Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Paragvaj, Copa TIGO-Vision Banco - Torneo Clausura

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.10. (Sub) 21:00 River Plata Asuns.-Sol de Amerika 2.46 3.13 2.70 1.85 1.86 (10)
23.10. (Sub) 23:15 Sportivo Lukenjo-12 de Oktobre 2.32 3.15 2.88 1.87 1.84 (10)
24.10. (Ned) 21:00 Olimpija Asuns.-Gvarani Asunsion 2.57 3.17 2.56 2.00 1.72 (8)
24.10. (Ned) 23:15 Libertad-Nasional Asuns. 1.96 3.25 3.56 1.82 1.89 (8)
25.10. (Pon) 21:30 Guairenja-Sero Portenjo 3.11 2.99 2.25 1.65 2.11 (8)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Za opstanak Zbirna tabela


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gvarani Asunsion 12 7 4 1 29 : 11 (+18) 25
2 Sero Portenjo 12 6 4 2 13 : 5 (+8) 22
3 Sportivo Lukenjo 12 5 3 4 13 : 18 (-5) 18
4 Sol de Amerika 12 4 4 4 13 : 18 (-5) 16
5 Nasional Asuns. 12 3 6 3 12 : 12 (0) 15
6 River Plata Asuns. 12 4 3 5 13 : 16 (-3) 15
7 Libertad 12 3 5 4 18 : 15 (+3) 14
8 12 de Oktobre 12 3 4 5 15 : 20 (-5) 13
9 Guairenja 12 3 3 6 10 : 15 (-5) 12
10 Olimpija Asuns. 12 4 0 8 14 : 20 (-6) 12
Libertad (prvak Aperture) i prvak Klausure - Kopa Libertadores
2 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores
Sledeća 4 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gvarani Asunsion 6 4 2 0 16 : 5 14 6 3 2 1 13 : 6 11
2. Sero Portenjo 6 2 2 2 5 : 4 8 6 4 2 0 8 : 1 14
3. Sportivo Lukenjo 6 2 2 2 8 : 10 8 6 3 1 2 5 : 8 10
4. Sol de Amerika 6 3 0 3 6 : 9 9 6 1 4 1 7 : 9 7
5. Nasional Asuns. 6 1 4 1 4 : 5 7 6 2 2 2 8 : 7 8
6. River Plata Asuns. 6 1 2 3 4 : 9 5 6 3 1 2 9 : 7 10
7. Libertad 6 1 3 2 9 : 9 6 6 2 2 2 9 : 6 8
8. 12 de Oktobre 6 0 2 4 6 : 11 2 6 3 2 1 9 : 9 11
9. Guairenja 6 1 1 4 5 : 9 4 6 2 2 2 5 : 6 8
10. Olimpija Asuns. 6 0 0 6 3 : 13 0 6 4 0 2 11 : 7 12
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno