Ponuda po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 2 1.deo
Atletiko Rentistas - Montevideo Siti Torke
Atletiko Rentistas
Montevideo Siti Torke
Grupa A
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albion | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 10 |
2 | Takuarembo | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 9 |
3 | Huventud LP | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | (+1) | 7 |
4 | Urugvaj Montevideo | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | (+1) | 6 |
5 | Orijental La Paz | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 6 |
6 | La Luz | 5 | 2 | 0 | 3 | 2 | : | 4 | (-2) | 6 |
7 | Sud Amerika | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | : | 8 | (-7) | 0 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Albion | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 6 | |
2. | Takuarembo | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | |
3. | Huventud LP | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
4. | Urugvaj Montevideo | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
5. | Orijental La Paz | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 5 | 3 | |
6. | La Luz | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
7. | Sud Amerika | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 |
Grupa B
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montevideo Siti Torke | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | (+7) | 12 |
2 | Atletiko Rentistas | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | : | 2 | (+1) | 7 |
3 | Kolon Montevideo | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | (-1) | 7 |
4 | Sportivo Serito | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 3 | (0) | 5 |
5 | Kuper | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 7 | (-1) | 5 |
6 | Plaza Kolonija | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 8 | (-3) | 2 |
7 | Atenas | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | : | 5 | (-3) | 2 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Montevideo Siti Torke | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | |
2. | Atletiko Rentistas | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
3. | Kolon Montevideo | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 3 | |
4. | Sportivo Serito | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
5. | Kuper | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
6. | Plaza Kolonija | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | |
7. | Atenas | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 3 | 1 |
Ispada se iz lige na osnovu tabele za opstanak.
Atletiko Rentistas
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | Sportivo Serito | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2024 | |||
06.04.2024 | Atenas | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2024 | |||
31.03.2024 | Montevideo Siti Torke | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2024 | |||
23.03.2024 | Kolon Montevideo | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2024 | |||
19.01.2024 | Huventud LP | 1:2 | 3+ | Urugvaj 2 | 2023 | |||
15.01.2024 | Huventud LP | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2023 | |||
03.12.2023 | Sud Amerika | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2023 | |||
29.11.2023 | Huventud LP | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2023 | |||
26.11.2023 | Atenas | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2023 | |||
19.11.2023 | Rampla Juniors | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2023 |
Montevideo Siti Torke
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.04.2024 | Kolon Montevideo | 3:0 | 3+ | Urugvaj 2 | 2024 | |||
31.03.2024 | Atletiko Rentistas | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2024 | |||
23.03.2024 | Kuper | 2:1 | 3+ | Urugvaj 2 | 2024 | |||
16.03.2024 | Plaza Kolonija | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2024 | |||
11.03.2024 | Sportivo Barakas | 8:1 | 3+ | Urugvaj, Kup | 2023 | |||
08.02.2024 | Dep. Maldonado | 2:0 | 0-2 | Urugvaj, Kup | 2023 | |||
07.12.2023 | Nasional Mont. | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
02.12.2023 | River Plata M. | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2023 | |||
29.11.2023 | Dep. Maldonado | 5:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2023 | |||
24.11.2023 | Boston River | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31.03.2024 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2024 | |||
14.09.2022 | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2022 | |||
19.06.2022 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2022 | |||
12.04.2022 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2022 | |||
16.10.2021 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2021 | |||
18.06.2021 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2021 | |||
21.02.2021 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2020 | |||
13.01.2021 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2020 | |||
29.08.2020 | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2020 |
Atletiko Rentistas | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 9 | 3 | 0 | 6 | 11:14 | (-3) | 25 | 1,22 | 1,56 | 2,78 | 3 | 6 | 33:67 |
Domaćin | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:5 | (-1) | 9 | 1,00 | 1,25 | 2,25 | 2 | 2 | 50:50 |
Gost | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:9 | (-2) | 16 | 1,40 | 1,80 | 3,20 | 1 | 4 | 20:80 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari