Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Superliga Superbet - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
13.08. (Sub) 16:00 UTA Arad-Univerzitatea Kluž 2.13 3.10 3.56 1.53 2.38 (12)
13.08. (Sub) 18:45 Petrolul Ploešti-Rapid Bukurešt 3.47 3.04 2.19 1.51 2.42 (12)
14.08. (Ned) 10:30 Voluntari-Sepsi OSK 3.04 3.07 2.38 1.58 2.27 (12)
14.08. (Ned) 13:00 KSU Krajova-Mioveni 1.35 4.49 9.10 1.81 1.92 (12)
14.08. (Ned) 15:30 CFR 1907 Kluž-Botošani 1.61 3.60 5.81 1.63 2.18 (12)
14.08. (Ned) 18:30 FCSB-Čindia Targovište 1.46 3.96 7.30 1.67 2.11 (12)
15.08. (Pon) 16:00 Farul-Hermanštad 1.77 3.30 4.91 1.52 2.40 (12)
20.08. (Sub) 15:00 Botošani-FCSB 3.23 3.07 2.22 1.72 2.02 (3)
20.08. (Sub) 15:00 Čindia Targovište-KSU Krajova 3.57 3.01 2.12 1.49 2.47 (3)
20.08. (Sub) 15:00 Farul-Voluntari 1.98 3.08 3.95 1.49 2.47 (3)
20.08. (Sub) 15:00 Hermanštad-CFR 1907 Kluž 4.50 3.22 1.82 1.55 2.32 (3)
20.08. (Sub) 15:00 Krajova 1948-Petrolul Ploešti 2.06 3.07 3.67 1.58 2.25 (3)
20.08. (Sub) 15:00 Mioveni-Arđeš Pitešti 2.76 2.89 2.66 1.44 2.62 (3)
20.08. (Sub) 15:00 Rapid Bukurešt-UTA Arad 1.89 3.12 4.28 1.51 2.40 (3)
20.08. (Sub) 15:00 Univerzitatea Kluž-Sepsi OSK 3.16 3.00 2.30 1.55 2.32 (3)
27.08. (Sub) 15:00 Arđeš Pitešti-Čindia Targovište 2.15 3.10 3.55 (1)
27.08. (Sub) 15:00 CFR 1907 Kluž-Farul 2.01 3.15 3.90 (1)
27.08. (Sub) 15:00 FCSB-Hermanštad 1.51 3.95 6.60 (1)
27.08. (Sub) 15:00 KSU Krajova-Botošani 1.90 3.20 4.30 (1)
27.08. (Sub) 15:00 Petrolul Ploešti-Mioveni 2.00 3.20 3.85 (1)
27.08. (Sub) 15:00 Sepsi OSK-Rapid Bukurešt 2.60 3.10 2.75 (1)
27.08. (Sub) 15:00 UTA Arad-Krajova 1948 2.65 3.10 2.70 (1)
27.08. (Sub) 15:00 Voluntari-Univerzitatea Kluž 2.00 3.15 4.00 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 CFR 1907 Kluž 4 3 0 1 8 : 5 (+3) 9
2 Rapid Bukurešt 4 3 0 1 5 : 2 (+3) 9
3 Farul 4 2 2 0 5 : 2 (+3) 8
4 Hermanštad 4 2 2 0 7 : 3 (+4) 8
5 Botošani 4 2 2 0 6 : 4 (+2) 8
6 Krajova 1948 5 2 1 2 8 : 6 (+2) 7
7 Sepsi OSK 4 1 3 0 7 : 3 (+4) 6
8 Voluntari 4 2 0 2 5 : 3 (+2) 6
9 Arđeš Pitešti 5 2 0 3 6 : 9 (-3) 6
10 KSU Krajova 4 1 2 1 5 : 5 (0) 5
11 UTA Arad 4 1 1 2 2 : 5 (-3) 4
12 Petrolul Ploešti 4 1 1 2 2 : 4 (-2) 4
13 FCSB 4 0 3 1 3 : 5 (-2) 3
14 Čindia Targovište 4 0 2 2 3 : 6 (-3) 2
15 Univerzitatea Kluž 4 0 2 2 3 : 6 (-3) 2
16 Mioveni 4 0 1 3 3 : 10 (-7) 1
1. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Konferencija Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. CFR 1907 Kluž 2 2 0 0 5 : 2 6 2 1 0 1 3 : 3 3
2. Rapid Bukurešt 2 2 0 0 4 : 1 6 2 1 0 1 1 : 1 3
3. Farul 2 1 1 0 2 : 1 4 2 1 1 0 3 : 1 4
4. Hermanštad 3 2 1 0 6 : 2 7 1 0 1 0 1 : 1 1
5. Botošani 2 1 1 0 4 : 3 4 2 1 1 0 2 : 1 4
6. Krajova 1948 2 1 0 1 4 : 3 3 3 1 1 1 4 : 3 4
7. Sepsi OSK 2 1 1 0 4 : 0 4 2 0 2 0 3 : 3 2
8. Voluntari 2 1 0 1 3 : 1 3 2 1 0 1 2 : 2 3
9. Arđeš Pitešti 3 2 0 1 5 : 3 6 2 0 0 2 1 : 6 0
10. KSU Krajova 2 0 1 1 2 : 3 1 2 1 1 0 3 : 2 4
11. UTA Arad 1 1 0 0 2 : 0 3 3 0 1 2 0 : 5 1
12. Petrolul Ploešti 2 0 1 1 1 : 2 1 2 1 0 1 1 : 2 3
13. FCSB 2 0 2 0 2 : 2 2 2 0 1 1 1 : 3 1
14. Čindia Targovište 2 0 1 1 1 : 3 1 2 0 1 1 2 : 3 1
15. Univerzitatea Kluž 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 1 1 2 : 4 1
16. Mioveni 2 0 1 1 1 : 3 1 2 0 0 2 2 : 7 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno