24.07. (Sub) 14:00 Hajd Junajted-Bradford Park Avenju 2.95 3.55 2.15 2.38 1.51 (1)
24.07. (Sub) 14:00 Heringej Boro-Oksford Siti 3.65 3.80 1.81 2.45 1.48 (1)
24.07. (Sub) 14:00 Ipsvič Taun-Kristal Palas 3.88 3.49 1.80 2.15 1.60 (4)
24.07. (Sub) 14:00 Ist Tarok Junajted-Konkord Rendžers 3.70 4.10 1.73 2.95 1.35 (1)
24.07. (Sub) 14:00 Istburn Boro-Kingstonian 1.94 3.80 3.20 2.70 1.41 (1)
24.07. (Sub) 14:00 Karlajl Junajted-Blekpul 3.52 3.32 1.93 2.06 1.67 (3)
24.07. (Sub) 14:00 Kolčester Jun.-Gilingem 2.75 3.15 2.37 2.00 1.71 (3)
24.07. (Sub) 14:00 Kru Aleksandra-Notingem Forest 3.68 3.30 1.90 1.95 1.75 (3)
24.07. (Sub) 14:00 Krusaders-H i V Velders 1.16 6.90 13.00 3.00 1.33 (1)
24.07. (Sub) 14:00 Kvins Park R.-Mančester Jun. 3.79 3.69 1.76 2.32 1.52 (4)
24.07. (Sub) 14:00 Luton Taun-Portsmaut 1.94 3.32 3.47 2.06 1.67 (3)
24.07. (Sub) 14:00 Mejdenhed Jun.-Lejton Orijent 4.00 3.65 1.73 2.25 1.56 (3)
24.07. (Sub) 14:00 Nortempton Taun-Birmingem Siti 3.70 3.45 1.89 2.07 1.67 (1)
24.07. (Sub) 14:00 Oldam Atletik-Barnli 5.94 3.99 1.47 2.16 1.60 (4)
24.07. (Sub) 14:00 Rašal Olimpik-Staford Rendžers 1.73 3.70 3.92 2.38 1.50 (3)
24.07. (Sub) 14:00 Redklif-Čester FK 3.75 3.89 1.73 2.64 1.41 (4)
24.07. (Sub) 14:00 Salford Siti-Derbi Kaunti 3.15 3.25 2.15 1.95 1.76 (1)
24.07. (Sub) 14:00 Seltik-Vest Hem Jun. 3.65 3.85 1.76 2.06 1.62 (1)
24.07. (Sub) 14:00 Stalibridž Seltik-Kurzon Ešton 4.97 4.18 1.51 2.78 1.38 (3)
24.07. (Sub) 14:00 Stouk Siti-Aston Vila 2.65 3.19 2.45 1.95 1.73 (4)
24.07. (Sub) 14:00 Stratford Taun-Jeovil Taun 5.95 4.43 1.41 2.78 1.38 (3)
24.07. (Sub) 14:00 Telford Junajted-Nots Kaunti 3.90 3.66 1.74 2.30 1.53 (4)
24.07. (Sub) 14:00 Union Berlin-Nica 2.50 3.38 2.55 2.18 1.58 (2)
24.07. (Sub) 14:00 Ver-Rojston Taun 4.52 4.02 1.58 2.70 1.40 (3)
24.07. (Sub) 14:00 Vićenca-Kaljari 4.05 3.51 1.75 2.11 1.63 (4)
24.07. (Sub) 14:00 Vorington Taun-Tranmer Rovers 7.90 4.98 1.29 2.93 1.34 (3)
24.07. (Sub) 14:00 Votford-Vest Bromvič A. 1.93 3.31 3.56 1.96 1.73 (4)
24.07. (Sub) 14:30 Bajern Minhen-Ajaks 2.64 3.55 2.28 2.68 1.40 (4)
24.07. (Sub) 14:30 Bolonja-Feralpi Salo 1.21 5.30 11.00 2.38 1.50 (3)
24.07. (Sub) 15:00 Keln-07 Elversberg 1.20 6.00 11.00 2.80 1.38 (1)
24.07. (Sub) 15:00 Lorien-Žirondins Bordo 2.60 3.21 2.47 2.00 1.70 (4)
24.07. (Sub) 15:00 Miedž Legnica-Črobri Glogov 2.02 3.55 3.20 2.20 1.59 (1)
24.07. (Sub) 15:00 Milan-Modena 1.19 6.20 10.00 3.00 1.30 (1)
24.07. (Sub) 15:00 Piza-Kremoneze 2.52 3.21 2.53 1.85 1.82 (4)
24.07. (Sub) 15:00 Rapersvil-Jona-JF Juventus 1.72 4.00 3.70 2.80 1.33 (1)
24.07. (Sub) 15:00 Viener Viktorija-Štadlau 1.44 4.63 5.15 3.48 1.26 (3)
24.07. (Sub) 15:00 Volfsburg-Monako 2.41 4.10 2.27 2.55 1.39 (1)
24.07. (Sub) 15:30 Breša-Renate 1.51 3.98 5.30 2.25 1.56 (3)
24.07. (Sub) 15:30 Napoli-Pro Verćeli 1.17 6.60 11.20 2.88 1.34 (2)
24.07. (Sub) 16:00 Juventus-Ćezena 1.09 8.50 18.00 3.00 1.33 (1)
24.07. (Sub) 16:00 Le Man-Versaj 78 1.25 5.15 9.05 2.45 1.48 (3)
24.07. (Sub) 16:00 Levante-Ren 2.96 3.15 2.24 1.90 1.78 (4)
24.07. (Sub) 16:00 Saton Junajted-Alderšot Taun 1.65 3.66 4.48 2.07 1.65 (4)
24.07. (Sub) 16:00 Sent Etjen-Klermon Fut 2.21 3.28 2.93 2.09 1.64 (4)
24.07. (Sub) 16:30 Rendžers-Brajton i Houv A. 2.17 3.20 3.02 2.07 1.66 (3)
24.07. (Sub) 17:00 Barselona-Đirona 1.36 4.73 6.30 2.62 1.41 (4)
24.07. (Sub) 17:00 Betis-Vulverhempton 2.40 3.45 2.55 2.36 1.47 (1)
24.07. (Sub) 17:00 Pari Sen Žermen-Đenova 1.73 3.85 3.85 2.40 1.45 (1)
24.07. (Sub) 17:00 Real Sosijedad-Alaves 1.51 4.13 5.05 2.46 1.46 (4)
24.07. (Sub) 17:00 Valensija-Kartagena 1.32 4.80 7.40 2.26 1.51 (1)
24.07. (Sub) 17:30 Rekreativo Huelva-Betis B 2.89 3.45 2.13 2.45 1.48 (3)
24.07. (Sub) 18:00 Almansa-Albasete Balompi 8.54 5.08 1.27 2.46 1.46 (4)
24.07. (Sub) 18:00 Badahoz-Benfika B 2.63 3.35 2.36 2.25 1.56 (3)
24.07. (Sub) 18:30 Algeciras-Kadiz 6.71 4.93 1.33 2.94 1.34 (4)
24.07. (Sub) 19:00 Elče-Saragosa 2.05 3.54 3.00 2.36 1.50 (4)
24.07. (Sub) 19:00 Sporting Braga-Pasoš Fereira 1.38 4.50 6.47 2.54 1.44 (4)
24.07. (Sub) 20:30 Ekstremadura-Porto B 2.43 3.50 2.49 2.26 1.51 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno