Ponuda po danu
Po takmičenju
Crna Gora, Crna Gora 1
Arsenal Tivat - Jezero
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 16:00 | Bokelj-Mornar | 3.33 | 2.94 | 2.20 | 1.54 | 2.28 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Arsenal Tivat-Jezero | 3.14 | 3.04 | 2.24 | 1.62 | 2.14 | (7) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Budućnost Po.-Otrant | 2.21 | 3.10 | 3.11 | 1.73 | 1.98 | (7) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Arsenal Tivat
Jezero
- Arsenal Tivat je bez pobede u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Crna Gora 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 3.10 | 3.00 | 2.20 | 1.62 | 2.12 | |
| Brazilbet | 3.10 | 2.95 | 2.22 | 1.62 | 2.15 | |
| Lob | 3.30 | 3.10 | 2.28 | 1.64 | 2.15 | |
| Oktagonbet | 3.10 | 3.00 | 2.20 | 1.62 | 2.12 | |
| Soccerbet | 3.15 | 3.10 | 2.25 | 1.62 | 2.15 | |
| Superbet | 3.05 | 3.05 | 2.27 | 1.60 | 2.15 | |
| Tašbet | 3.20 | 3.05 | 2.25 | 1.62 | 2.12 | |
| Prosečne kvote | 3.14 | 3.04 | 2.24 | 1.62 | 2.14 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Budućnost Po. | 14 | 7 | 4 | 3 | 19 | : | 12 | (+7) | 25 |
| 2 | Otrant | 14 | 7 | 3 | 4 | 24 | : | 18 | (+6) | 24 |
| 3 | Sutjeska | 14 | 6 | 5 | 3 | 19 | : | 10 | (+9) | 23 |
| 4 | Mornar | 14 | 5 | 6 | 3 | 20 | : | 15 | (+5) | 21 |
| 5 | Bokelj | 13 | 5 | 4 | 4 | 10 | : | 10 | (0) | 19 |
| 6 | Dečić | 13 | 5 | 3 | 5 | 12 | : | 11 | (+1) | 18 |
| 7 | Petrovac | 13 | 3 | 6 | 4 | 12 | : | 13 | (-1) | 15 |
| 8 | Jezero | 14 | 3 | 6 | 5 | 16 | : | 22 | (-6) | 15 |
| 9 | Mladost DG | 14 | 3 | 3 | 8 | 11 | : | 23 | (-12) | 12 |
| 10 | Arsenal Tivat | 13 | 1 | 6 | 6 | 10 | : | 19 | (-9) | 9 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa i 2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Pobednik Kupa i 2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budućnost Po. | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | : | 8 | 12 | 7 | 4 | 1 | 2 | 6 | : | 4 | 13 | |
| 2. | Otrant | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | : | 8 | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | : | 10 | 12 | |
| 3. | Sutjeska | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | : | 8 | 13 | 7 | 2 | 4 | 1 | 4 | : | 2 | 10 | |
| 4. | Mornar | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | : | 6 | 12 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | : | 9 | 9 | |
| 5. | Bokelj | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | : | 2 | 13 | 7 | 1 | 3 | 3 | 2 | : | 8 | 6 | |
| 6. | Dečić | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | : | 4 | 12 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 7 | 6 | |
| 7. | Petrovac | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 7 | 8 | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | : | 6 | 7 | |
| 8. | Jezero | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | : | 5 | 12 | 7 | 0 | 3 | 4 | 7 | : | 17 | 3 | |
| 9. | Mladost DG | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | : | 7 | 8 | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 16 | 4 | |
| 10. | Arsenal Tivat | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | : | 7 | 2 | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | : | 12 | 7 | |
Arsenal Tivat
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Otrant | 1:3 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Bokelj | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 22.10.2026 | Budućnost Po. | 3:3 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Mornar | 1:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Grbalj | 1:1 | 0-2 | Crna Gora, Kup | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Sutjeska | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Petrovac | 2:1 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Mladost DG | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Jezero | 2:5 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Otrant | 1:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 |
Jezero
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Dečić | 1:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 29.10.2026 | Sutjeska | 2:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Petrovac | 1:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Mladost DG | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Lovćen | 5:1 | 3+ | Crna Gora, Kup | 2026/2027 | |||
| 08.10.2026 | Mornar | 3:3 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Otrant | 1:4 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Bokelj | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Budućnost Po. | 0:3 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Arsenal Tivat | 5:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | 2:5 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 02.05.2026 | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2025/2026 | |||
| 07.03.2026 | 1:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2025/2026 | |||
| 02.11.2025 | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2025/2026 | |||
| 30.08.2025 | 2:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2025/2026 | |||
| 24.05.2025 | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2024/2025 | |||
| 02.04.2025 | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2024/2025 | |||
| 01.12.2024 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2024/2025 | |||
| 28.09.2024 | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2024/2025 | |||
| 07.04.2024 | 0:4 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
| 17.02.2024 | 3:1 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
| 01.10.2023 | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
| 30.08.2023 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora, Kup | 2023/2024 | |||
| 30.07.2023 | 2:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
| 15.04.2023 | 1:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2022/2023 | |||
| 23.02.2023 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2022/2023 | |||
| 15.10.2022 | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2022/2023 | |||
| 06.08.2022 | 1:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2022/2023 | |||
| 24.06.2020 | 1:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2019/2020 | |||
| 01.12.2019 | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2019/2020 | |||
| 29.09.2019 | 0:4 | 3+ | Crna Gora 2 | 2019/2020 | |||
| 11.08.2019 | 1:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2019/2020 | |||
| 08.05.2019 | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2018/2019 | |||
| 24.03.2019 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2018/2019 | |||
| 04.11.2018 | 2:1 | 3+ | Crna Gora 2 | 2018/2019 | |||
| 09.09.2018 | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2018/2019 | |||
| 26.04.2015 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2014/2015 | |||
| 16.11.2014 | 3:0 | 3+ | Crna Gora 2 | 2014/2015 | |||
| 07.09.2014 | 2:1 | 3+ | Crna Gora 2 | 2014/2015 | |||
| 20.04.2014 | 0:3 | 3+ | Crna Gora 2 | 2013/2014 | |||
| 01.12.2013 | 1:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2013/2014 | |||
| 15.09.2013 | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2013/2014 | |||
| 26.05.2013 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2012/2013 | |||
| 24.11.2012 | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2012/2013 | |||
| 09.09.2012 | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2012/2013 | |||
| 04.05.2008 | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2007/2008 | |||
| 19.03.2008 | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2007/2008 | |||
| 14.10.2007 | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2007/2008 | |||
| 08.04.2007 | 0:3 | 3+ | Crna Gora 2 | 2006/2007 | |||
| 18.03.2007 | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2006/2007 | |||
| 01.10.2006 | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2006/2007 | |||
| 20.04.2005 | 0:3 | 3+ | SCG 3 - cg | 2004/2005 | |||
| 29.03.2005 | 0:1 | 0-2 | SCG 3 - cg | 2004/2005 | |||
| 25.09.2004 | 4:0 | 3+ | SCG 3 - cg | 2004/2005 | |||
| 13.03.2004 | 2:1 | 3+ | SCG 3 - cg | 2003/2004 | |||
| 23.08.2003 | 2:0 | 0-2 | SCG 3 - cg | 2003/2004 |
| Arsenal Tivat | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 46 | 11 | 14 | 21 | 39:57 | (-18) | 96 | 0,85 | 1,24 | 2,09 | 28 | 18 | 61:39 |
| Domaćin | 21 | 7 | 9 | 5 | 24:17 | (+7) | 41 | 1,14 | 0,81 | 1,95 | 12 | 9 | 57:43 |
| Gost | 25 | 4 | 5 | 16 | 15:40 | (-25) | 55 | 0,60 | 1,60 | 2,20 | 16 | 9 | 64:36 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari