Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Primera Division RFEF

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
29.10. (Pet) 17:00 Real Mad. Kastilja-Viljareal B 2.65 3.00 2.50 1.64 2.03 (1)
29.10. (Pet) 17:00 Talavera-Valjadolid B 2.22 3.10 3.00 1.62 2.06 (1)
29.10. (Pet) 19:00 Linares-Barselona B 2.39 3.00 2.75 1.64 2.03 (1)
29.10. (Pet) 19:00 R. Mahadahonda-Rasing Ferol 2.11 3.00 3.25 1.59 2.10 (1)
30.10. (Sub) 15:00 Betis B-Kosta Brava 2.02 3.00 3.55 1.56 2.16 (1)
30.10. (Sub) 15:00 Dep. La Korunja-Zamora 1.47 3.65 6.40 1.59 2.10 (1)
30.10. (Sub) 15:00 Tudeljano-Kultural Leonesa 2.80 3.10 2.31 1.62 2.06 (1)
30.10. (Sub) 17:00 Albasete Balompi-San Fernando 1.68 3.15 5.00 1.58 2.12 (1)
30.10. (Sub) 17:00 Badahoz-Ekstremadura 1.61 3.30 5.40 1.59 2.10 (1)
31.10. (Ned) 11:00 Alkojano-Algeciras 2.55 3.00 2.55 1.64 2.03 (1)
31.10. (Ned) 11:00 Internasional Madrid-Unionistas de Salamanka 2.75 3.20 2.30 1.65 2.01 (1)
31.10. (Ned) 11:00 Kasteljon-Atletiko Baleares 2.31 3.00 2.90 1.61 2.08 (1)
31.10. (Ned) 11:00 RB Linense-Atletiko Sanlukenjo 2.35 3.00 2.85 1.56 2.17 (1)
31.10. (Ned) 11:00 SD Logronjes-Atletik Bilbao B 2.20 3.00 3.10 1.62 2.05 (1)
31.10. (Ned) 11:00 Selta B-UD Logronjes 2.65 3.00 2.50 1.58 2.12 (1)
31.10. (Ned) 16:00 Andora KF-Kornelja 2.23 2.95 3.05 1.59 2.12 (1)
31.10. (Ned) 16:00 Kalahora-S.S. los Rejes 2.39 3.00 2.75 1.59 2.12 (1)
31.10. (Ned) 16:00 Real Union-Rasing Santander 3.40 3.00 2.08 1.64 2.03 (1)
31.10. (Ned) 16:00 Sabadelj-UCAM Mursija 2.20 3.00 3.10 1.59 2.12 (1)
31.10. (Ned) 16:00 Sevilja Atletiko-Himnastik 3.75 3.10 1.91 1.61 2.08 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Unionistas de Salamanka 9 5 4 0 16 : 8 (+8) 19
2 R. Mahadahonda 9 6 1 2 11 : 6 (+5) 19
3 Dep. La Korunja 9 5 2 2 14 : 5 (+9) 17
4 Rasing Santander 9 5 2 2 12 : 5 (+7) 17
5 UD Logronjes 9 5 2 2 11 : 7 (+4) 17
6 SD Logronjes 9 4 4 1 14 : 8 (+6) 16
7 Badahoz 9 4 3 2 9 : 6 (+3) 15
8 S.S. los Rejes 9 4 2 3 8 : 8 (0) 14
9 Selta B 9 4 2 3 9 : 10 (-1) 14
10 Real Union 9 4 1 4 12 : 12 (0) 13
11 Kultural Leonesa 9 3 3 3 17 : 17 (0) 12
12 Ekstremadura 9 3 3 3 8 : 10 (-2) 12
13 Rasing Ferol 9 3 3 3 8 : 8 (0) 12
14 Atletik Bilbao B 9 2 3 4 10 : 12 (-2) 9
15 Talavera 9 2 3 4 9 : 14 (-5) 9
16 Kalahora 9 2 2 5 7 : 13 (-6) 8
17 Internasional Madrid 9 2 2 5 11 : 15 (-4) 8
18 Zamora 9 2 1 6 4 : 11 (-7) 7
19 Valjadolid B 9 1 3 5 9 : 14 (-5) 6
20 Tudeljano 9 0 2 7 5 : 15 (-10) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Unionistas de Salamanka 5 3 2 0 13 : 7 11 4 2 2 0 3 : 1 8
2. R. Mahadahonda 4 3 1 0 4 : 1 10 5 3 0 2 7 : 5 9
3. Dep. La Korunja 4 3 1 0 8 : 1 10 5 2 1 2 6 : 4 7
4. Rasing Santander 5 4 1 0 9 : 1 13 4 1 1 2 3 : 4 4
5. UD Logronjes 5 4 0 1 4 : 1 12 4 1 2 1 7 : 6 5
6. SD Logronjes 4 3 1 0 9 : 3 10 5 1 3 1 5 : 5 6
7. Badahoz 4 2 1 1 6 : 4 7 5 2 2 1 3 : 2 8
8. S.S. los Rejes 5 4 1 0 6 : 2 13 4 0 1 3 2 : 6 1
9. Selta B 4 2 1 1 4 : 3 7 5 2 1 2 5 : 7 7
10. Real Union 4 2 0 2 6 : 8 6 5 2 1 2 6 : 4 7
11. Kultural Leonesa 5 3 0 2 9 : 8 9 4 0 3 1 8 : 9 3
12. Ekstremadura 5 3 2 0 6 : 3 11 4 0 1 3 2 : 7 1
13. Rasing Ferol 5 1 2 2 4 : 5 5 4 2 1 1 4 : 3 7
14. Atletik Bilbao B 5 1 2 2 5 : 5 5 4 1 1 2 5 : 7 4
15. Talavera 4 1 3 0 4 : 2 6 5 1 0 4 5 : 12 3
16. Kalahora 4 1 1 2 3 : 7 4 5 1 1 3 4 : 6 4
17. Internasional Madrid 4 1 2 1 8 : 8 5 5 1 0 4 3 : 7 3
18. Zamora 5 1 0 4 2 : 7 3 4 1 1 2 2 : 4 4
19. Valjadolid B 5 1 2 2 5 : 6 5 4 0 1 3 4 : 8 1
20. Tudeljano 4 0 1 3 2 : 5 1 5 0 1 4 3 : 10 1

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viljareal B 9 8 1 0 21 : 3 (+18) 25
2 Atletiko Baleares 9 5 4 0 17 : 8 (+9) 19
3 Himnastik 9 5 2 2 11 : 7 (+4) 17
4 Algeciras 9 4 4 1 19 : 10 (+9) 16
5 Albasete Balompi 9 5 1 3 12 : 10 (+2) 16
6 Atletiko Sanlukenjo 9 4 3 2 10 : 6 (+4) 15
7 RB Linense 9 4 3 2 8 : 8 (0) 15
8 Kasteljon 9 4 2 3 10 : 8 (+2) 14
9 Kornelja 9 4 1 4 10 : 8 (+2) 13
10 Alkojano 9 3 4 2 12 : 11 (+1) 13
11 Barselona B 9 3 4 2 8 : 7 (+1) 13
12 Andora KF 9 3 3 3 10 : 10 (0) 12
13 UCAM Mursija 9 3 2 4 11 : 11 (0) 11
14 Real Mad. Kastilja 9 2 2 5 10 : 14 (-4) 8
15 San Fernando 9 2 2 5 10 : 16 (-6) 8
16 Sabadelj 9 1 4 4 4 : 9 (-5) 7
17 Kosta Brava 9 1 4 4 4 : 13 (-9) 7
18 Linares 9 1 3 5 8 : 16 (-8) 6
19 Betis B 9 1 2 6 4 : 12 (-8) 5
20 Sevilja Atletiko 9 1 1 7 7 : 19 (-12) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viljareal B 5 5 0 0 15 : 1 15 4 3 1 0 6 : 2 10
2. Atletiko Baleares 5 3 2 0 9 : 3 11 4 2 2 0 8 : 5 8
3. Himnastik 5 5 0 0 9 : 2 15 4 0 2 2 2 : 5 2
4. Algeciras 4 1 3 0 8 : 4 6 5 3 1 1 11 : 6 10
5. Albasete Balompi 4 3 1 0 7 : 2 10 5 2 0 3 5 : 8 6
6. Atletiko Sanlukenjo 5 2 2 1 6 : 5 8 4 2 1 1 4 : 1 7
7. RB Linense 5 4 0 1 6 : 5 12 4 0 3 1 2 : 3 3
8. Kasteljon 4 2 1 1 5 : 2 7 5 2 1 2 5 : 6 7
9. Kornelja 5 3 1 1 7 : 3 10 4 1 0 3 3 : 5 3
10. Alkojano 4 2 1 1 5 : 5 7 5 1 3 1 7 : 6 6
11. Barselona B 5 2 3 0 5 : 3 9 4 1 1 2 3 : 4 4
12. Andora KF 4 3 1 0 6 : 2 10 5 0 2 3 4 : 8 2
13. UCAM Mursija 5 2 2 1 7 : 4 8 4 1 0 3 4 : 7 3
14. Real Mad. Kastilja 4 2 2 0 8 : 3 8 5 0 0 5 2 : 11 0
15. San Fernando 5 0 2 3 7 : 11 2 4 2 0 2 3 : 5 6
16. Sabadelj 4 1 1 2 2 : 4 4 5 0 3 2 2 : 5 3
17. Kosta Brava 5 1 2 2 2 : 5 5 4 0 2 2 2 : 8 2
18. Linares 4 0 1 3 2 : 9 1 5 1 2 2 6 : 7 5
19. Betis B 4 1 0 3 2 : 6 3 5 0 2 3 2 : 6 2
20. Sevilja Atletiko 4 0 1 3 2 : 7 1 5 1 0 4 5 : 12 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno