Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Casa Liga I - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.10. (Pet) 14:30 Krajova 1948-Gaz Metan M. 2.27 2.82 3.67 1.36 2.98 (10)
22.10. (Pet) 17:30 Čindia Targovište-KSU Krajova 5.07 3.20 1.79 1.45 2.61 (10)
23.10. (Sub) 12:00 Voluntari-Arđeš Pitešti 2.41 2.92 3.19 1.40 2.80 (10)
23.10. (Sub) 14:30 Mioveni-Botošani 3.38 2.97 2.28 1.46 2.55 (10)
23.10. (Sub) 17:30 Dinamo Bukurešt-Rapid Bukurešt 3.67 3.19 2.06 1.62 2.19 (10)
24.10. (Ned) 17:30 Farul-FCSB 2.38 3.12 3.03 1.64 2.14 (10)
25.10. (Pon) 14:30 Akademika Klinćeni-UTA Arad 3.87 3.10 2.04 1.51 2.43 (10)
25.10. (Pon) 17:30 CFR 1907 Kluž-Sepsi OSK 1.76 3.36 4.92 1.51 2.44 (10)
29.10. (Pet) 17:30 Botošani-Farul 2.61 3.05 2.81 1.61 2.23 (3)
30.10. (Sub) 16:00 KSU Krajova-Mioveni 1.49 3.92 7.05 1.68 2.10 (3)
30.10. (Sub) 18:30 CFR 1907 Kluž-Voluntari 1.53 3.65 7.13 1.49 2.47 (3)
31.10. (Ned) 13:00 Gaz Metan M.-Akademika Klinćeni 1.95 3.25 4.08 1.54 2.35 (3)
31.10. (Ned) 15:30 Sepsi OSK-Dinamo Bukurešt 1.65 3.65 5.35 1.72 2.03 (3)
31.10. (Ned) 18:30 FCSB-Arđeš Pitešti 1.54 3.90 6.00 1.77 1.93 (1)
01.11. (Pon) 15:30 UTA Arad-Čindia Targovište 2.12 3.10 3.65 1.46 2.50 (1)
01.11. (Pon) 17:30 Rapid Bukurešt-Krajova 1948 1.89 3.20 4.40 1.46 2.50 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 CFR 1907 Kluž 12 10 0 2 17 : 8 (+9) 30
2 FCSB 12 7 3 2 23 : 11 (+12) 24
3 Voluntari 12 8 0 4 17 : 13 (+4) 24
4 Botošani 12 6 5 1 12 : 8 (+4) 23
5 KSU Krajova 12 7 1 4 22 : 10 (+12) 22
6 Rapid Bukurešt 12 6 3 3 15 : 9 (+6) 21
7 UTA Arad 12 5 5 2 12 : 8 (+4) 20
8 Arđeš Pitešti 12 5 3 4 10 : 7 (+3) 18
9 Farul 12 5 3 4 15 : 8 (+7) 18
10 Čindia Targovište 12 3 5 4 8 : 8 (0) 14
11 Gaz Metan M. 12 3 2 7 10 : 15 (-5) 11
12 Mioveni 12 3 2 7 6 : 16 (-10) 11
13 Sepsi OSK 12 1 7 4 10 : 13 (-3) 10
14 Krajova 1948 12 2 3 7 8 : 14 (-6) 9
15 Dinamo Bukurešt 12 2 1 9 10 : 28 (-18) 7
16 Akademika Klinćeni 12 0 3 9 9 : 28 (-19) 3
1. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. CFR 1907 Kluž 6 6 0 0 12 : 4 18 6 4 0 2 5 : 4 12
2. FCSB 6 5 1 0 19 : 5 16 6 2 2 2 4 : 6 8
3. Voluntari 6 5 0 1 10 : 3 15 6 3 0 3 7 : 10 9
4. Botošani 6 2 3 1 4 : 4 9 6 4 2 0 8 : 4 14
5. KSU Krajova 7 5 1 1 17 : 3 16 5 2 0 3 5 : 7 6
6. Rapid Bukurešt 7 3 1 3 6 : 5 10 5 3 2 0 9 : 4 11
7. UTA Arad 7 3 3 1 7 : 4 12 5 2 2 1 5 : 4 8
8. Arđeš Pitešti 6 2 1 3 3 : 4 7 6 3 2 1 7 : 3 11
9. Farul 5 5 0 0 13 : 1 15 7 0 3 4 2 : 7 3
10. Čindia Targovište 5 2 2 1 6 : 4 8 7 1 3 3 2 : 4 6
11. Gaz Metan M. 7 2 2 3 6 : 7 8 5 1 0 4 4 : 8 3
12. Mioveni 5 1 1 3 1 : 4 4 7 2 1 4 5 : 12 7
13. Sepsi OSK 7 1 3 3 7 : 9 6 5 0 4 1 3 : 4 4
14. Krajova 1948 5 1 2 2 2 : 4 5 7 1 1 5 6 : 10 4
15. Dinamo Bukurešt 6 2 1 3 9 : 10 7 6 0 0 6 1 : 18 0
16. Akademika Klinćeni 5 0 2 3 4 : 7 2 7 0 1 6 5 : 21 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno