Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Superliga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.02. (Pet) 15:00 Hermanštad-Krajova 1948 2.08 3.18 3.61 1.57 2.29 (11)
23.02. (Pet) 18:00 CFR 1907 Kluž-Dinamo Bukurešt 1.43 4.20 7.19 1.82 1.90 (11)
24.02. (Sub) 12:00 UTA Arad-Petrolul Ploešti 2.23 3.10 3.30 1.57 2.28 (10)
24.02. (Sub) 15:00 Farul-Ocelul 1.84 3.27 4.48 1.56 2.30 (11)
24.02. (Sub) 18:00 Politehnika Jaši-Rapid Bukurešt 3.93 3.39 1.92 1.81 1.91 (11)
25.02. (Ned) 12:00 Sepsi OSK-Univerzitatea Kluž 2.18 3.20 3.30 1.71 2.05 (11)
25.02. (Ned) 18:00 FCSB-Botošani 1.33 4.68 9.28 1.85 1.87 (11)
26.02. (Pon) 18:00 KSU Krajova-Voluntari 1.52 3.97 6.04 1.81 1.91 (10)
27.02. (Uto) 14:15 Krajova 1948-Politehnika Jaši 1.88 3.45 3.81 1.90 1.83 (5)
27.02. (Uto) 16:30 Dinamo Bukurešt-Hermanštad 2.27 2.98 3.24 1.53 2.37 (5)
27.02. (Uto) 19:00 Ocelul-CFR 1907 Kluž 4.15 3.24 1.87 1.63 2.18 (5)
28.02. (Sre) 16:30 Univerzitatea Kluž-Farul 2.61 3.05 2.67 1.60 2.21 (4)
28.02. (Sre) 19:00 Rapid Bukurešt-UTA Arad 1.72 3.43 4.73 1.73 1.99 (4)
29.02. (Čet) 14:15 Botošani-Sepsi OSK 3.29 3.09 2.17 1.63 2.16 (4)
29.02. (Čet) 16:30 Petrolul Ploešti-KSU Krajova 3.09 2.97 2.34 1.54 2.33 (4)
29.02. (Čet) 19:00 Voluntari-FCSB 4.16 3.32 1.83 1.73 1.99 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 FCSB 26 16 7 3 47 : 21 (+26) 55
2 Rapid Bukurešt 26 13 9 4 45 : 27 (+18) 48
3 CFR 1907 Kluž 26 13 6 7 46 : 26 (+20) 45
4 Farul 26 11 7 8 35 : 35 (0) 40
5 KSU Krajova 26 10 9 7 39 : 33 (+6) 39
6 Petrolul Ploešti 26 7 14 5 26 : 25 (+1) 35
7 Univerzitatea Kluž 26 8 10 8 33 : 38 (-5) 34
8 UTA Arad 26 8 10 8 31 : 36 (-5) 34
9 Hermanštad 26 7 13 6 31 : 28 (+3) 34
10 Sepsi OSK 26 9 6 11 35 : 32 (+3) 33
11 Ocelul 26 6 13 7 26 : 28 (-2) 31
12 Krajova 1948 26 9 3 14 39 : 43 (-4) 30
13 Politehnika Jaši 26 6 9 11 28 : 41 (-13) 27
14 Voluntari 26 6 9 11 29 : 41 (-12) 27
15 Dinamo Bukurešt 26 6 4 16 20 : 37 (-17) 22
16 Botošani 26 3 11 12 27 : 46 (-19) 20
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-16.mesto u 1.delu - Plej aut
1. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Konferencija Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. FCSB 13 8 3 2 22 : 10 27 13 8 4 1 25 : 11 28
2. Rapid Bukurešt 13 8 2 3 28 : 17 26 13 5 7 1 17 : 10 22
3. CFR 1907 Kluž 13 8 4 1 24 : 6 28 13 5 2 6 22 : 20 17
4. Farul 13 5 5 3 18 : 14 20 13 6 2 5 17 : 21 20
5. KSU Krajova 13 6 4 3 20 : 15 22 13 4 5 4 19 : 18 17
6. Petrolul Ploešti 13 5 6 2 18 : 16 21 13 2 8 3 8 : 9 14
7. Univerzitatea Kluž 13 3 4 6 12 : 19 13 13 5 6 2 21 : 19 21
8. UTA Arad 13 5 5 3 18 : 17 20 13 3 5 5 13 : 19 14
9. Hermanštad 13 6 6 1 20 : 10 24 13 1 7 5 11 : 18 10
10. Sepsi OSK 13 6 4 3 22 : 15 22 13 3 2 8 13 : 17 11
11. Ocelul 13 2 6 5 10 : 16 12 13 4 7 2 16 : 12 19
12. Krajova 1948 13 6 1 6 26 : 24 19 13 3 2 8 13 : 19 11
13. Politehnika Jaši 13 3 6 4 14 : 19 15 13 3 3 7 14 : 22 12
14. Voluntari 13 3 4 6 14 : 19 13 13 3 5 5 15 : 22 14
15. Dinamo Bukurešt 13 3 3 7 8 : 15 12 13 3 1 9 12 : 22 10
16. Botošani 13 2 7 4 13 : 18 13 13 1 4 8 14 : 28 7
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno