Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kipar, Second Division

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
30.10. (Pet) 16:00 Aris Limasol-Alki 1.62 3.32 5.36 1.73 1.94 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Otelo Atinou 8 5 2 1 15 : 7 (+8) 17
2 Aris Limasol 8 4 4 0 11 : 7 (+4) 16
3 PAEEK 8 5 1 2 9 : 5 (+4) 16
4 Aja Napa 8 3 4 1 14 : 9 (+5) 13
5 Omonia Psevda 8 4 1 3 14 : 9 (+5) 13
6 Onsilos Sotira 8 3 4 1 12 : 8 (+4) 13
7 Akritas Hlorakas 8 3 3 2 5 : 5 (0) 12
8 AE Zakaki 8 3 2 3 10 : 7 (+3) 11
9 Anagenisis D. 8 3 2 3 14 : 12 (+2) 11
10 Kouris Erimis 8 2 4 2 14 : 13 (+1) 10
11 Alki 8 2 4 2 9 : 9 (0) 10
12 Ahironas Liopetriou 8 2 3 3 7 : 9 (-2) 9
13 Digenis Akritas 8 2 2 4 7 : 11 (-4) 8
14 Omonija Aradipou 8 2 2 4 7 : 11 (-4) 8
15 Ipsonas 8 2 2 4 6 : 13 (-7) 8
16 THOI Lakatamias 8 1 3 4 6 : 10 (-4) 6
17 PO Ksilotumbu 8 1 3 4 4 : 10 (-6) 6
18 ASIL Lusi 8 1 2 5 4 : 13 (-9) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Otelo Atinou 3 2 0 1 6 : 3 6 5 3 2 0 9 : 4 11
2. Aris Limasol 3 2 1 0 4 : 2 7 5 2 3 0 7 : 5 9
3. PAEEK 4 3 0 1 7 : 4 9 4 2 1 1 2 : 1 7
4. Aja Napa 4 1 2 1 5 : 5 5 4 2 2 0 9 : 4 8
5. Omonia Psevda 4 1 1 2 5 : 5 4 4 3 0 1 9 : 4 9
6. Onsilos Sotira 4 2 2 0 6 : 3 8 4 1 2 1 6 : 5 5
7. Akritas Hlorakas 4 1 2 1 3 : 2 5 4 2 1 1 2 : 3 7
8. AE Zakaki 5 3 0 2 7 : 3 9 3 0 2 1 3 : 4 2
9. Anagenisis D. 4 2 1 1 8 : 5 7 4 1 1 2 6 : 7 4
10. Kouris Erimis 5 2 2 1 11 : 9 8 3 0 2 1 3 : 4 2
11. Alki 4 1 1 2 4 : 7 4 4 1 3 0 5 : 2 6
12. Ahironas Liopetriou 4 1 3 0 5 : 3 6 4 1 0 3 2 : 6 3
13. Digenis Akritas 5 2 2 1 5 : 4 8 3 0 0 3 2 : 7 0
14. Omonija Aradipou 4 2 1 1 5 : 2 7 4 0 1 3 2 : 9 1
15. Ipsonas 3 1 1 1 3 : 3 4 5 1 1 3 3 : 10 4
16. THOI Lakatamias 4 0 2 2 2 : 6 2 4 1 1 2 4 : 4 4
17. PO Ksilotumbu 3 0 1 2 0 : 4 1 5 1 2 2 4 : 6 5
18. ASIL Lusi 5 1 2 2 4 : 8 5 3 0 0 3 0 : 5 0
18+ igrajte odgovorno