Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Ukrajina, VBET Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
30.09. (Pet) 10:00 Veres-Ruh Ljvov 2.48 3.50 2.53 2.26 1.57 (5)
30.09. (Pet) 14:00 Metalist 1925 Harkov-Kolos Kovalivka 2.86 3.07 2.40 1.72 2.03 (4)
01.10. (Sub) 10:00 Ingulec Petrove-Vorskla 3.36 3.64 1.96 2.34 1.54 (5)
01.10. (Sub) 12:00 Ljvov-Dnjepar-1 5.85 4.33 1.47 2.39 1.52 (5)
01.10. (Sub) 14:00 Metalist-Šahtjor 9.05 4.61 1.33 1.96 1.76 (5)
02.10. (Ned) 10:00 Minai-Dinamo Kijev 11.55 5.60 1.22 2.18 1.61 (5)
02.10. (Ned) 12:00 Černomorec Odesa-Oleksandrija 2.91 3.51 2.17 2.25 1.57 (5)
02.10. (Ned) 14:00 Zarja-Krivbas 1.54 4.25 5.10 2.65 1.42 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kolos Kovalivka 4 3 1 0 5 : 1 (+4) 10
2 Šahtjor 4 3 1 0 4 : 1 (+3) 10
3 Dnjepar-1 3 3 0 0 8 : 0 (+8) 9
4 Zarja 4 3 0 1 10 : 8 (+2) 9
5 Veres 4 3 0 1 4 : 3 (+1) 9
6 Metalist 4 2 1 1 6 : 4 (+2) 7
7 Oleksandrija 4 2 1 1 5 : 5 (0) 7
8 Metalist 1925 Harkov 4 1 2 1 3 : 5 (-2) 5
9 Minai 4 1 1 2 4 : 5 (-1) 4
10 Ljvov 4 1 1 2 3 : 4 (-1) 4
11 Ruh Ljvov 4 1 0 3 4 : 6 (-2) 3
12 Dinamo Kijev 3 1 0 2 3 : 6 (-3) 3
13 Ingulec Petrove 4 0 2 2 4 : 6 (-2) 2
14 Černomorec Odesa 4 0 2 2 2 : 4 (-2) 2
15 Krivbas 4 0 1 3 0 : 3 (-3) 1
16 Vorskla 4 0 1 3 4 : 8 (-4) 1
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (Plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kolos Kovalivka 3 3 0 0 4 : 0 9 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Šahtjor 3 2 1 0 3 : 1 7 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Dnjepar-1 2 2 0 0 5 : 0 6 1 1 0 0 3 : 0 3
4. Zarja 2 2 0 0 6 : 3 6 2 1 0 1 4 : 5 3
5. Veres 0 0 0 0 0 : 0 0 4 3 0 1 4 : 3 9
6. Metalist 1 0 1 0 1 : 1 1 3 2 0 1 5 : 3 6
7. Oleksandrija 2 1 0 1 3 : 4 3 2 1 1 0 2 : 1 4
8. Metalist 1925 Harkov 2 1 1 0 3 : 2 4 2 0 1 1 0 : 3 1
9. Minai 2 0 1 1 1 : 2 1 2 1 0 1 3 : 3 3
10. Ljvov 1 0 0 1 2 : 3 0 3 1 1 1 1 : 1 4
11. Ruh Ljvov 3 1 0 2 4 : 4 3 1 0 0 1 0 : 2 0
12. Dinamo Kijev 2 1 0 1 1 : 3 3 1 0 0 1 2 : 3 0
13. Ingulec Petrove 2 0 0 2 2 : 4 0 2 0 2 0 2 : 2 2
14. Černomorec Odesa 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 1 1 1 : 2 1
15. Krivbas 2 0 1 1 0 : 1 1 2 0 0 2 0 : 2 0
16. Vorskla 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 0 2 3 : 6 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno