Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Primera Federacion

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
27.04. (Sub) 14:00 Osasuna B-Real Union 2.08 3.15 3.20 1.61 2.13 (1)
27.04. (Sub) 14:00 Ponferadina-Barselona Atletik 2.25 3.00 3.00 (1)
27.04. (Sub) 14:00 Unionistas de Salamanka-Sabadelj 2.11 2.90 3.45 1.48 2.43 (1)
27.04. (Sub) 16:00 Fuenlabrada-Teruel 2.31 2.90 3.00 1.39 2.70 (1)
27.04. (Sub) 16:00 Lugo-R. Mahadahonda 1.67 3.20 5.00 1.52 2.33 (1)
27.04. (Sub) 17:00 Selta B-SD Logronjes 1.31 4.20 9.60 (1)
27.04. (Sub) 18:00 Kornelja-Sestao River 2.20 2.90 3.25 1.48 2.43 (1)
28.04. (Ned) 10:00 Kultural Leonesa-Himnastik 2.39 2.90 2.90 1.39 2.70 (1)
28.04. (Ned) 14:00 Tarazona-Real Sosijedad B 2.31 2.90 3.00 1.43 2.55 (1)
28.04. (Ned) 17:00 Dep. La Korunja-Arenteiro 1.37 4.00 7.60 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dep. La Korunja 33 19 10 4 56 : 23 (+33) 67
2 Barselona Atletik 33 18 7 8 51 : 36 (+15) 61
3 Himnastik 33 17 9 7 35 : 19 (+16) 60
4 Ponferadina 33 15 12 6 33 : 20 (+13) 57
5 Selta B 33 17 6 10 58 : 35 (+23) 57
6 Kultural Leonesa 33 13 13 7 30 : 24 (+6) 52
7 Arenteiro 33 13 10 10 39 : 30 (+9) 49
8 Unionistas de Salamanka 33 11 12 10 29 : 28 (+1) 45
9 Real Sosijedad B 33 10 13 10 39 : 38 (+1) 43
10 Tarazona 33 9 13 11 24 : 27 (-3) 40
11 Lugo 33 10 10 13 26 : 38 (-12) 40
12 Real Union 33 10 9 14 41 : 45 (-4) 39
13 Fuenlabrada 33 9 11 13 29 : 37 (-8) 38
14 Osasuna B 33 9 11 13 39 : 45 (-6) 38
15 Sabadelj 33 10 7 16 33 : 47 (-14) 37
16 Sestao River 33 9 10 14 34 : 44 (-10) 37
17 Teruel 33 6 17 10 28 : 35 (-7) 35
18 Kornelja 33 8 10 15 27 : 35 (-8) 34
19 SD Logronjes 33 7 7 19 22 : 48 (-26) 28
20 R. Mahadahonda (-3) 33 5 13 15 25 : 44 (-19) 25
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dep. La Korunja 16 9 6 1 26 : 9 33 17 10 4 3 30 : 14 34
2. Barselona Atletik 17 10 5 2 29 : 16 35 16 8 2 6 22 : 20 26
3. Himnastik 17 10 5 2 22 : 9 35 16 7 4 5 13 : 10 25
4. Ponferadina 16 8 5 3 19 : 11 29 17 7 7 3 14 : 9 28
5. Selta B 16 10 2 4 38 : 19 32 17 7 4 6 20 : 16 25
6. Kultural Leonesa 16 10 5 1 22 : 8 35 17 3 8 6 8 : 16 17
7. Arenteiro 17 8 6 3 24 : 12 30 16 5 4 7 15 : 18 19
8. Unionistas de Salamanka 16 8 5 3 19 : 9 29 17 3 7 7 10 : 19 16
9. Real Sosijedad B 17 5 7 5 21 : 20 22 16 5 6 5 18 : 18 21
10. Tarazona 16 7 5 4 14 : 9 26 17 2 8 7 10 : 18 14
11. Lugo 16 5 5 6 14 : 18 20 17 5 5 7 12 : 20 20
12. Real Union 17 8 5 4 28 : 18 29 16 2 4 10 13 : 27 10
13. Fuenlabrada 16 6 5 5 18 : 15 23 17 3 6 8 11 : 22 15
14. Osasuna B 16 5 5 6 17 : 18 20 17 4 6 7 22 : 27 18
15. Sabadelj 17 7 3 7 19 : 16 24 16 3 4 9 14 : 31 13
16. Sestao River 17 7 6 4 20 : 12 27 16 2 4 10 14 : 32 10
17. Teruel 17 4 6 7 11 : 19 18 16 2 11 3 17 : 16 17
18. Kornelja 16 5 6 5 15 : 13 21 17 3 4 10 12 : 22 13
19. SD Logronjes 17 4 5 8 14 : 25 17 16 3 2 11 8 : 23 11
20. R. Mahadahonda (-3) 17 3 8 6 14 : 18 17 16 2 5 9 11 : 26 11

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kasteljon 33 24 3 6 68 : 32 (+36) 75
2 Kordoba 33 20 7 6 60 : 28 (+32) 67
3 UD Ibica 33 18 9 6 52 : 28 (+24) 63
4 Malaga 33 17 11 5 44 : 21 (+23) 62
5 Seuta 33 15 11 7 46 : 33 (+13) 56
6 Rekreativo Huelva 33 14 10 9 35 : 30 (+5) 52
7 Mursija 33 14 9 10 31 : 31 (0) 51
8 Antekera 33 14 8 11 41 : 39 (+2) 50
9 Atletiko Madrid B 33 11 12 10 47 : 39 (+8) 45
10 Alkojano 33 12 9 12 34 : 34 (0) 45
11 Intersiti 33 11 9 13 34 : 40 (-6) 42
12 Algeciras 33 10 12 11 36 : 35 (+1) 42
13 Real Mad. Kastilja 33 10 11 12 38 : 40 (-2) 41
14 Merida 33 10 8 15 29 : 41 (-12) 38
15 Atletiko Sanlukenjo 33 9 11 13 32 : 37 (-5) 38
16 San Fernando 33 9 8 16 31 : 42 (-11) 35
17 Linares 33 8 8 17 26 : 45 (-19) 32
18 Melilja 33 7 6 20 23 : 48 (-25) 27
19 Atletiko Baleares 33 5 8 20 17 : 52 (-35) 23
20 Granada B 33 4 6 23 23 : 52 (-29) 18
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kasteljon 16 14 1 1 45 : 17 43 17 10 2 5 23 : 15 32
2. Kordoba 16 10 2 4 29 : 12 32 17 10 5 2 31 : 16 35
3. UD Ibica 17 10 4 3 34 : 18 34 16 8 5 3 18 : 10 29
4. Malaga 17 9 6 2 20 : 8 33 16 8 5 3 24 : 13 29
5. Seuta 17 10 5 2 25 : 12 35 16 5 6 5 21 : 21 21
6. Rekreativo Huelva 16 9 5 2 18 : 9 32 17 5 5 7 17 : 21 20
7. Mursija 16 7 4 5 17 : 14 25 17 7 5 5 14 : 17 26
8. Antekera 16 6 6 4 23 : 17 24 17 8 2 7 18 : 22 26
9. Atletiko Madrid B 16 7 5 4 28 : 21 26 17 4 7 6 19 : 18 19
10. Alkojano 16 7 4 5 19 : 17 25 17 5 5 7 15 : 17 20
11. Intersiti 17 7 5 5 17 : 16 26 16 4 4 8 17 : 24 16
12. Algeciras 17 7 6 4 21 : 15 27 16 3 6 7 15 : 20 15
13. Real Mad. Kastilja 17 5 7 5 27 : 21 22 16 5 4 7 11 : 19 19
14. Merida 16 6 3 7 16 : 17 21 17 4 5 8 13 : 24 17
15. Atletiko Sanlukenjo 17 7 5 5 22 : 18 26 16 2 6 8 10 : 19 12
16. San Fernando 16 6 6 4 17 : 13 24 17 3 2 12 14 : 29 11
17. Linares 17 5 5 7 13 : 15 20 16 3 3 10 13 : 30 12
18. Melilja 17 6 3 8 16 : 19 21 16 1 3 12 7 : 29 6
19. Atletiko Baleares 16 4 3 9 9 : 18 15 17 1 5 11 8 : 34 8
20. Granada B 17 4 3 10 13 : 21 15 16 0 3 13 10 : 31 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno