Ponuda po danu
Po takmičenju
Crna Gora, Crna Gora 1
Budućnost Podgorica - Otrant
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 16:00 | Bokelj-Mornar | 3.33 | 2.94 | 2.20 | 1.54 | 2.28 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Arsenal Tivat-Jezero | 3.14 | 3.04 | 2.24 | 1.62 | 2.14 | (7) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Budućnost Po.-Otrant | 2.21 | 3.10 | 3.11 | 1.73 | 1.98 | (7) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Budućnost Podgorica
Otrant
- Budućnost Podgorica je bez poraza u poslednjih 8 mečeva u takmičenju Crna Gora 1
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.20 | 3.10 | 3.05 | 1.73 | 1.97 | |
| Brazilbet | 2.20 | 3.05 | 3.05 | 1.72 | 1.99 | |
| Lob | 2.22 | 3.15 | 3.25 | 1.74 | 1.99 | |
| Oktagonbet | 2.25 | 3.10 | 2.95 | 1.72 | 1.97 | |
| Soccerbet | 2.20 | 3.10 | 3.20 | 1.73 | 2.00 | |
| Superbet | 2.22 | 3.05 | 3.15 | 1.73 | 1.97 | |
| Tašbet | 2.20 | 3.15 | 3.15 | 1.73 | 1.97 | |
| Prosečne kvote | 2.21 | 3.10 | 3.11 | 1.73 | 1.98 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Budućnost Po. | 14 | 7 | 4 | 3 | 19 | : | 12 | (+7) | 25 |
| 2 | Otrant | 14 | 7 | 3 | 4 | 24 | : | 18 | (+6) | 24 |
| 3 | Sutjeska | 14 | 6 | 5 | 3 | 19 | : | 10 | (+9) | 23 |
| 4 | Mornar | 14 | 5 | 6 | 3 | 20 | : | 15 | (+5) | 21 |
| 5 | Bokelj | 13 | 5 | 4 | 4 | 10 | : | 10 | (0) | 19 |
| 6 | Dečić | 13 | 5 | 3 | 5 | 12 | : | 11 | (+1) | 18 |
| 7 | Petrovac | 13 | 3 | 6 | 4 | 12 | : | 13 | (-1) | 15 |
| 8 | Jezero | 14 | 3 | 6 | 5 | 16 | : | 22 | (-6) | 15 |
| 9 | Mladost DG | 14 | 3 | 3 | 8 | 11 | : | 23 | (-12) | 12 |
| 10 | Arsenal Tivat | 13 | 1 | 6 | 6 | 10 | : | 19 | (-9) | 9 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa i 2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Pobednik Kupa i 2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budućnost Po. | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | : | 8 | 12 | 7 | 4 | 1 | 2 | 6 | : | 4 | 13 | |
| 2. | Otrant | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | : | 8 | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | : | 10 | 12 | |
| 3. | Sutjeska | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | : | 8 | 13 | 7 | 2 | 4 | 1 | 4 | : | 2 | 10 | |
| 4. | Mornar | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | : | 6 | 12 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | : | 9 | 9 | |
| 5. | Bokelj | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | : | 2 | 13 | 7 | 1 | 3 | 3 | 2 | : | 8 | 6 | |
| 6. | Dečić | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | : | 4 | 12 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 7 | 6 | |
| 7. | Petrovac | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 7 | 8 | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | : | 6 | 7 | |
| 8. | Jezero | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | : | 5 | 12 | 7 | 0 | 3 | 4 | 7 | : | 17 | 3 | |
| 9. | Mladost DG | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | : | 7 | 8 | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 16 | 4 | |
| 10. | Arsenal Tivat | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | : | 7 | 2 | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | : | 12 | 7 | |
Budućnost Podgorica
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Bokelj | 1:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Mornar | 3:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 22.10.2026 | Arsenal Tivat | 3:3 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Dečić | 1:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Bokelj | 1:1 | 0-2 | Crna Gora, Kup | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Sutjeska | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Petrovac | 4:1 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Mladost DG | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Jezero | 3:0 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Otrant | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 |
Otrant
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Arsenal Tivat | 3:1 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 29.10.2026 | Dečić | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Sutjeska | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Petrovac | 3:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Mornar | 0:3 | 3+ | Crna Gora, Kup | 2026/2027 | |||
| 08.10.2026 | Mladost DG | 2:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Jezero | 4:1 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Mornar | 1:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Bokelj | 1:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Budućnost Po. | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 10.05.2025 | 1:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2024/2025 | |||
| 12.03.2025 | 5:1 | 3+ | Crna Gora 1 | 2024/2025 | |||
| 02.11.2024 | 3:0 | 3+ | Crna Gora 1 | 2024/2025 | |||
| 31.08.2024 | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2024/2025 |
| Budućnost Podgorica | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:4 | (+6) | 14 | 2,00 | 0,80 | 2,80 | 3 | 2 | 60:40 |
| Domaćin | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | (+4) | 8 | 3,00 | 1,00 | 4,00 | 1 | 1 | 50:50 |
| Gost | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | (+2) | 6 | 1,33 | 0,67 | 2,00 | 2 | 1 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari