Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Superliga - Part 2

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.04. (Uto) 14:00 Voluntari-Krajova 1948 2.26 3.14 3.13 1.72 2.04 (12)
23.04. (Uto) 16:30 Botošani-Dinamo Bukurešt 2.35 3.00 3.11 1.57 2.29 (12)
24.04. (Sre) 13:45 Univerzitatea Kluž-Politehnika Jaši 1.88 3.31 4.07 1.63 2.16 (12)
24.04. (Sre) 16:00 Farul-Rapid Bukurešt 2.59 3.25 2.62 1.88 1.85 (12)
24.04. (Sre) 18:45 Sepsi OSK-FCSB 3.17 3.26 2.20 1.78 1.95 (12)
25.04. (Čet) 13:45 UTA Arad-Ocelul 2.31 3.00 3.20 1.52 2.40 (12)
25.04. (Čet) 16:00 Hermanštad-Petrolul Ploešti 1.94 3.11 4.12 1.48 2.50 (12)
25.04. (Čet) 18:45 KSU Krajova-CFR 1907 Kluž 2.37 3.24 2.89 1.80 1.93 (12)
26.04. (Pet) 17:00 Dinamo Bukurešt-Voluntari 2.19 3.05 3.30 1.62 2.15 (2)
27.04. (Sub) 14:30 Krajova 1948-Univerzitatea Kluž 2.47 3.09 2.87 1.70 2.04 (3)
28.04. (Ned) 10:30 Ocelul-Hermanštad 2.31 2.95 3.15 1.51 2.39 (2)
28.04. (Ned) 15:15 Politehnika Jaši-UTA Arad 2.50 2.95 2.82 1.52 2.35 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 FCSB 5 4 1 0 8 : 3 (+5) 45
2 KSU Krajova 5 3 0 2 8 : 7 (+1) 34
3 Farul 5 3 1 1 10 : 5 (+5) 32
4 CFR 1907 Kluž 5 1 1 3 7 : 10 (-3) 31
5 Rapid Bukurešt 5 0 1 4 5 : 11 (-6) 29
6 Sepsi OSK 5 1 2 2 5 : 7 (-2) 27
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. FCSB 3 2 1 0 6 : 3 7 2 2 0 0 2 : 0 6
2. KSU Krajova 2 1 0 1 3 : 3 3 3 2 0 1 5 : 4 6
3. Farul 2 1 0 1 5 : 2 3 3 2 1 0 5 : 3 7
4. CFR 1907 Kluž 2 0 0 2 1 : 3 0 3 1 1 1 6 : 7 4
5. Rapid Bukurešt 3 0 0 3 2 : 7 0 2 0 1 1 3 : 4 1
6. Sepsi OSK 3 0 2 1 3 : 5 2 2 1 0 1 2 : 2 3

Plej aut

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ocelul 5 4 1 0 6 : 2 (+4) 30
2 Hermanštad 5 2 2 1 8 : 4 (+4) 28
3 UTA Arad 5 2 2 1 7 : 7 (0) 28
4 Univerzitatea Kluž 5 1 2 2 5 : 4 (+1) 26
5 Petrolul Ploešti 5 2 2 1 5 : 7 (-2) 26
6 Voluntari 5 2 1 2 10 : 8 (+2) 21
7 Politehnika Jaši 5 1 1 3 4 : 5 (-1) 21
8 Dinamo Bukurešt 5 1 2 2 3 : 6 (-3) 20
9 Botošani 5 2 1 2 7 : 7 (0) 18
10 Krajova 1948 5 0 2 3 3 : 8 (-5) 18
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ocelul 3 3 0 0 3 : 0 9 2 1 1 0 3 : 2 4
2. Hermanštad 3 1 2 0 5 : 2 5 2 1 0 1 3 : 2 3
3. UTA Arad 3 2 0 1 6 : 6 6 2 0 2 0 1 : 1 2
4. Univerzitatea Kluž 3 1 1 1 4 : 2 4 2 0 1 1 1 : 2 1
5. Petrolul Ploešti 3 1 1 1 2 : 5 4 2 1 1 0 3 : 2 4
6. Voluntari 2 1 1 0 2 : 1 4 3 1 0 2 8 : 7 3
7. Politehnika Jaši 2 1 1 0 3 : 1 4 3 0 0 3 1 : 4 0
8. Dinamo Bukurešt 2 1 1 0 2 : 1 4 3 0 1 2 1 : 5 1
9. Botošani 2 2 0 0 6 : 2 6 3 0 1 2 1 : 5 1
10. Krajova 1948 2 0 1 1 2 : 3 1 3 0 1 2 1 : 5 1
U tabele je uračunato i pola bodova iz 1.dela.

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. mesto i pobednik Plej ofa za Ligu Konferencija Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno