Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Japan, Meiji Yasuda J3 League

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.09. (Pet) 10:00 Serezo Osaka U-23-Kataler Tojama 6.32 4.09 1.43 2.13 1.63 (9)
19.09. (Sub) 04:30 Kamatamare Sanuki-Ivate Grulja Morioka 2.14 3.10 3.20 1.72 1.99 (9)
19.09. (Sub) 06:00 Azul Klaro Numacu-Fukušima Junajted 2.14 3.18 3.14 1.85 1.84 (9)
19.09. (Sub) 06:00 Blaublic Akita-Gainare Totori 1.81 3.31 4.02 1.76 1.93 (9)
19.09. (Sub) 06:00 Fudžieda MYFC-Roaso Kumamoto 2.41 3.06 2.75 1.72 1.99 (9)
19.09. (Sub) 08:00 Sagamihara-Imabari 2.36 2.94 2.93 1.57 2.22 (9)
19.09. (Sub) 09:00 Gamba Osaka U23-Vanraure Hačinohe 2.46 3.30 2.54 2.00 1.71 (9)
19.09. (Sub) 10:00 Gifu-Nagano Parseiro 2.05 3.17 3.36 1.76 1.94 (9)
19.09. (Sub) 10:00 Kagošima Junajted-Jokohama SCC 1.59 3.81 4.76 2.18 1.60 (9)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Blaublic Akita 14 11 3 0 23 : 4 (+19) 36
2 Roaso Kumamoto 15 10 2 3 30 : 17 (+13) 32
3 Gainare Totori 15 9 3 3 22 : 13 (+9) 30
4 Nagano Parseiro 15 7 5 3 25 : 15 (+10) 26
5 Kagošima Junajted 15 8 2 5 27 : 20 (+7) 26
6 Fudžieda MYFC 15 8 2 5 29 : 25 (+4) 26
7 Gifu 14 7 4 3 24 : 15 (+9) 25
8 Kataler Tojama 14 7 3 4 25 : 15 (+10) 24
9 Sagamihara 15 6 4 5 18 : 22 (-4) 22
10 Imabari 15 5 6 4 13 : 11 (+2) 21
11 Jokohama SCC 15 3 6 6 23 : 29 (-6) 15
12 Vanraure Hačinohe 14 4 3 7 16 : 22 (-6) 15
13 Gamba Osaka U23 15 4 3 8 22 : 29 (-7) 15
14 Azul Klaro Numacu 15 4 2 9 13 : 22 (-9) 14
15 Ivate Grulja Morioka 15 4 2 9 15 : 29 (-14) 14
16 Fukušima Junajted 15 3 3 9 19 : 29 (-10) 12
17 Kamatamare Sanuki 15 1 5 9 14 : 25 (-11) 8
18 Serezo Osaka U-23 15 1 4 10 11 : 27 (-16) 7
U-23 timovi ne mogu se plasirati u 2.ligu.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Blaublic Akita 7 5 2 0 12 : 4 17 7 6 1 0 11 : 0 19
2. Roaso Kumamoto 9 6 2 1 20 : 11 20 6 4 0 2 10 : 6 12
3. Gainare Totori 8 6 1 1 14 : 6 19 7 3 2 2 8 : 7 11
4. Nagano Parseiro 7 5 0 2 14 : 7 15 8 2 5 1 11 : 8 11
5. Kagošima Junajted 7 4 1 2 9 : 10 13 8 4 1 3 18 : 10 13
6. Fudžieda MYFC 7 5 0 2 16 : 11 15 8 3 2 3 13 : 14 11
7. Gifu 6 3 3 0 9 : 4 12 8 4 1 3 15 : 11 13
8. Kataler Tojama 7 3 1 3 10 : 6 10 7 4 2 1 15 : 9 14
9. Sagamihara 8 4 3 1 12 : 8 15 7 2 1 4 6 : 14 7
10. Imabari 8 1 4 3 5 : 9 7 7 4 2 1 8 : 2 14
11. Jokohama SCC 8 2 3 3 14 : 15 9 7 1 3 3 9 : 14 6
12. Vanraure Hačinohe 8 3 1 4 9 : 12 10 6 1 2 3 7 : 10 5
13. Gamba Osaka U23 7 2 1 4 9 : 13 7 8 2 2 4 13 : 16 8
14. Azul Klaro Numacu 6 1 2 3 4 : 8 5 9 3 0 6 9 : 14 9
15. Ivate Grulja Morioka 8 2 0 6 9 : 20 6 7 2 2 3 6 : 9 8
16. Fukušima Junajted 8 2 3 3 13 : 15 9 7 1 0 6 6 : 14 3
17. Kamatamare Sanuki 7 0 2 5 4 : 11 2 8 1 3 4 10 : 14 6
18. Serezo Osaka U-23 7 1 2 4 5 : 11 5 8 0 2 6 6 : 16 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno