Španija, Španija 3 III

Andora KF - Herkules

Andora KF

Herkules



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Andora KF 8 5 2 1 12 : 4 (+8) 17
2 Viljareal B 8 5 2 1 12 : 6 (+6) 17
3 Ljeida 8 5 2 1 9 : 5 (+4) 17
4 Sabadelj 8 4 3 1 8 : 5 (+3) 15
5 Kasteljon 8 3 5 0 11 : 6 (+5) 14
6 Barselona B 8 4 2 2 13 : 9 (+4) 14
7 Ljagostera 8 4 1 3 12 : 10 (+2) 13
8 La Nusia 8 3 3 2 8 : 6 (+2) 12
9 Ehea 8 2 5 1 10 : 8 (+2) 11
10 Espanjol B 8 2 5 1 9 : 7 (+2) 11
11 Kornelja 8 2 4 2 10 : 10 (0) 10
12 Deportivo Ebro 8 2 4 2 7 : 7 (0) 10
13 UE Olot 8 2 3 3 6 : 7 (-1) 9
14 Valensija Mestalja 8 1 5 2 7 : 8 (-1) 8
15 Levante B 8 2 2 4 7 : 11 (-4) 8
16 Himnastik 8 1 4 3 9 : 13 (-4) 7
17 Orihuela 8 1 3 4 7 : 16 (-9) 6
18 Herkules 8 1 1 6 9 : 14 (-5) 4
19 Prat 8 0 4 4 7 : 12 (-5) 4
20 Badalona 8 0 2 6 4 : 13 (-9) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Andora KF 4 3 1 0 7 : 1 10 4 2 1 1 5 : 3 7
2. Viljareal B 4 2 1 1 5 : 4 7 4 3 1 0 7 : 2 10
3. Ljeida 4 3 0 1 5 : 3 9 4 2 2 0 4 : 2 8
4. Sabadelj 4 1 2 1 2 : 3 5 4 3 1 0 6 : 2 10
5. Kasteljon 4 2 2 0 7 : 4 8 4 1 3 0 4 : 2 6
6. Barselona B 4 2 2 0 9 : 4 8 4 2 0 2 4 : 5 6
7. Ljagostera 4 1 1 2 4 : 7 4 4 3 0 1 8 : 3 9
8. La Nusia 4 2 2 0 5 : 3 8 4 1 1 2 3 : 3 4
9. Ehea 4 2 2 0 6 : 1 8 4 0 3 1 4 : 7 3
10. Espanjol B 4 2 2 0 6 : 3 8 4 0 3 1 3 : 4 3
11. Kornelja 4 1 2 1 4 : 4 5 4 1 2 1 6 : 6 5
12. Deportivo Ebro 4 1 2 1 4 : 4 5 4 1 2 1 3 : 3 5
13. UE Olot 4 2 1 1 3 : 2 7 4 0 2 2 3 : 5 2
14. Valensija Mestalja 4 0 3 1 3 : 4 3 4 1 2 1 4 : 4 5
15. Levante B 4 2 1 1 4 : 3 7 4 0 1 3 3 : 8 1
16. Himnastik 4 0 2 2 4 : 9 2 4 1 2 1 5 : 4 5
17. Orihuela 4 0 3 1 3 : 6 3 4 1 0 3 4 : 10 3
18. Herkules 4 1 0 3 6 : 8 3 4 0 1 3 3 : 6 1
19. Prat 4 0 1 3 3 : 6 1 4 0 3 1 4 : 6 3
20. Badalona 4 0 1 3 2 : 6 1 4 0 1 3 2 : 7 1

Andora KF

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 Herkules 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
05.10.2019 Levante B 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
29.09.2019 Viljareal B 0:0 0-2 Španija 3 III 2019/2020
22.09.2019 Prat 1:0 0-2 Španija 3 III 2019/2020
15.09.2019 Ehea 3:0 3+ Španija 3 III 2019/2020
08.09.2019 Himnastik 3:0 3+ Španija 3 III 2019/2020
01.09.2019 Badalona 2:0 0-2 Španija 3 III 2019/2020
25.08.2019 Espanjol B 0:2 0-2 Španija 3 III 2019/2020
13.05.2012 Gandia 2:1 3+ Španija 3 III 2011/2012
06.05.2012 Ljagostera 0:1 0-2 Španija 3 III 2011/2012

Herkules

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 Andora KF 1:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
06.10.2019 Barselona B 4:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
28.09.2019 Ljagostera 1:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
22.09.2019 Orihuela 1:3 3+ Španija 3 III 2019/2020
15.09.2019 Sabadelj 0:2 0-2 Španija 3 III 2019/2020
07.09.2019 Levante B 0:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
01.09.2019 Viljareal B 1:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
24.08.2019 Prat 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
29.06.2019 Ponferadina 0:1 0-2 Španija 3 po 2018/2019
23.06.2019 Ponferadina 1:3 3+ Španija 3 po 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
Andora KF
Ukupno 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100
Domaćin 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno