Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Ukrajina, VBET Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.10. (Pet) 14:00 Desna-Oleksandrija 2.50 3.16 2.75 1.81 1.93 (10)
22.10. (Pet) 16:30 Metalist 1925 Harkov-Ingulec Petrove 2.48 3.11 2.82 1.74 2.01 (10)
23.10. (Sub) 11:00 Veres-Mariupolj 2.02 3.42 3.44 1.92 1.81 (10)
23.10. (Sub) 14:00 Vorskla-Šahtjor 6.03 4.34 1.46 2.27 1.58 (10)
23.10. (Sub) 16:30 Černomorec Odesa-Ljvov 2.30 3.27 2.95 1.90 1.83 (10)
24.10. (Ned) 11:00 Ruh Ljvov-Minai 1.93 3.41 3.67 1.88 1.84 (10)
24.10. (Ned) 14:00 Dinamo Kijev-Dnjepar-1 1.31 5.14 8.22 2.45 1.50 (10)
24.10. (Ned) 16:30 Zarja-Kolos Kovalivka 1.63 3.92 4.75 2.16 1.64 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Kijev 11 9 2 0 29 : 3 (+26) 29
2 Šahtjor 11 8 2 1 29 : 6 (+23) 26
3 Vorskla 11 7 3 1 21 : 8 (+13) 24
4 Dnjepar-1 11 7 1 3 16 : 12 (+4) 22
5 Zarja 11 6 2 3 23 : 15 (+8) 20
6 Oleksandrija 11 5 3 3 11 : 9 (+2) 18
7 Desna 11 5 2 4 13 : 16 (-3) 17
8 Metalist 1925 Harkov 11 5 1 5 11 : 14 (-3) 16
9 Veres 11 4 3 4 10 : 12 (-2) 15
10 Ruh Ljvov 10 3 2 5 8 : 12 (-4) 11
11 Kolos Kovalivka 10 3 2 5 7 : 16 (-9) 11
12 Ingulec Petrove 10 2 2 6 9 : 18 (-9) 8
13 Minai 10 1 4 5 6 : 12 (-6) 7
14 Ljvov 11 1 3 7 7 : 19 (-12) 6
15 Černomorec Odesa 11 1 3 7 11 : 25 (-14) 6
16 Mariupolj 11 1 1 9 13 : 27 (-14) 4
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (Plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Kijev 6 5 1 0 18 : 0 16 5 4 1 0 11 : 3 13
2. Šahtjor 6 5 0 1 17 : 5 15 5 3 2 0 12 : 1 11
3. Vorskla 7 5 2 0 17 : 5 17 4 2 1 1 4 : 3 7
4. Dnjepar-1 5 4 0 1 7 : 5 12 6 3 1 2 9 : 7 10
5. Zarja 6 3 1 2 8 : 4 10 5 3 1 1 15 : 11 10
6. Oleksandrija 3 2 0 1 4 : 3 6 8 3 3 2 7 : 6 12
7. Desna 6 4 0 2 9 : 7 12 5 1 2 2 4 : 9 5
8. Metalist 1925 Harkov 5 3 0 2 7 : 7 9 6 2 1 3 4 : 7 7
9. Veres 5 2 3 0 3 : 1 9 6 2 0 4 7 : 11 6
10. Ruh Ljvov 4 2 1 1 4 : 4 7 6 1 1 4 4 : 8 4
11. Kolos Kovalivka 6 2 1 3 5 : 7 7 4 1 1 2 2 : 9 4
12. Ingulec Petrove 4 1 1 2 5 : 8 4 6 1 1 4 4 : 10 4
13. Minai 5 1 3 1 5 : 5 6 5 0 1 4 1 : 7 1
14. Ljvov 7 0 3 4 4 : 12 3 4 1 0 3 3 : 7 3
15. Černomorec Odesa 5 0 2 3 3 : 10 2 6 1 1 4 8 : 15 4
16. Mariupolj 6 0 0 6 7 : 18 0 5 1 1 3 6 : 9 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno