Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Paragvaj, Copa TIGO-Vision Banco - Torneo Apertura

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
15.05. (Sub) 21:45 Sol de Amerika-Sportivo Lukenjo 2.18 3.13 3.14 1.73 1.99 (10)
16.05. (Ned) 00:00 12 de Oktobre-Guairenja 2.64 2.94 2.67 1.62 2.16 (10)
16.05. (Ned) 21:45 River Plata Asuns.-Sero Portenjo 4.43 3.39 1.75 1.88 1.82 (5)
17.05. (Pon) 00:00 Gvarani Asunsion-Libertad 3.38 3.23 2.05 1.82 1.88 (5)
17.05. (Pon) 22:00 Nasional Asuns.-Olimpija Asuns. 2.82 3.38 2.26 2.01 1.71 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Libertad 15 10 2 3 26 : 11 (+15) 32
2 Olimpija Asuns. 15 8 3 4 27 : 19 (+8) 27
3 Sero Portenjo 15 8 3 4 23 : 18 (+5) 27
4 Nasional Asuns. 15 7 5 3 22 : 15 (+7) 26
5 Guairenja 15 6 5 4 19 : 13 (+6) 23
6 Gvarani Asunsion 15 6 3 6 21 : 21 (0) 21
7 12 de Oktobre 15 4 5 6 16 : 22 (-6) 17
8 Sportivo Lukenjo 15 4 3 8 15 : 22 (-7) 15
9 Sol de Amerika 15 2 4 9 16 : 25 (-9) 10
10 River Plata Asuns. 15 1 5 9 10 : 29 (-19) 8
Prvak Aperture i prvak Klausure - Kopa Libertadores
2 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores
Pobednik Kupa i 3 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na kraju Klausure na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Libertad 8 5 2 1 13 : 7 17 7 5 0 2 13 : 4 15
2. Olimpija Asuns. 8 3 3 2 15 : 12 12 7 5 0 2 12 : 7 15
3. Sero Portenjo 8 5 2 1 13 : 8 17 7 3 1 3 10 : 10 10
4. Nasional Asuns. 7 4 1 2 8 : 7 13 8 3 4 1 14 : 8 13
5. Guairenja 8 3 3 2 8 : 5 12 7 3 2 2 11 : 8 11
6. Gvarani Asunsion 7 3 1 3 8 : 10 10 8 3 2 3 13 : 11 11
7. 12 de Oktobre 7 2 2 3 6 : 13 8 8 2 3 3 10 : 9 9
8. Sportivo Lukenjo 8 3 3 2 14 : 13 12 7 1 0 6 1 : 9 3
9. Sol de Amerika 7 0 1 6 4 : 16 1 8 2 3 3 12 : 9 9
10. River Plata Asuns. 7 1 1 5 3 : 12 4 8 0 4 4 7 : 17 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno